Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Siz olsaydınız tercihiniz ne olurdu?

Motovento
    REKLAM ALANI
    345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600f,hyosung gt250r
    Artık 600 cc ye geçmenin vakti geldi diyerekten internette şöyle bi gezindim...Bütçeme uygun uzun yolda beni yormayacak, gerektiğinde hızlı ve agresif kullanıma uygun, zor durumlarda gazı açtımmı beni kurtaracak kadar seri,sahil yolunda küçük turlara olanak tanıyacak şekilde kolay kullanımlı,artçıma ben buna bidaha binmem dedirtmeyecek,en fazla 3 yaşında az kilometreli 4 silindirli motosiklet aradım bütcem de 10.000 bilemedin 10.500 ytl...ilk önce çok şey istediğimi düşündüm ama bir kaç marka model buldum Bulduğum motosikletler şunlar: Suzuki gsx600f 2006-2007,bandit650 abs 2006,birde bunların yanında fiyatı 1000 ytl kadar daha pahalı(km leri çok yüksek aynı seviyede olanların fiyatı 2000-2500 ytl daha fazla) gsr600...
    Gsr600 çok hoşuma giden bi motosiklet hatta temasta olduğum iki kişi var ama dediğim gibi beni biraz zorlar Motosikleti alıp borcunu ödeyeceğim diye yazın gezemedikten sonra anlamı yok diye düşünüyorum
    gsx600f ilgimi çeken ama bi okadar da almaktan çekindiğim bi makine bu motosikletleri performans egzozu tankpedi elciği siyah camı gibi donanım ve düşük km lerine rağmen ortalama 10000 ytl istiyorlar Biraz düşük değil mi sizcede kronik bi sorunu varmı bu makinelerin? 70 küsurluk hp si ve 150 lil lastiğiyle tatminkar olur mu?
    Bandit ise abs dik oturuş pozisyonu şık dizaynı ile özellikle uzun yol için çok iyi gibi geliyor aklımı çeliyor
    Arkadaşlar benim bulduğum motosikletletler bunlar, sizin önerileriniz varsa onlarıda değerlendirmeye alırım ama aradığım özellikler ve bütcemi yukarıda yazdım Bu motosikletlerin fiyatları bence uygun ikinci ellere baktığımız zaman cbf 500 ,er6n, er6f gibi modellerden bile uygun.Siz ne düşünürsünüz ben olsam şunu alırdım dediğiniz model hangisi?Yardımlarınız ve yorumlarınız için şimdiden teşekkürler arkadaşlar
    Aslında dl 650 de vardı seçeneklerimde ama benim bütcemde az km li bulamadım 30 binli km ler belki dl için hiç birşey ama psikolojik olarak rahat olmam lazım içime sinmesi lazım ayrıca 4 silindirin kaşıntısını aldırmam lazım onun için listemden çıkardım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    -
    bandit güzel olurdu bence..

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Biraz araştırsan 11000ytl civarı 600rr bulursun...

Motosikleti
    -
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz araştırsan 11000ytl civarı 600rr bulursun...
    2003 model 600RR bulunurda, arkadaşımızın istediği özelliklere bulunmaz

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üçü de güzel ve alınabilecek makineler bence.
    Gsr600 teknolojik olarak diğer modellerden bir adım önde ve bütçe yeterse ilk seçenek olarak düşünülmeli.
    Bandit de kendisini kanıtlamış bir motor ve hiç şikayet duymadım şu ana kadar, artçı için de oldukça konforlu.
    Gsx-F' in grenajlı olması nedeniyle yüksek süratlerde diğer modellere göre biraz daha avantajlı olduğunu düşünüyorum. Görüntü olarak da supersporta en yakın ve agresif görünüşlü olanı. Arka lastiği de bu ebatlardaki sport-touring bir modele, bu şekilde geliştirilip uygun görülmüş demekki.

Dediğim gibi, benim ilk tercihim GSR olurdu, diğer iki seçenekten biri dersen de, bence en doğrusu, eğer imkanın varsa 2 modeli de kullanıp test etmen. Bu şekilde en doğru kararı verirsin diye düşünüyorum

Motosikleti
    Mondıal 150 Mcx
    honda 600f lere niye bakmıosun bütçene uygun süper motor bulursun hemde daha düşük fiyatlara....
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır...!:cat:

Motosikleti
    HYOSUNG 650 GT
    bende senın durumundayım,bandıt ı cok begenmıstım ama pro'cum(prometheus)yanasma dedı...
    hıcbırını kullanmadım ama cok okudum forumlerı ve goruslerı er6n en ıyı secım gıbı geldı bana okuduklarıma gore(umarım buda honda hayat onda gıbı bır yorum olmamıstır)
    [COLOR="Black"]hayatta [/COLOR][COLOR="White"]tek [COLOR="Black"][COLOR="Red"]aşk [/COLOR][/COLOR][COLOR="Black"]beşikt[/COLOR][/COLOR][COLOR="red"]aşk[/COLOR]:bounce:.................:flower:06 B 1903 :flower: [COLOR="Red"][COLOR="Black"]ç[COLOR="Red"]A[/COLOR]rşı [/COLOR][/COLOR]heryerde

Motosikleti
    600cc
    biraz daha sabret para biriktirip 600F al, pisman olmazsin
    [COLOR="Sienna"]Acta est fabula.[/COLOR]

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    GSX-F gayet güzel. GSR ye paran yetmezse CBR 600F e bak derim. Aradığın özellikler mevcurt. hem rahat hem hızlı...
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

burada ismi pek geçmemiş ama fz6 fazer öneririm.uzun yola da,hızlı ve agresif kullanıma da uygun.sanırım aradığın fiyatlara da uygun bitane fazer bulabilirsin.

cancagliyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    99 Honda XL600 Transalp-11 Honda Cbf 150
    er-6n,er-6f veya üstüne biraz ekleme imkanın varsa fazer bence tam aradığın motor 2005-2006 modellerinde uygun seçenekler oluo fiyat olarak arada sahibinden.com da temiz uygun fiyatlı denk düşebilio.30000 li km ler baktığın motorlar için bence hiç bi şey temiz kullanıldıysa.Alırken tabi iyi bir ustaya baktırmakta fayda var.

Motosikleti
    cbr 600f,hyosung gt250r
    Arkadaşlar sağolunda ben biraz titizim bu konularda pinpirikli denen cinsten söylediğiniz 600rr,600f güzel makineler ama bu fiyata ancak 600rr ın ölüsünü bulurum oda 2003 model olur kaldıki ben ss istemiyorum tam olarak.ss de favorim gsxr600 2007-2008...600f ekmekten çok ama ya elinden düşürmüş ya virajda yatmış ya km çok fazla üstüne üstlük bu fiyata taş çatlasa 2003-2004 bulurum içime sinmedikten sonra anlmı yok bence...Fazer a gelince denk gelse zaten onu düşünürüm aramak lazım ama bulunduğum yerde pek 2.el motor olmadığı için en yakın bodruma gitmek gerekiyo yada marmaris ha deyincede bulunmuyor malesef onun için internet seçeneği kalıyo bana sahibinden de fiyatlar biraz uçuyor.Ciddi alıcı olsanda pazarlığa yanaşan azgsxf içime siniyor biraz ama çok kararsızım ya bu fiyata daha 1,5-2 yaşında sport touring 4 silindirli makine çok uygun geliyor bana kilometresi az full dolu makine.Banditte güzel arkadaşlar binen gören duyan yorumlarını yazarsa bu makinelerle ilgili çok memnun olucam ya

Motosikleti
    " AK "
    kesinlikle ZX 6R .
    ::offtp::___________[B] " POSETCHI "[/B]__________::offtp::

[B]Her Türlü Baskılı Poşet Yapılır...Fabrika Olunca... :P[/B]

Motosikleti
    cbr 600f,hyosung gt250r
    10000-10500 ytl ye 2005-2006 az kilometreli temiz bi zx6r bulursan banada mutlaka haber et arkadaşım 2 tane alayım

bence banditt 600 rr tamırcılerle akraba olursun ....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)