Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

beyler bayanlar bi yardım edin:)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial 151 rs siyah
    arkadaslar bnde suan bir mondial 151 rs war seneye motorumu değiştirmeyi düsünüyorum sizce nasıl yapayım bir ybr 125 mi yoqsa cbr125 mi weya twister mı (bunun gbi daha bir çok sey kafamda dolasıyor:D) weya bunların dısanda ne alayım sizce ikinci adım olarak ne iyi olur spor görünen we atik olan bir motor istiyorum szce ne yapmalıyım??we de arkadaslar gözden çıkarabileceğimiz max para 4000 ytl ama siz yinede gönlünüzden geçenleri yazın 6000 ytl olabilir belki ama asırı ısrar etmek zorunda kalırım nese motoru seneye deistirmeyi planlıyorum sizce nasıl yapayım tabi maddi olanaklara dikkat ederek cewap werin ama önereceniz bir motor warsa onuda fiyata dikkat etmeden yazın...
    smdiden tesekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bisan Roadstar
    ya hemşerim millet boğuldu bu tip topiclerden artık.gönlünden ne geçiyosa onu kardeşim.hangisi hoşuna giderse yada paran hangisine yeterse onu al.
    unutma oyun bitince vezirde piyonda aynı kutuya konur:bounce:

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Spor gorunen ve atik bir motor istiyorsan, GT 250R'yi de seceneklerine ekle.. Ha diyeceksin ki o maddi imkanlarimi a$ar, belki seneye fiyatlari duser ikinci ellerinin
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence herşeyden önce bi tarz belirle kendine
    true love..

Drift Religion

Alıntı motopirate adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya hemşerim millet boğuldu bu tip topiclerden artık.gönlünden ne geçiyosa onu kardeşim.hangisi hoşuna giderse yada paran hangisine yeterse onu al.
    motopirate, arkadas yeni burada belliki.. Ve kafasi karisik. Dogaldir boyle topicler. Celallenmemek lazim hemen degil mi

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Al bi karpuz, kır ye bence. Bu sıcakta iyi gider.

Motosikleti
    Bisan Roadstar
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motopirate, arkadas yeni burada belliki.. Ve kafasi karisik. Dogaldir boyle topicler. Celallenmemek lazim hemen degil mi
    artık benim yazdığım cevaplara cevap yazmaktan vazgeç istersen.
    unutmaki burası forum isteyen gönlünden geçeni kurallar çerçevesinde yazabilir dimi.bu cümleyi hatırlarsın inşallah.

artık benim yazdığım cevaplara cevap yazmaktan vazgeç istersen.
    unutmaki burası forum isteyen gönlünden geçeni kurallar çerçevesinde yazabilir dimi.bu cümleyi hatırlarsın inşallah.
    motopirate dostum, sana ozel bi$ey degil bu.. Tavrin ve uslubun yanlis oldugu icin kibarca cevap yazdim sana.. Senin gibi cok arkadas geldi gecti buradan, ama hic biri me$hur olmadi haberin ola..!

Motosikleti
    Bisan Roadstar
    motopirate dostum, sana ozel bi$ey degil bu.. Tavrin ve uslubun yanlis oldugu icin kibarca cevap yazdim sana.. Senin gibi cok arkadas geldi gecti buradan, ama hic biri me$hur olmadi haberin ola..!
    sen herkese muhalefetmisin böyle.

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sen herkese muhalefetmisin böyle.
    arkadaşlar gerek varmı böle şeylere ayrıca motopirate topic kirliliginden bahsediosun ozmn cvp yazma bole seylere her yazdıgın cevapta anasayfayı mesgul ediosun brz arkadaş alsın cvbını eger bu soruyu dha once dflarca soranlar gibi onunda sormaya hakkı yoksa ne die var bu site
    true love..

Drift Religion

Alıntı mhrrmkpnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar gerek varmı böle şeylere ayrıca motopirate topic kirliliginden bahsediosun ozmn cvp yazma bole seylere her yazdıgın cevapta anasayfayı mesgul ediosun brz arkadaş alsın cvbını eger bu soruyu dha once dflarca soranlar gibi onunda sormaya hakkı yoksa ne die var bu site

motopirate hayir, hic muhalefet olmadim, hemde hic kimseye.Sadece aramiza yeni katilan arkadaslara bilgileri olmadigi birsey hakkinda hosgorusuz davranilmasi hosuma gitmiyor. Bugune kadar da kimseye 3. kez cevap yazmadim, cunku tartisma ortamina dahil olmadim. Musadenle olmakta istemiyorum.

Motosikleti
    Bisan Roadstar

motopirate hayir, hic muhalefet olmadim, hemde hic kimseye.Sadece aramiza yeni katilan arkadaslara bilgileri olmadigi birsey hakkinda hosgorusuz davranilmasi hosuma gitmiyor. Bugune kadar da kimseye 3. kez cevap yazmadim, cunku tartisma ortamina dahil olmadim. Musadenle olmakta istemiyorum.
    umarım bu bana son yazışındı.

Motosikleti
    mondial 151 rs siyah
    arkadaslar zaten kafam karısık bir sürü model seçeneği war kimelerimiz de dalga geçeceğine biraz öneri werirlerse iyi olur

Motosikleti
    Trek 24 vites dağ bisikleti :D
    git honda dylan al... git regal raptor al al oğlum al zaten sahibinden.com a girip 5.000 ytl sınır koy bütün modeller çıksın... ne uğraştırıyon

u_baydur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R
    ben de öyleyimdir. hiç seçemem...

bunu bildiğim için cbr dedim cbr aldım. Başka da hiç bir modele bakmadım. Bence en doğrusunu yaptım...

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    hımmmmmmmmmmm ne desem acaba daha seneye de çok var bence sen bekle bekle zaten ozamana kadar cbr 125 r alırsın haha
    [COLOR="White"][B][I][U]ADIM[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]FURKAN[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]LAKABIM [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="Black"][I][U][U][B]BlaCk_DoG_rR[/B][/U][/U][/I][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]GENELİKLE[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]ALMAN [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="White"][B][I][U][COLOR="White"]DERLER[/COLOR][/U][/I][/B][/COLOR]

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Comet al arkadaşım.

25 Comet....
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Bende 2010 da motorumu değiştiricem ne alsam acaba..
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    met4LLic4 gerek YBR125 gerekse CBR125 kalıp , güç ve tork olarak CBF250'nin yerini tutmaz...illaki bunların üçünün arasında bir seçim yapacağım diyosan CBF250 derim...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı met4LLic4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar zaten kafam karısık bir sürü model seçeneği war kimelerimiz de dalga geçeceğine biraz öneri werirlerse iyi olur
    öneri veriyorum , acele etme

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)