Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Arkadaşlar Acil Sizin Yardımınıza İhtiyacım Var.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Olacak İnşaalaah Hayallerimde ki MOTOR HONDA VTX 1300S
    arkadaslar öncelikle selam... uzun zamandır hangı motor alsam dıye dusunuorum. Para durumum 3000 ytl (3mılyar) önerebileceğiniz motor hangisi
    scoteer mi alsam yoksa vitesli motor mu bana yardım cı olursanız sevinirm şimdiden cevablarınızı bekliyorum... tşkler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    u_baydur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R
    hoşgeldin kardeş...

valla öncelikle bil ki, çoğumuz takıntılı olduğumuz motoru söyleyeceğiz,. mesela ben, eğer aklı başında birisi isen ve maddi durumunu biraz daha iyileştirebilirsen honda cbr 125 derim, çünkü anca bunu beğenebiliyorum. Yani anlayacağın biraz da hatta daha çok senin beğenine kalmış.

Tabi bazı abileirmizde var; onlar çok daha objektif yaklaşacaktır konuya... Göz önünde bulundurman gereken, çok şey var. mesela 3000 in içine masraflar ve giyim kuşam konusu da dahil mi, çünkü onlar da az tutmuyor yani....

Neyse sen burada sana yardımcı olmak isteyenlerle konuştukça aklında bişeyler oluşacak. Zor bir dönemdir. Hadi kolay gelsin...

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    125 ÜSTÜ MOTOR ALMA DA NE ALIRSAN AL DERİM...

Can güvenliğin için tek yolun bu...

(Paranın en az 1/3 miktarını korumalarına ayır mont eldiven bot vs...)
    "Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    tavsiyem scooter alma vitesli al,çabuk sıkılırsın,marka model belirtmek istemiyorum kargaşa çıkar sonra,sana bişi sölimi ben yazmadım ama

göreceğizki yamaha,honda,suzuki,kawasaki,al diye sölicekler sana ve yok honda hayat onda,yok yamaha acaiptir,suzuki iyi gaçar,o çinli bu sudanlı,benimki anktarktika malı çok güzel üstüne tanımam vs vs vs vs,vitesli al sen bilindik bir marka vukuatı az markaları tercih et
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

Motosikleti
    paylaşımlarınız için yazan dostlarıma tşk ederım ve yorumlarınızı bekliyorum. marka olarak ne önerebilirsiniz vukuatı az başımı agrıtmıyacak...

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    YBR125' in, senin için uygun olacağını düşünüyorum.
    Şeytancım, Motosiklet'i icat ettiğin için sana minnettarım...

exile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı u_baydur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin kardeş...

valla öncelikle bil ki, çoğumuz takıntılı olduğumuz motoru söyleyeceğiz,. mesela ben, eğer aklı başında birisi isen ve maddi durumunu biraz daha iyileştirebilirsen honda cbr 125 derim, çünkü anca bunu beğenebiliyorum. Yani anlayacağın biraz da hatta daha çok senin beğenine kalmış.

Tabi bazı abileirmizde var; onlar çok daha objektif yaklaşacaktır konuya... Göz önünde bulundurman gereken, çok şey var. mesela 3000 in içine masraflar ve giyim kuşam konusu da dahil mi, çünkü onlar da az tutmuyor yani....

Neyse sen burada sana yardımcı olmak isteyenlerle konuştukça aklında bişeyler oluşacak. Zor bir dönemdir. Hadi kolay gelsin...

dostum çok iyi demişssin cbr 125 ama arkadaşın kalıbı musaitmi? bunu hiç sorgulamamışsın.. 2-3 üçgün hayallerini süsledikten sonra kalıbının uymamamıs hayal kırklılıgı yaratabilir..

honda cbf 150 de işini görebilir.. eger araba kullanabiliyosasn ve vitesli motorda kullanırım diyosan 150-125 cc arası japon bir commuter işin grecektir şimdiden hayırlsıı olsun..

Motosikleti
    Amcamda Mz 350 Kullaniordum Java Motor Kullandim. Ybr Seviorum Ama İŞte Sİzİnde Fİkrİnİzİ Almak İstedİm.

Motosikleti
    cbr 125 i bi tercih olabilir ama ileride büyük cc motor düşünerek bu işe başlıyorsan tavsiye etmem

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    2500 e 2006 siyah bi ybr al. 500 e de kask eldiven mont uydur aynen devam et seneye Allah kerim de bence
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    ya arkadaslar dostlar bu ybr fıyatına baktım birasönce 3500 ytl. ben max motora vereceğim fiyat 3000ytl. bu fıyatlara uygun vitesli başımı ağrıtmıyacak bişeyler bi öneri bir fiyat marka verebilirseniz sevinirim ybr 125 güzel motor allah var canavar gibi ama o kadar veremem malum görüşlerinizi bekliyorum tşk ederim

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    Aynı fikirdeyim...

Emir Hoca en doğrusunu yazmış...

Hem iyice pişmiş olursun 1 senede hem de korumalıkların tamam olur...
    "Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"

norace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Address
    290 daha ekle activa al.kesinlikle tavsiye ederim.ben de alacağım ilerde.100 cc'lik bir motor.burdan bakabilirsin : www.honda.com.tr

Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    http://www.sahibinden.com/displayite...58739&keyword=

Bu motoru önere bilirim kendim için bakıyordum ama belki sana nasip olur buyur

Motosikleti
    ikiside iyi tercih bence artık daaa ne diyim al birini vur ötekisine

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı CenkKeskin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/displayite...58739&keyword=

Bu motoru önere bilirim kendim için bakıyordum ama belki sana nasip olur buyur
    Bu motor % 90 kuryeye cıkmıs size faydadan cok zarar verir.
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    bence scooter alma.ben eğitimde vitesli kullandım ve askerlik olmasa hemen scooter ı satıp vitesli alırdım.ama ne alacağına yardım edebilirmiyimm...vallahi biraz daha para biriktir derim o paraya ya çinli alabilirsin,yada 2.el japon ama korumalara para kalmaz fakat korumasız kullanmanı tavsiye etmem
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

dalyanoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Avatarindan belli oluyor ki SS seviyorsun. Bu fiyata alinabilecek en iyi motor cbr125

Motosikleti
    MZ 301 - MaCiT - Tiger
    Karşı komşumuz 2oo2 model Honda Titan S kullanıyor. Sesi de güzel yakıtı da az. 2100 YTL fiyat çekiyor motora pazarlık da yapar, benim arkadaşım felan derim 100lira indirir. tertemiz motor bir bak derim. Üstelik adamın arkadaşı motorcu.

u_baydur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R
    kardeşim daha önce de söyledim. eğer mümkünse maddiyatı biraz daha düzeltip bi cbr alabilirsin. hiç bi derdin olmaz cbr la. sadece bi arkadaşın belirttiği gibi kalıplı birisi isen kuçuk gelebilir. Ama yine belrittiğim gibi çok şey var düşünmen geereken. cbr ın parçası pahalıdır. ya önceden motor deneyimin olacak, yada dikkatli kullanacak, düşmeyeceksin. 3000 e masraflar ve giyim dahil mi diye sormuştum. Onlar olmadan olmaz. sakın bunların parasını ayırmadan limit belirleme bence.

hem kalite hem ucuzluk bi arada gorulmuş değildir. SS seviyorsun zaten, son olarak cbr benzeri çin malı motorlar var. nasıldır bilmem. ben olsam almam. ama forumdan biliyorum, sanırım cakalaz adlı arkadaşımız aldı böyle bişey. istersen bu konuda ondan yardım alabilirsin sanırım, eğer ucuz bi race istersen...

başka bi forumda arkadaşlar ybr nin gitmediğinden bahsediyordu, az önce baktım. trafğe ayak uydurun sorun olmaz dedim, sorunun da bu olduğunu ;motorun trafiğe ayak uyduramadığını söylüyolar. sen karar ver.

Ve yine de en önemlisi; senin beğenin ...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)