Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

az yakan sağlam ve ucuz 150 lik maxi scooter arıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Henüz Yok
    Nasıl ya olayı görebileceğimiz herangibi bi link var mı ?
    Honda Hayat Onda , No more :cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    PİAGGİO BEVERLY 250 İE S VE SKİPPER 150
    Piaggio Skipper 150 2004-2005(temiz),Honda Dylan veya Kymco Movie XL 150 al..Üçüde kalite başka motora hiç bakma benden söylemesi.

Motosikleti
    07'Transalp , 151 RS.

çok güzel bi scooter 90 krş filan yaktığını duymuştum kaliesi iyi orijinal fransız Peugeot. 125 cc Su soğutmalı.
    Kadın;15 inde Ceren,20 sinde Ceylan ,25 inde Avcı nın kendisidir.:bounce:

super_meke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    varadero
    celik motor tiger150
    2000 kmde balsarısı
    alarm var
    1400 ytl
    ıstersen ara bı goruselım motor ıst avrupa yakasında
    0533 706 58 95

Motosikleti
    PİAGGİO BEVERLY 250 İE S VE SKİPPER 150
    Honda Dylan,Piaggio Skipper-150 cc 4 zamanlı- ve Kymco Movie 150 arasında seçim yap.Paranı sadece bu motorlar için harca.Çin işi hikaye.Hiç bulaşma.Bakımlarda birazcık fazla verirsin ama çooooook uzun süre bakıma girersin.Şimdiden hayırlı olsun......

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    abi 4000ytl de scooter alınmaski ? bari cbf 150 al trink paran varsa... bende kanuni rokko var... 2,180 ytl trink aldım... memnunum sürat yapmıyo fazla ama şehir içinde acaip seri... benim işim dolayısıyle sokak aralarını kolaylıkla geçebiliyorum vitesli olmadığı için... uzun yolda da rüzgar tutmazsa 85le gidiyorum... toplamda 6,2 lt filan deposu var boğazına kadar doldurursam... yakıt göstergesi oynamadan 45-50 km yaptığım oluyor... bi de kanuni storm var o daha havalı görüntüsü var.... rokko'yla yapısı tamamen aynı hatta 1 cm daha uzun iyi araştır tek tercih yap. bak arkadaşlar baya bişeyler yazmışlar ben de yaziim dedim... umarım bi fikir vermişimdir

sağlamlık ? scooterlarda açık söliim hepsi sert plastik kadrolarını görmiyoz bile öle kapatmışlar etrafını... önemli olan servis ve yedek parça olmalı bence... benim bi motorcum var belki herkes biliyour esk.derman caddesindeki orhan abi... bana dediki ben gelen scooter lere mondial vb. modellere de kanuni parçası takıyorum diyo... neden çünkü 2günde geliyor diyo... anladın demek istediğimi deimi... servis ve yedek parça da önemli....

sky_forever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran SCUB 150
    Senin istediklerine en uygun köfte ismi şudur dostum...!
    Mondial 150 ZC

2.ci el bir dylan olabilir
    fakat benim asıl tavsiyem piaggio skipper 150 ikinci el temiz istedigin fiyatlara bulursun eger alırsan kendine ve bana çok teşekkür edeceksin.. ;)

Motosikleti
    BMW Moto Guzzi CRF Vespa Activa
    Kymco movie 150 iyidir. Honda dylan iyidir. piaggio da iyidir o fiyatlara

kanuni bobcat...........son söz

Motosikleti
    as t1
    bütçen 3000 ytl falan ise hiç ikinciel motor alma sıfır al ve şukadar söylim albirisini vur ötekisine çin motorlarının alayı bakmazsan çabuk dağılır rahat bişiy istersen t1 önerim mondial de olabilir ramzeyde olabilir hangisini beğenirsen ama asya t düşünüyorsan t1 lere bakmadan geçme derim bikere sür inanki t lere binmek bile istemeyeceksin
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi 4000ytl de scooter alınmaski ? bari cbf 150 al trink paran varsa... bende kanuni rokko var... 2,180 ytl trink aldım... memnunum sürat yapmıyo fazla ama şehir içinde acaip seri... benim işim dolayısıyle sokak aralarını kolaylıkla geçebiliyorum vitesli olmadığı için... uzun yolda da rüzgar tutmazsa 85le gidiyorum... toplamda 6,2 lt filan deposu var boğazına kadar doldurursam... yakıt göstergesi oynamadan 45-50 km yaptığım oluyor... bi de kanuni storm var o daha havalı görüntüsü var.... rokko'yla yapısı tamamen aynı hatta 1 cm daha uzun iyi araştır tek tercih yap. bak arkadaşlar baya bişeyler yazmışlar ben de yaziim dedim... umarım bi fikir vermişimdir

sağlamlık ? scooterlarda açık söliim hepsi sert plastik kadrolarını görmiyoz bile öle kapatmışlar etrafını... önemli olan servis ve yedek parça olmalı bence... benim bi motorcum var belki herkes biliyour esk.derman caddesindeki orhan abi... bana dediki ben gelen scooter lere mondial vb. modellere de kanuni parçası takıyorum diyo... neden çünkü 2günde geliyor diyo... anladın demek istediğimi deimi... servis ve yedek parça da önemli....
    şakamı yapıyosun ben falconla düzde 110-120 görüyorum benim motorla km yanlış değil mitsubishi L300 ile test edilmiştir mondiallede 135 gördük
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

mstf_gnc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya motor elegant 150
    Mondial 150 RE al 6.9 litre benzin ile 185 km yaptım km başına 8 krş 9 krş falan geliyo yol tutuşu gayet verimli haliç köprüsü üstünde 125km yi gördüm bassam daha giderdi maxi scooter deil ama baya büyük motoru çok güçlü direksiyonu içden km kadranı motora sabit

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    150 cc de tek motor DYLAN ikinci eli uygun fiyatlara bulabilirsin
    Poturdak

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    SYM diye bi marka var ; onun scooter larınında kaliteli olduğu söyleniyor ; kullanan insanlara bi danışıp araştırmanı tavsie edebilirim

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Aga bu ne ya...Herkes kendi motorunu tavsiye etmiş.....

Er-5 al arkadaşım.... Gücü var hızı var....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    ben bu arkadaşa hiçbişey tavsiye etmiyorum çünkü aylar önce yazmış şimdi ortalarda yok allah bilir almıştır bi motor kafasına göre

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    adam alalı çok olmuştur ama bak sana kendi motorumu tavsiye ediyim seçeneklerişn hepsinede giriyor ismini sende anmışsın zaten.. hem şekil olarak bir numara hemde çok ideal.. sen ona nasıl bakarsan oda sana öyle bakar.. çok basmassan yani gaza sürekli asılmassan devirli kullanırsan yakıt0.080 ykr şa kadar düşüyor.. ama gaz verdimi gidiyorda.. max.115-125 gösteriyor ibre.. dediğin gibi diğerlerinden farkıda maxiscooter
    KIRMIZI BOĞA..

carzywindy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni windy 125
    dylan 150 hertürlü

ikinci elde olsa dylan
    ..::Bu Vatanın Gücü Ne Parasıdır Ne Tankları , Bu Vatanın Asıl Gücü İnanmış Evlatlarıdır::..

az yakan sağlam ve ucuz 150 lik maxi scooter arıyorum...yardımlarınız için teşekkürler. fiyat aralığı 3000 ytl ye kadar maximum....

çelik mondial asya motti boation,

filan hangisini önerirsiniz.... çelik tiger 150 olabilirmi...1 haftaya kadaar almam lazım

Slm 150cc almak istiyosan bildigim kadariyla asyamotor da fiyatlar indirimde cin mali olmasina ragmen guzel motorlari var servis hizmetleride iyi arkadasimda var da bi arastir istersen
    kask hayat kurtarir !!

As lı_Ya şar

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)