Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

hangi motor alayım acaba mondial 150zat ? bisan pasific125

Motovento
    REKLAM ALANI
    cardoso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni caracal 200
    selam arkadaslar ben bir türlü karar veremiyorum yardım edebilirmisiniz mondial150zat yada bisan pasific125

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bisan pacific kullanıyorum. şu anda 168 km oldu.memnunum.zat ı hiç kullanmadım.ancak motor seçimimi yaparken bu motoru kullanan arkadaşımın önerisi etkili oldu kendisi 1000 lerce km yi devirdi.
    kendi motorum için + ve - leri şöyle sıralayabilirim.

motorumu Antalya Yıldırımer Ticaretten 2200 YTL ye aldım. 300 YTL peşin gerisi 12 ay taksitle.10 YTL lik benzinle 150 km yol gittim(şehir içi) motora 2 kişi rahatlıkla biniyor.oldukça büyük bir motor.üzerinde alarmı mevcut.motorla beraber basit işler için gerekli alet edevat veriliyor. bisan yıllardır bisiklet ve mopet pazarında adı duyulmuş bir marka.servis problemi yok.hızlanma gayet iyi. kitapçıkta 150 kg dan fazla yüklemeyin diyor.200 kg ı rahatlıkla taşıdı.yokuşlarda zorlanmadan.

şimdi gelelim kötü yanlarına; lastikleri küçük ve ıslak zeminde kaydığı söyleniyor(ben kaymadım)
    motor ağır 100 kg. kadar. aynaların yerini beğenmedim. motor soğukken zor çalışıyor. orta ayağı açmak zor. koltuğu çok kaliteli değil.

Motosikleti
    ramzey qm 250
    a2 varsa kafana ve parana uygun olanı al derim çünkü hiçbirini kullanmadım ve bilmem de ama paran varsa bir yamaha tavsiyemdir konforlu rahat ve atik
    çapır yada reyzing önemli değil, önemli olan sen hangisisin.

cardoso, acele etmeden forumun ilgili yerlerini baştan sona oku. gerekli bilgileri bulacağına ve kendi kararını vereceğine eminim (belkide aklında olmayan başka bir model motor alacaksın). ne olsa motoruna sen bineceksin bizler değil

teksavasci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym GTS 250 simsiyahh
    [attach]C:\Documents and Settings\Administrator\Belgelerim\Resimlerim\2007_ 03_18\IMG_0351[/attach]

[img]C:\Documents and Settings\Administrator\Belgelerim\Resimlerim\2007_ 03_18\IMG_0351[/img]

Motosikleti
    bisan lifan pasifik125cc
    yiğitto gerçekten haklısın kardeş bendede pasifik 125 var gerçekten lastik biraz ufak olmasa ii ama bu motorlar benim bildiğim tek kişilik die geçer ama bizim 4kişi bindiğimiz oldu motora ve gayette iyi gidiyordu ama direksiyon hakimiyeti birazs yavaşlıyor kardeş motorda baya konfor var benim arkadaşta mondial 125lik var benim motoru istedi bende verdim arkadaşım çok şaşırdı benim motorda bu kadar konfor olunca ben diyo kendi motoruma binince bacaklarımı dışarı çıkarırdım diyo ama bu geniş. motorunu güle güle kullan kardeş hayırlı uğurlu olsun ama gerçekten sağlam motor benimki 11000 kmde daha hiç yolda kalmadım.ii günler

badabat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650-Yamaha MT09
    dostum benim önceki motorum zat ı ve kusadasından trabzona gıttım 1800 km yol.21 saat hic durmadan istanbuldan trabzona gectim tık demedi. bence kesinlikle zat al derim 7500 km yaptım ve hıc bozulmadı. ama sans ısı bu ısler bıde ıyı bakıcan motora tabıkı. siyahını almanı tavsiye ederim
    YOLLAR GİDİŞİME KIZLAR DURUŞUMA HASTA

Motosikleti
    bisan lifan pasifik125cc
    zat mat motor değil kardeş ona kalırsan bendeki pasifik 125 var 11000kmde daha maşallah hiç stop etmedi ve bozulmadı harika motor bizim köy dağlık biraz konyanın çıkışında orada bile bindim temiz bin ömürlü olsun ama 150liğin zatın yakıtınıda söyle en az 150bin yakar kmde. yalan dersen yalan söylemiş olursun kardeş .

Cbr125repsol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R1 2000
    ben mondi derim mondi daha güzel

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    zat150nin kasası yeter.
    --------------------------

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler