Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Mondial kullanan ve mondial hakkında bilgisi olanlar buraya

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Olacak İnşaalaah Hayallerimde ki MOTOR HONDA VTX 1300S
    Selam sevgili dostlar.Önceki Konularda da belirtiğim gibi benimde bu motorum ilk olacak Mondial motorları hakkında bilgi almak istiyorum.Özellikle mondialin vitesli olanları hakkında,düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim arkadaşlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    hangi model almayı düşünüyorsun
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    Kymco Xciting 250 İnternetli :)
    selam
    bende de mondial 150rf var. bu motoru kullandıkça neden japon yada almanlara daha fazla para verildiğini bir kere daha anlıyorum.
    Motorum şu ana kadar beni yolda bırakmadı ( benzin bitmesi hariç oda benxin göstergesi bozuk ) ancak sorunlar yaşadım ve motoru iskelete kadar söktüm. elektrik aksamında resmen tenekeler kullanmışlar, vidalar somunlar paslanıyor, plastik aksamları tutan incecik parçalar kırılıyor vs vs..
    ama yinede ilk motor olacaksa çinli özelliklede mondial olmasında yarar var. bi çok parçasını pazarda mazarda buluyosun. ucuz..hele istanbulda dudulluya yakın bi yerlerde oturuyorsan dudulluda 2 dükkandan istediğin kadar parça buluyon. ekonomik az yakar..
    işte böle
    hayırlısı olsun kazasız sürüşler şimdiden

_nirvana_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 Kt
    bende 125 Kt modeli var ama tabiki senin hangi modeli almak istediğin önemli.Ben Cok memnunum tavsiye ederim.

Motosikleti
    benım de almak ıstedıgım motor mondial 125kt modeli görüşlerinizi bekliyooorum kardeslerrrrr

Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı _nirvana_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 125 Kt modeli var ama tabiki senin hangi modeli almak istediğin önemli.Ben Cok memnunum tavsiye ederim.
    bendede kt125 var bende cok menmunum o yuzden sordum hangi model diye bugun 235 km yok yaptım aralarda durdum ama toplasan en fazla yarım saat motor dogru dürüst dinlenmedi bile bence sahane motor tek eksiği silindir hami küçük 125 yerine 200cc olcak şaşma derim bence hızıda idare edr

Motosikleti
    900 cc

mondial severler derneği :))))

125 uag al.. motorun şahlanmasını gör

Motosikleti
    mondi 150MC
    zc almayı dusunursen topıgımze beklerız..http://www.motosiklet.net/forum/moto...ial-150zc.html

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    selam. mondialden uzak dur ki servislerle kanka olmayasın servisten çıkmazsın söyleyeyim. sadece mondialden değil çinlilerden uzak dur.

Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı raven71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam. mondialden uzak dur ki servislerle kanka olmayasın servisten çıkmazsın söyleyeyim. sadece mondialden değil çinlilerden uzak dur.
    arkadas almayı düşünüyor belki bi bildiği var yada maddiyatı ona yetiyor insanın hevesini neden kursagında bırakıyorsun

kral bi fikir istemiş varsa ver yoksa aklını neden karıştırıyorsun böyle yapıp motordan soğutmayalım çinle başlar japonla devam eder
    KYC bunu beğendi.

Motosikleti
    mondial 150 HS
    bence 150 hs !
    manyak güzel !
    [B]Yolların Çift Teker Lordu ![/B]

Motosikleti
    900 cc
    arkadaslar uğur grubu garantisinde üretiliyo daha ne.

Motosikleti
    Mondial tek anlamıyla süper konuyu acalı baya oldu Mondial grubuna tel actım arkadastan saolsun forum da ılgılenen arkadaslar a da sordum hepsı çok ılkgılendı Mondıal 125kt Dıyorum tabi ki Çin Motoru alma dıyenelerede bişey sölemicem tartışma cıkarmanın alemi olmadıgını dusunuorum hele ki su mübarek ayda Çin Motoru almak Bir AYRICALIKTIR...
    Ben SADECE Motorlara AŞIĞIMMM
    ::tutkuy::

Motosikleti
    07'Transalp , 151 RS.
    Kadın;15 inde Ceren,20 sinde Ceylan ,25 inde Avcı nın kendisidir.:bounce:

bestofonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    su anda kanuni tiger..ama büyüyecek abisi

125kt hakkında

mondial 125kt kullandım yaklaşık 1yıl ,şunu söyleyebilirim(cevremdede gördüğüm kadarıyla)bence mondialın en iyisi 125kt.. sorunu en az onlar çıkarıyor ama yüksek hızlarda titreme yapıyor(rahatsız edebiliyor)(max hız:130)önemli sorunu benzin göstergesi yok onun yerine kilometre sayacı var benzin koydukça sıfırlıyosun servisede sordum takılamıyo dedi.parçaları ucuz kolay bulunuyo yani ben izmir dikilideyim 2 günde geldi.parçalar kaliteli değil takdir edersinizki.ayrıca bazı zamanlarda direk marşa basar bazmaz çalışmasını beklemeyin(her zaman değil ama)..artıları ise;çok az yakıyor,çok rahat motor hele artçılar sizden bile rahat,parasına göre bence iyi motor..son olarak sunu söyleyebilirim motorun hassas ayarları var düşürürseniz yada kaza olursa hafif bile olsa eski haline geliceğini zannetmiyorum arkadaşımın başına geldi parçalar yenilendi ama eski ayarları bir daha kendine gelmedi..125cc ve o tarz motorda o fiyata oldukça iyi motor

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    bendede mondial 150 kn var pahalı benzerleriyle kıyaslıyamam ama gayet memnunum 2500km de daha tık demedi ilk günkü temizligiyle hala kullanıyorum ..hangi marka olursa olsun atalarımızın bir lafı vardır bakarsan bag olur bakmazsan dağ olur..yani kullanımla cok ilgili temiz kullandıgın sürece bence mondial iyi derim ben
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

Motosikleti
    Apache RTR150-2012
    125 AGK'm war gaaaayet memnunum(scooter tavsiye etmem ama).kullanmayan arkadaşlar sağdan soldan duyumlarıyla burda yorum yapmasalar iyi olur...
    sözlerimibirleşikyazmamınsebebiayrılığısevmememdir

Kafan Çalışmıyorsa Kask Takma...

Motosikleti
    burgman 400,mondial 151.atv150
    bende suzuki burgman 400 vardı,işyeri acarken suzukım dahıl herseyımı sattım( mecburen) işyerinde sdaga sola kosusturmak ıcın bır tane mondial 151rs aldımmotor cok arıza cıkarıyo,performansı cok dusuk ama işimi görüyo..suzukıden ınıp mondıle bınınce,attan inip keçiye bindim zannattım
    ılk ogrenmek ıcın al,,ama sakın uzun yıllar kullanmayı dusunme :d yapacagın kılometre 10,000

Bence Mondial Agk 125 Al Motar Mondial Marka Motorların En Iyisi Diye Döşünüyorum Hemde Kt Felan Dinlemiyor Hepsini Solluyor

Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı sultanbağlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence Mondial Agk 125 Al Motar Mondial Marka Motorların En Iyisi Diye Döşünüyorum Hemde Kt Felan Dinlemiyor Hepsini Solluyor
    yenisin galiba hoşgeldin topik tarihine bakıp cevaplarsan sevinirim

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)