Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Shadow mu? Drag Star mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    red-lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 150 cc
    Arkadaşlar önümüzde ki yıl için iyi bir motor almayı düşünüyorum. Siz bu ikisinden hangisini önerirsiniz.

+ Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    + Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    + Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    + Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    + Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    +****************************************+
    Yine Düştük Yollara

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dragstar çok karizmi makina
    beni öldürmeyen herşey beni güçlendirir

shadow
    kesinlikle su soğutmalı olması bir avantaj
    geçen yıl fuardan tanığım iki kişi den birisi dragstar
    diğeri shadow tercihinde bulundu shadow önde

fausten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cihan, +9999 kesinlikle dragstar

nunoraider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gs 500e
    kesinlikle dragstar derim .önümüzdeki sezon bende almayı düşünüyorum.

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    selam Red-lucifer.Ben bir yamaha Virago kullanıcısıyım.Bundan sonra binecegim motorda Honda shadow 600 cc dir (inşallah).Şu an Türkiye de satılmıyor ama Shadowlar arasında bence sehir içi kullanıma en elverişli motor.Tavsiyemde budur...

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    red-lucifer bende eski bir dragstar kullanıcısı olarak dragstarı öneririm. hava soğutması olması hiç problem değil inan bana. piyasada en çok bulunan cruiser olduğundan bol parçasının var.
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

japon cruiser olarak ya yamaha (dragstar,royalstar) ya da suzuki(voluisa,intruder)
    bi de şöyle bişey duydum. hava soğutmalı makinalar daha hızlı algılıyormuş hareketleri. ayrıca hava soğutma olmasının bi güzelliği de önde çirkin radyatör görüntüsünün olmaması.
    danger0, sen dragstarı ne zaman sattın. okulda görmedim onu.(fazer'ı da daha görmedim okulda.)

Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    colakoglu benim turuncu dragstar vardı , gecen kış sattım. ben 2. öğretimde okuyorum o yüzden görmemişindir.
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

Motosikleti
    Ex Honda Shadow
    Bence shadow 750 derim uygun fiyatlı olması izmirde servisinin çok iyi olması su soğutmalı ve 750cc olması beni dragstardan vazgeçirdi ikiside güzel makine ama ben shadow aldım ve çook memnunum tavsiye ederim ama karar senim şimdiden hayılısı olsun kazasız belasız sürüşler.
    Evren Şair - İzmir
    www.resifbolgesi.com

benim gece ve gündüzden dersim var.
    okulda gördüğüm motorlar bir elin parmaklarını geçmez.
    d.paşa'da 1 tane 600RR
    beşiktaş'ta da eski (kırmızı-beyaz)R1, bi tane enduro, (şampanya)kanuni chopper, bi de Er-5 gördüm.
    senin Fazer'ı görmedim...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Colakoglu,
    şimdi sen dengerü yalan atıyo aslında motoru yokmu demeye getiriyon
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

öyle düşünsem böyle mi yazarım...
    motorunun olduğunu biliyom. çınarcık gezisinde gördüm.
    okulda motorunu görmediğimden okula motorla gelmediğini düşündüm...
    yorum yaparken biraz daha dikkat etmeye çalışın lütfen. yorum yapacağınız konu hakkında etraflıca bilginiz olduğundan emin olun...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Colakoglu,
    ben mertin motoru olduğunu biliyorum
    yani etraflıca bir araştıma yapmama gerek yok
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

e o zaman niye ortamı gerecek gibi cümleler sarfediyorsun?

Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    colakoglu , ben tembel öğrencilerdenim pek uğramıyorum okula o yüzden olabilir. şu an okulda benim gri fazer ım. sword(eren) arkadaşımızın er-5 i , erkin arkadaşımızın gs500 ü, aliberkay arkadaşımızın z750 -s si mevcut. bide bu siteye üye olmayan 600f var , bi hocada da bmw nin koca motorlarından var. Aşırı derecede konu dışına çıktık , özel mesajdan devam ederiz istersen.

red-lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 150 cc
    arkadaşlar teşekkür ederim. Ama aklım iyice karıştı en iyisi ben motoru alacağım kendim de test edeyim ikisini öyle karar vereyim
    :
    Yine Düştük Yollara

bmw'yi gördüm ben de.
    red-lucifer; dragstar 650 alacağına shadow 750 al. hem 650'den daha ucuz hem daha güçlü.
    ama paran yetiyorsa freni kuvvetli bi alet al...

mastergenie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Red-Lucifer, ben kafanı biraz daha karıştırayım: 3-5 kuruş fazla verip Harley Davidson Sportster 883 alabilirsin. Hatta baz modeli 14,500 YTL falan, DragStar'dan Shadow'dan çok fazla fiyat farkı yok. Bir de, Kawasaki VN900 çıkarttı, Amerika'da yeni satışa çıkıyor, ama şimdiden çok övüyorlar. Belki seneye burda da satılır.

Geçenlerde bu sınıfın karşılaştırmalı testini okumuştum (2004 modelleri kullanmışlar)
    Testin sonucu:
    1. Suzuki Volusia (VL) 800
    2. Kawasaki VN800
    3. Honda Shadow 750HD (gücü diğerlerinden daha düşük ve artçılar diğerlerinde daha rahat ediyor diye için 3'e atmışlar)
    Geriye kalanlardan;
    Harley-Davidson Sportster 883'ü fazla vibrasyondan ve debriyajın ve vites geçişlerinin sertliğinden ilk 3'e sokmamışlar. Vibrasyon problemi 2005 modellerde çözüldü, debriyajıda biraz yumşattılar, belki yeni bir karşılaştırmada daha yüksek not alabilir.
    Yamaha DragStar 650'yi hem motoru ufak diye, hemde otoyolda 130'u falan geçince vibrasyon yapıyo diye almamışlar, ama dizaynını en çok beğendikleri motor bu aslında.
    Diğerleri, Trumph Speedmaster ve Suzuki Intruder 800, ama bunlar en sondakiler.

suspectbiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki VS 1400 GLP custom
    bende açıkara dragstar derim bursachopper clupta kullananları tanıyorum direkt dragstar
    _______BURSA MOTO KLUB KAPTANI_______
    motorun mu var bas marşa asla durma

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler