Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Scooter alacağım ama hangisini önerilerinizi bekliyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    tvs motor var 90 ve 75 lık scooterlerı var dur lınkınıde verıyım tam senın ıstedıgın gıbı bıse heralde http://www.tvsturkiye.com/ buyrun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    tvs scooty pep var 90 cc....piyasadakilere nazaran daha iyi bi motor......
    fiyatıda:2.299 ytl'cikama kalitesiz bi motor değil......

Kymco Agility 125 al...Keeway de en az Mao kadar çinli sonuçta...

Motosikleti
    Truva TR 150t -18
    Dostum Asya motorun chopper tipi bir scooter'ı var onu al bence, simsiyah hem görüntüsü hoş hem de çok yakmaz.. Şimdiden kazasız belasız sürüşler..
    " Hayatın anlamı iki teker üzerindedir.. " R e s h X' é r o'

Motosikleti
    R' lı bişiler düşünüyom
    honda dylan al 2 kişi cayır cayır bınersın motor tas gıbı 16 hp yanılmıyosam temızının fiyaatıda 2750-3200 lira cıvarında al sorunsuz bın
    ::winkwink[B]zeki çevik ve ahlaksızım beni böle seven manitanın hastasıyım::winkwink[/B]

benim tavsiyem sana en az 3-4 yıl başka model baktırmayacak bir model yeni ve hem sportif hem agresif hem iktisatlı kymco süper 8 al...2008 de çok satacak iddalı bir model.125 cc ama performans 150 cc lerden kat kat iyi. yeni bir teknolojiyle üretilmiş ve agility 50 cc den de az yakıyorrrr..

Motosikleti
    SALCANO 125T
    Aldınmı motorunu? Aldııysan hayırlı olsun,almadıysan Salcona 125 cc.lik al,fiyat 1750 vivarı.Memnun kalırsın.

Motosikleti
    yakında geliyo :)
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum git al 2.el bir temiz kymco agility 125 2.000 liraya..keyfine bak....kafan rahat olur...2kişi rahat binersin...Kymco düz yolda tek kişi 100...2kişi 85-90 yapar...80km hız ile seni istediğin yere güvenli bir şekilde götürür...

Yakıt ise 2,5litredir......50cc'ye binilmez....
    Evet Kardeşimizin Dediği gibi 50 cc ye binilmez 50 cc alcağına vergi ödemek istmeiyosan 49 cc lik pocket bike al 50 cc yle sadece markete gidersin 50 cc den bıkarsın sonra daha fazlasını istersin sıfır alcam demişsin pek tavsiye etmem ama oturduğun yerde kesin bi mondial satıcısı vardır ordan 50 cc lik mi 100 cc likmi kafana yatıyosa al derim ama 2.el kymco agility de iki tane mondial eder 125 sana yeterde artarda bunu bi düşün

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    Alıntı super adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet Kardeşimizin Dediği gibi 50 cc ye binilmez 50 cc alcağına vergi ödemek istmeiyosan 49 cc lik pocket bike al 50 cc yle sadece markete gidersin 50 cc den bıkarsın sonra daha fazlasını istersin sıfır alcam demişsin pek tavsiye etmem ama oturduğun yerde kesin bi mondial satıcısı vardır ordan 50 cc lik mi 100 cc likmi kafana yatıyosa al derim ama 2.el kymco agility de iki tane mondial eder 125 sana yeterde artarda bunu bi düşün
    arkadasım sorunlumusun neden mazideki konuları hortlatıyosun?????
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

bizim dükkana 15 gün önce hurricane 90 alındı. 2 zamanlı alet. 6.5 bg gücünde. tek kişi sorun yok ama iki kişi gitmiyor aklında bulunsun.

yine en mantıklı seçim agility 125 olur

esp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er-5
    Parça kalıtesıyle ılgılı çok bılgım yok ama popcorn o klasmanda 2 kışıyı 50 km yola rahat götürebılcek bı motor yıne de seçım senın bütçene göre bışı ayarlıcaksn ışte
    ''Sen bana bakma, ben senin baktığın yönde olurum...''

ikinci el almam demişsin ama eğer istersen 1200YTL'ye 260km'de, kırmızı, mondial 125ZN var. hiç bir kusuru yok. 0ını almak için 1800YTL vereceğine bunu alırsın montun, kaskın, eldivenin, kemerine harcayacak 600YTL paran olur ve hepsini kaliteli markalarda alıp bedavaya getirmiş gibi birşey olursun. eğer düşünürsen bana mesaj at detaylı bilgi verebilirim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler