Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Kymco Xcıtıng 250 Mi Yoksa St&kanunı(hyosung) Ms3-250 Mi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    XCİTİNG 250İ
    Kesinlikle Kymco 250 Inan Bana Pişman Olmazsın.abicim Cep Telefonu şarj Yeri Bile Var Bagajda çakmak Girişi,enjeksiyonlu Titreşim Falan Yok.seri çok Büyük Makine.önlerde Bile çift Disk Var.suzuki Burgmanda Bile Tek Disk Var Düşün Artık

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    resimlerden xmax baslıktaki iki motora gore baya kucuk gibi gozukuyo yanılıyor muyum? bilgisi olan war mı

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    kymco 250 güzel valla içinde Kanuni geçen bi modeli ne olursa olsun tercih etmem.

Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resimlerden xmax baslıktaki iki motora gore baya kucuk gibi gozukuyo yanılıyor muyum? bilgisi olan war mı
    Evet Xmax Kymco 250 dan daha küçük duruyor. kymco nun tipi gerçektende çok güzel.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    arkadaşlar sadece markaya bakım kymco yazıp işin içinden sıyrılmış çok yanlış
    neden mi? birinci neden ms3 hayasung ön fren çift disk. . güç olarak da
    kymco 22hp hyosung 24hp
    tork dersen 6500 7000
    benzin olarak dersen kymco nun yeni modelleri enjeksiyonlu .
    hayasung 'da aynı şekilde enjeksiyonlu ve tutumlu bir makina

bende ne zamandır bu makinayı takip ediyorum çok beğeniyorum
    ben alırsam tercihim hayasung.

tarihede bakmadım kek gibi adam almış motoru zaten. .
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    Daha önce almayı planlayıp kymco xciting 250 ile kıyasladığım ve son anda yamaha'nın kampanyası ile xmax i alarak geçmişte bıraktığım ama ulen bi deneseydik diye içimde kalmış bir motor olan ms3 ün 0 na binmek nasip oldu düşüncelerimi sizlerle paylaşmak istedim,ms3 ün motor gücü ve torkunu tatminkar buldum gerçekten yamaha xmax gibi seri ve kuvvetli bir motora sahip 2 kişide çok kısa bir sürede 110-120km süratlere çıkıverdi motor yeni olduğu için daha fazla zorlamak istemedim ama dahada gideceği kesin ,direksiyon motorun hafif olmasından dolayı rahattı ,lastiklerin yol tutuşu iyiydi özellikle şerit değiştirmelerde altınızda yağ gibi aktığını hissediyorsunuz ama oturma tarzından dolayı nedense bana scooter değilde choper tarzı bir motorsiklet sürüyormuş gibi geldi,kötü yanlarına gelince sürücü selesi çok aşağıda özellikle uzun boylu birisiyseniz oturduğunuzda dizleriniz gidona değebilir kasa şekli biraz nexus atlantici andırıyor ama daha alçak bir motor ,hayal kırıklığına uğradığım şeylerden biriside frenlerdi, ön çift arka tek disk olmasına rağmen bence yetersizdi ,xmax taki o kısa duruş mesafesini göremedim ne yazıkkı ve en kötü yeri bence öndeki siperlik kısmı yolu biraz kirlenince göremiyorsunuz ,biraz toz pislikte iyice bulanıklaşıyor ve sürücünün oturma tarzından dolayı siperliğin üstünden bakma şansınızda pek yok benim kısa 10 km lik yolculuğum sonucunda bana göre 7.250 etmeyecek bi motor çünkü kalite olarak o fiyat gamındaki diğer ürünleri yakalayamıyor,bu motorun türkiyedeki satış fiyatı 6000ytl yi gecmemeli ozaman gerçekten satılır ve yollarımızda fazla miktar görülmeye başlar,diğer arkadaşlarında söylediği gibi ne çinli kadar kötü nede bir japon veya italyan kadar iyi bir motosiklet ama fiyat bir italyan veya japon kadar yüksek konulmuş,ha birde söylemek istediğim 10km lik bir sürüşle ne kadar motor test edilir veya doğru bir değerlendirme yapılır oda ayrı birşey,ben sadece genel olarak ilk görüşlerimi doğru yanlış paylaşmak istedim.Kymco yu ise hala test etme şansım neyazıkkı olmadı ama ilk fırsatta onuda test edip sizlere yazmak isterim,

Ben TGB X-Motion 250 i.e de Bir bak derim
    http://www.tgb.com.tw/

Motosikleti
    Gilera Runner VXR 200
    gilera runner vxr 200 neden değerlendirmeye alınmamış anlamadım
    125 kg , 20 hp canavar gibi , xciting yada hyosung gibi 250 cc liklere taş çıkartır .
    ama 400 -500 cc lik maxiscooter gibi 170-180 km/h hızlara çıkamaz o başka .
    max. 1.5 saat süreli uzun yolculuklar yaptım fena değildi , şehir içinde zaten mükemmel ,bundan iyisi şamda kayısı . .

Motosikleti
    XCİTİNG 250İ
    Kesinlikle Kymco Tek Geçerim

TOP SPEED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250 VESPA 125 3 V İE
    Alabiliyorsan tabiki İtalyan al.Ama hyosung'a yanaşma derim al kymco'yu rahat et.
    İMPOSSİBLE İS NOTHİNG

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    iki motora da binmedim arkadaşım.ama ms3-250'nin yol tutuşunun oldukça iyi olduğunu ve fren performansının süper olduğunu duymuştum.ama kymco da çok iyi marka iyi düşünmek lazım..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Arkadaşlar kymco yu test edebilen çıktımı bu süre içinde?

alp_toker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility City,TVS Apache,Next Yamaha Xmax 250
    Alıntı osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hocam yanlış yere bakıyosun Kymco sohbete gel orda herkes xciting çi... ben kullandım fena alet
    %80 Loading ... 2016 Yamaha Xmax 250

Motosikleti
    XCİTİNG 250İ
    Alıntı osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kymcocuların sohbet mekanına gel

Arkadaşlar ben çok yeniyim. Neyin nerdee olduğunu bulamıyorum. Söylermisiniz nerde bu KYMKO Sohbet mekanı? Bu site üzerinde nereyi tık lama lazım oraya ulaşmak için. Şimdiden teşekkür ederim

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)