Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Mondial kullanan ve mondial hakkında bilgisi olanlar buraya

Motovento
    REKLAM ALANI
    KaRTaLLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hergün ayrı bi motor
    150 hs yi tek geçerim bana sorarsan.... bi arkadaşımız demiş ya servis le kanka olursun o durumda ama keyifli guzel atik motoru bakımından bence çin malı sonuçta servisle kanka olman garantii
    Ne Mutlu Türküm Diyene

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Mondıalın tek vitesli modelı chopper türü var onlar hakındada hiçbir bilgim yok :(

valla kt yı tavsıye ederım kardes tıtreme yaptıgını soyluyorlar 120 km hızı gecmez dıyolar ıyı bır bakımcıyla bu motora ben dıslı degıstırıp 150yı gosterdım buda benım kt bıras modıfıyelı cokta hoz motor tavsıye ederım benım motorumda hıc tıtreme yok yamaha ybr yle kıyaslayabılırım benım motorumu

sıradışıbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150ı

125 uag

125 uag (eski agk) kesinlikle tavsiye ederim.125 cc ye göre çoktorklu hafifliğinden zannedersem.dokunmaya gelmiyor.

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık tabana kuvvet :)
    Bırakın bu işleri yaBenimde Mondial'im var ilk zamanlar çok hoşuma gidiyordu.Şuan 4600 kmdeyim ve ufak tefek arızalar çıkarmaya çoktan başladı.Sürekli parça değiştireceksin.Özellikle ufak tefek parçaları çok kolay kırılıyor.Ama tabi ucuz etin yahnisi bu kadar olur.Eğer acemiliğimi atacam dersen al kullan bir sene sonra sat gitsin hesabı.Ama bir senede ona yapcağın masraf en az 500 lirayı buluyor.Bence paran çoksa hiç bulaşma.Git japon takıl.Ben bu yaz Honda alacam allah nasip ederse CBF150 yada CBR125R. HONDA NE VARSA ONDA!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Mondial al yolda kal sloganımız bu.Ben de zontes s250 diye bir motor aldım servişte ve fabrikada yedek parça hava filitresi vs stokta yok.Servis dedik abi bana sorma bir cıvatasi bile yok dedi.Şimdi mondial le mahkemeligiz.Uğur motorlu araçlardan motor alacak kadar yureklı adam motorun balatasi bitince yada bı parça lazım olunca temin edilene kadar motorunu depoya yada bir bodruma atıp bekleyecek kadarda cesur olmalı ben bin pişmanım keşke almasaydı. Motodan memnunum ama servis servis olamadıktan sonra neye yarar.Adamlarda utanma diye bisi yok yüzlerine tükürsem yarabbi şükür dicekler yeterki para gelsin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Mondial servisi çok yetersiz oldugu ve motor çabuk bittiği için tavsiye etmem.5 binde motor mu biter.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)