Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125kt önerebileceğiniz bir motor mu?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Olacak İnşaalaah Hayallerimde ki MOTOR HONDA VTX 1300S
    Selam sevgili dostlar bir önceki konumda vitesli mi scoteer tipi motor alayım diye sormuştum. vitesli almaya karar verdim. Ve mondıal motor 125kt bana cazip geldi ama bu motor hakkında hiç bir bilgim yok bu konu da bana yardım olacagınızı umuyorum ve konumuzu açıyoyorum... cvblarınızı beklıorum kardesler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı KRAL444 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam sevgili dostlar bir önceki konumda vitesli mi scoteer tipi motor alayım diye sormuştum. vitesli almaya karar verdim. Ve mondıal motor 125kt bana cazip geldi ama bu motor hakkında hiç bir bilgim yok bu konu da bana yardım olacagınızı umuyorum ve konumuzu açıyoyorum... cvblarınızı beklıorum kardesler...
    neden mondial kt ?

ybr 125 lere bak titanlara bak arada çok fiat farkı yok ama kalite büyük
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Olacak İnşaalaah Hayallerimde ki MOTOR HONDA VTX 1300S
    mondial olmasının sebebi 24 ay vadeyle motor sahıbı yapıor yamaha da böle bir imkan var mı bılmıyorum... bende nakit 500 ytl var geirisini taksitle alacam yıne de görüşleriniizi bekliyorum... yada bankadan kredi cekicez bişeyler yapıcaz ... görüşlerinizi bekliyorum

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı KRAL444 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mondial olmasının sebebi 24 ay vadeyle motor sahıbı yapıor yamaha da böle bir imkan var mı bılmıyorum... bende nakit 500 ytl var geirisini taksitle alacam yıne de görüşleriniizi bekliyorum... yada bankadan kredi cekicez bişeyler yapıcaz ... görüşlerinizi bekliyorum
    işte genelde hepimizin problemi bu ve firmalar bunu çok iyi değerlendiriyorlar.
    ne diyim kardeş sana alma biraz daha biriktir diyeceğim oda mümkün olmuyor
    allah yardımcın olsun.
    kayseridendin galiba?
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    mondial kt yi 11.000 km den beri kullanıyorum ve gayet memnunum
    100 km de 2,7 lt benzin tüketimi var
    benim max hızım 105 km düz yolda 90 kğ lik benle
    parçası çok ucuz ve her parçası bulunabiliyo
    ilk başlayanlar için oldukça iyi bi motor.
    yamaha mı mondial mi derseniz tabi ki yamaha ama fiyat ları aynı olsa
    mondial 2200 ytl yamaha 3000 ytl bence bu kadar fiyat farkı kadar kalite farkı yok.
    sadece kötü tarafı vibrasyon için biraz modifikasyon yapman gerekir ön dişli büyütme ve takoz takviyesi gibi.

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Tamam anlıyorum Yamaha Honda büyük markalar ama onlarda biraz düşük gelir seviyesine sahip insanları görselerde taksit kredi vs... imkanlar sağlasalar.
    Bence motosiklet büyük bi zevk ama biraz pahalı bi zevk düşük gelirli insanların biraz düşünerek akılcı yollar izleyerek ince eleyip sık dokuyarak hareket etmesi gerek..

stavro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial KT 125 siyah
    ben çok memnunum ama eylülde 600 cc alacağım için satıyorum kt yi
    Stavros fm Istanbul

Motosikleti
    MZ 125
    bence mondial fln alma biraz bekle biraz para biriktir 125lik güzel bi honda cbr al derim ben yinede sen bilirsin

ergunz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000RR,600F,ET4
    aradaki fiyat farkının kat kat fazlası kalite farkı var bu kesin bi kere.bence alma bende bi çinli kullandım 2 sene ve çekmediğim dert kalmadı ve bu süre içinde şunu kesinlikle öğrendim ki herhangi bi sıfır çinliden herhangi bir ikinci el japon daha iyi şimdi mutlaka karşı çıkanlar olucak her konuda olduğu gibi de benim anlayışım bu kısacası sorduğun soruya cevabım öenerebileceğim bi motor değil

salm arkadaslar bende kawasaki zxr 750 cc motor var biraz sorunları var yani granajları yok sanzumandan ses geliyo 3 ve 4. viteslerde birde ruhsat benim üzerime degil ama motor calısıyo ve gidiyo almak isteyen olursa 2500 ytl ye vercem msn em motorcu.ramco@hotmail.com 05054628109 burdanda ulasabilirsiniz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)