Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorcu Kardeşler Bi yardımmm :((

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Olacak İnşaalaah Hayallerimde ki MOTOR HONDA VTX 1300S
    Arkadaşlar Öncelikle Slm .
    1 AYı geçgin bu sıtedeyım ve hangı motor almam konusun da bırcok konulr actım saolsun ılgılenen arkadaslar oldu.

3 Model arasında KALDIM Mondial 125kt Mİ_?

Yoksa Kanuni 125 seyhan 125t

Ya Da Asya Motor as 150 t1

Seçim sizden Almak bendenn

Asya motor a dedıler parcasını bulamazsın Mondıal e dedıler cok bozuluor Kanunı hele hiç alma servısı iyi değil Kafayı sıyırdım ya YAmAHA alacam ama 35000ytl Param yok Bu Modellerden Sizce En mantıklısı hangisi _??_ cevaplarınızı Beklıyorumm..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sılwes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1.mondial.2.asya.3.kanuni motorum yok bilgine.okuduklarımdan
    yola cıkarak yazdım.bir seneden beri okuyorum

firtina110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pejo-to-kat-layan
    asya motor t1 kullanan bir arkadaşım var 2 senedir kullanıyor halada sağlam gibi.Seyhan bence en son seçimin olsun.
    itina ile kaza yapılır

Motosikleti
    Aprilia Rs 50 & Yamaha rx 115 & Yamaha mbk ms-1
    Bence 2. el ybr al sıfır diye aldanma zaten nedir bu sıfır motor sevdası hiç anlamam

Motosikleti
    MoNDİaL KH 100
    Bence 2. el ybr al sıfır diye aldanma zaten nedir bu sıfır motor sevdası hiç anlamam
    bende tam onu dicektim al bi tane 2.el ybr kafan arımasın diğerlerinin hangisini alsan ybrden yukarı değildir

Motosikleti
    jawa 250 classic,jawa 350 californian
    sevgili kral444 kardeşim sen boşver asyayı mondialı gel seni de jawacı yapalım efsaneye sende eşlik et mesela jawa 250 travel rakiplerine duman koklat 4 zamanlı hava soğutmalı yüksek devirli 125 CC CDI motoru ve geliştirilmiş güvenlik sistemleriyle size keyif alabileceğiz seyahatlerinizdeki en iyi dostunuz ve yol arkadaşınız olacak. Motor gücünü size en iyi yansıtırken yakıt tüketimindeki cimriliği hoşunuza gidecek en önemli özelliklerinden sadece biri. Geziye çıkmaya hazırmısınız? geniş bilgi için saygılar bizden
    http://www.jawa.com.tr/model/125tet.htm

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı replicad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahan d ben de onu dicektim, 2000-2200 ytl ye bir ybr 125 al, kafan rahat etsin be kardeşim. ben de çin kullandım ama japonların ivmelenmesini , sağlamlığını vermiyor.
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    BMW F 650 GS
    2. el honda titan al 15-20bin kmde problem yaşamazsın titanla yada yamaha ybr al ama titan daha dayanıklı kt kullanan arkadaşım var 5000 km anahtar eli deymedi asyayı bilmiyorum seyhan kullanan var onada anahtar deymedi titan kullanan arkadaşım var 180bin kmde anahtar deymedi... 180 bin km 18 bin değil bilerek yazdım bir ktyi seyhanı itina ile kullan dökülür ama honda titan ı parçalayamazsın...

esmercan59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum bence hiçbirini alma bunların hepsi dandik markalar bende kanuni kullanıyorum servis berbat yedek parça berbat hiç tavsiye etmem bencede al bi ybr ne bileyim cbf 150 felan al ömürlük kullanırsın benden sölemesi ama yinede sen bilirsin

ergunz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000RR,600F,ET4
    ne yazık ki hepsi yanlış seçim olur hiçbirini almamanı şiddetle öneririm cbf veya ybr gibi bişey almalısın çok klasik bi mesaj oldu yine ama gerçek bu napalım

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    kt125 derim illaki sıfır istiyorsan.Ama 2. el ybr temizini bulursan önerrim kt125 sıfır fiyatına

Motosikleti
    Soruma cvb yazan kardeslerıme ılk basta tşk ediyorum...
    Ama Şu durum var Parasal Yönnünden Sıkıntılıyım Mesela 2300ytl Bir Motor Alsam 700YTL Peşin vericem. GERİ Kalan 12 ay tgaksıt yapıorlar. Mondıal dememin sebebi bu taksıt Imkanı yamaha ybr125 Çok güzel canavar motor ama İŞTE fiyatını sordum 3500ytl 700ytl Peşin 2800ytl 12 AY Taksıt olunca benı cok zorlar Onun içinn :((
    Yİne de bu fıyatlarda 2500ytl Max. para Aklınızda bı motor varsa GÖrüşlerinizi bekliyorummm.(2. El almak İstemiyorum) Ve bu Benim İLK motorum olacak

Motosikleti
    Yamaha BW's 100
    walla bana sorarsan 2.el bı yamaha bul zaten o kadar saglamkı 2. el olması bıle bısı degıstırmıyor dıyecegım nerdeyse :D
    Le'Maniac

Ya-ma-ha :)

Motosikleti
    kanuni caracal
    kral 444 kardeşim bende motorumu taksitle aldım hemde 24 ay kanuni caracal 200 lük benimde ilk motorum hiç ama hiç pişman diilim motorun sorunları varmı evet var tabi ki olacak yeni motor çünkü hatta sorunlarının çıkması daha iyi bu sayede bende motorun parçalarını ve neyin ne olduğunu öğreniyorum hallolmicak problem çıkarmasın yeter ve çıkarmadı da bende araştırdım hatta süperlight ve caracal arasında kaldım ve caracal ağır bastı
    diyeceğim önemli olan kardeşim aşık olduğun motoru alman hiç bi zaman pişman olmassın 3 seçenek arasında kalmışsın ama mutlaka senin gönlünde bir tanesi ağır basıyordur onu al derim ben sana markası modeli ne olursa olsun

kasabalı_45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yeniden Yamaha Crypton-R
    2. el motosikletini kredi kartına taksitle satan kişiler de var.Eğer kredi kartın varsa böyle birşey düşünebilirsin (ybr & titan vs için).Veya imkanın varsa bankadan kredi çekebilirsin.Bu da mümkün değilse galerileri dolaş derim.Onlarda da taksit & kredi imkanın olabilir.Sonuçta honda & yamaha gibi kaliteli markalardan şaşma derim.Kolay gelsin

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)

dostum sıfır merakı rodaj dır el deymemişliktir bence
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    Bu ne demek şimdi ?

Ne kadar lüzumsuz bir yaklaşım...

[B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

Motosikleti
    as gy200
    unutma kotu motor yoktur kotu kullanıcı vardır.aldıgın motoru yedek parca servıs olayını ii duşun yedek parcası ve servısı pahalı olmasın zaten bellı bır zaman sonra kendın sokup takarsın motoru.rodajı cok ii yap ilk zaman sakın motoru zorlama.hangisini tercıh edersın dersen asya tercıh ederım buyuk gosterışlı motor.bence bır tek onu al.asyanın motorları ii diye bılırım bende kullanıyorum hala:D(200 gy)

Motosikleti
    Cvb Yazan dostlarıma tşk ediyorum... Kafamda bi Model Oluştu Ama işte gelde Para işine gelicne işler Değişiyorrr.....

Ahh Ahhh Şu parasızlığınnnnnn Gözü KKKöörrr Ollsunnn

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)