Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: 1000RR mı ? 600RR mı ?

Katılımcı sayısı
274. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 600RR

166 60.58%
  • 1000RR

108 39.42%
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

600RR mı, 1000RR mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000 e benzin dayanmaz 600 iyidir
    Neye dayanarak yazıyorsunuz bunları?

Eminim ne binlik ne 600lük hiç kullanmadınız...

Bırakın bu yorumları bu makineleri kullanan insanlar yazsın.

Kullanan herkes 600'lük SS'in devir farkından dolayı 1000'lik SS'den fazla yaktığını bilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

öncelikle sıfırmı 2. elmi belirtmemişsin yani kastın yeni kasa 1000rr ise hiç düşünme git al derim eğer 2006-2007 kasa 1000rr dan bahsediyorsak ve otobanda gazlamıyorsan kesinlikle 600rr al derim (2007 kasa)
    her iki motoruda kullandım 600RR gerçekten cok kıvrak cok cabuk hızlanan harika pratik bir motor. 1000rr ın 2008 lerinde yağ yakma sorunu var zaten fabrikasyon hatadan dolayı. 1000rr alırsanda sıfır 2009 almanı tavsiye ederim.
    600RR alı raht edrsin ;)

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı VALEO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle sıfırmı 2. elmi belirtmemişsin yani kastın yeni kasa 1000rr ise hiç düşünme git al derim eğer 2006-2007 kasa 1000rr dan bahsediyorsak ve otobanda gazlamıyorsan kesinlikle 600rr al derim (2007 kasa)
    her iki motoruda kullandım 600RR gerçekten cok kıvrak cok cabuk hızlanan harika pratik bir motor. 1000rr ın 2008 lerinde yağ yakma sorunu var zaten fabrikasyon hatadan dolayı. 1000rr alırsanda sıfır 2009 almanı tavsiye ederim.
    600RR alı raht edrsin ;)
    Bende ilk önce ilk mesajın tarihini okumanızı tavsiye ederim.

Bu arkadaş seçimini yaptı, 600RR aldı 1 sene bindi, bir arkadaşımıza 200'le arkadan patladı, kafayı gözü kırdı, şimdilerde imam oldu vaaz veriyor sen halen onu alma bunu al diyorsun.

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu arkadaş seçimini yaptı, 600RR aldı 1 sene bindi, bir arkadaşımıza 200'le arkadan patladı, kafayı gözü kırdı, şimdilerde imam oldu vaaz veriyor sen halen onu alma bunu al diyorsun.
    belki hala alıcak olanlar vardır... bide bu açıdan bak murat ne dersin...
    I gOt a GaMe To Win...:bounce:
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...
    [B][COLOR="Red"]drift religion[/COLOR][/B]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı hell24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belki hala alıcak olanlar vardır... bide bu açıdan bak murat ne dersin...
    Alıcak olan başlığını açar, o zaman komple terkedelim forumu nasılsa yazılabilecek herşey yazılmış çizilmiş.

Hoş 600RR mı 1000RR mı diye soru soran adama verilcek cevapta zaten tecrüben ne olur, boşa açar başlığı.

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    Alıcak olan başlığını açar, o zaman komple terkedelim forumu nasılsa yazılabilecek herşey yazılmış çizilmiş.

Hoş 600RR mı 1000RR mı diye soru soran adama verilcek cevapta zaten tecrüben ne olur, boşa açar başlığı.
    ben şayet 600rr-1000rr arasında kalmış bir adam olsam bu topikteki bilgiler işime yarardı... hazır topik varken ikinciyide açıp kirletmezdim forumu...
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...

anasayfada oluşunda bi gariplik var ozaman .
    veya topiği kilitlesin moderatörler. suç benim değil
    fakat hell24 ün dediği gibi topicler herzaman işe yarar şuan bu düşüncede olan biri girip okuduğunda baya bi bilgi sahibi olur

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

ben şayet 600rr-1000rr arasında kalmış bir adam olsam bu topikteki bilgiler işime yarardı... hazır topik varken ikinciyide açıp kirletmezdim forumu...
    Sen takıldın bence, sence yazdığım sadece bu topik için mi geçerli?

Çalıntı başlığının altında 2 sayfa sonra "bulundu" yazıyor, okumadan etmeden cevap yazan kişi 10 sayfa sonra "geçmiş olsun inşallah bulunur" diyor.

Motorunu çaldıran başka biri bu son mesajı görür de teselli mi olur?

Kaza başlığının altında xxx yaralı hastanede deniliyor, 2 sayfa sonra vefat ettiği yazılıyor, 10. sayfada biri gelip "çok geçmiş olsun inşallah iyileşir" yazıyor.

Hastanede yatan biri es kaza foruma bakabilirse, ulan ölecem halen geçmiş olsun diyecekler ne komik muhahahaha diyerek son günlerini daha mı mutlu geçirir?

Ne ki bunun faydası.?

Sen hepsini okurdun eyvallah, ben okumadan yazanlar için yorum yaptım, kişiselleştirmeyelim.

Eğer ilerde 600 mü 1000 mi alcam diye bu başlığa bakarsan, benim mesajım da işine yarayacaktır, böyle sorupta SS motor alınıyorsa kafa gözün kırıldığına da vakıf oldun nihayetinde.

Motosikleti
    Sen takıldın bence, sence yazdığım sadece bu topik için mi geçerli?

Çalıntı başlığının altında 2 sayfa sonra "bulundu" yazıyor, okumadan etmeden cevap yazan kişi 10 sayfa sonra "geçmiş olsun inşallah bulunur" diyor.

Motorunu çaldıran başka biri bu son mesajı görür de teselli mi olur?

Kaza başlığının altında xxx yaralı hastanede deniliyor, 2 sayfa sonra vefat ettiği yazılıyor, 10. sayfada biri gelip "çok geçmiş olsun inşallah iyileşir" yazıyor.

Hastanede yatan biri es kaza foruma bakabilirse, ulan ölecem halen geçmiş olsun diyecekler ne komik muhahahaha diyerek son günlerini daha mı mutlu geçirir?

Ne ki bunun faydası.?

Sen hepsini okurdun eyvallah, ben okumadan yazanlar için yorum yaptım, kişiselleştirmeyelim.

Eğer ilerde 600 mü 1000 mi alcam diye bu başlığa bakarsan, benim mesajım da işine yarayacaktır, böyle sorupta SS motor alınıyorsa kafa gözün kırıldığına da vakıf oldun nihayetinde.
    heeee takıldım ben genelde zaten bu tip olaylara takılır dururum...
    600 mü 1000 mi alırsam bu başlığı tekrardan okurum belki unuttuğum bir yer vardır... insanlar tercihlerinin karşılığını iyi yada kötü yaşarlar biliyorsun ss de kafa göz yarmak parayla... tecrübe tabiki önemli çok tecrübeli insanların da düştüğüne şahit olduk...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

heeee takıldım ben genelde zaten bu tip olaylara takılır dururum...
    600 mü 1000 mi alırsam bu başlığı tekrardan okurum belki unuttuğum bir yer vardır... insanlar tercihlerinin karşılığını iyi yada kötü yaşarlar biliyorsun ss de kafa göz yarmak parayla... tecrübe tabiki önemli çok tecrübeli insanların da düştüğüne şahit olduk...
    Dedik ya kişiselleştirme diye, okursan zaten 600 al 1000 alma yazmazsın.

Ben okumayana(lara) söyledim.

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    600rr ne marka 1000rr ne marka ? arkadaşlar özür dilerim daha yeniyim
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600rr ne marka 1000rr ne marka ? arkadaşlar özür dilerim daha yeniyim
    mondial bunlar sen 1000 lik al çabuk kurtulalım senden...

şimdi 600rr 600 km hız yapıyormuş 1000rr 1000 km hız yapıyormuş bir dergide okumuştum nasıl güzel gidiyorlarmı bunlar

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi 600rr 600 km hız yapıyormuş 1000rr 1000 km hız yapıyormuş bir dergide okumuştum nasıl güzel gidiyorlarmı bunlar
    su soğutmalı olanlardan alırsan şortlada binersin

ugur92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vasco sende max 125 1000RR gordum besyuzevlerde laser kasklı biarkadas kullanıyordu gaza dokunmaya cekınıyodu.. emınım yani :D forumdan mı acaba
    ..................

su soğutmalı olanlardan alırsan şortlada binersin
    asfaltta gidermi ki acaba

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ben cc buyutecegum 150 250 600 1000 1300 gibi gitcem

Motosikleti
    BMW R1150GS
    ok race ing ler cok başarılı aletler ama hangi konuda?

race ing ler bnce ulaşım araçları değildir!

BENCE!

ne için alcağını açıkca yazmışsın... yani senin alman gereken en son alet bir race

haa evin körfez pistinin bir ucunda iş yerin diğer ucunda isee
    bırak 1000rr bulabilirsen 3000rr al! )))

haa derdin trafikte dengeli konforlu güvenli hızlı ve yorulmadan ilerlemek ise 600cc lilik bir naked al;)
    hattaa MT03 660 ;)
    saçma sapan bir vergisi var
    ve sınıfına göre biraz pahalı ama
    gene sınıfına göre trafik için en iyi çözm... + uzunyoldada keyifli;)
    not: DAYTONA dan alma..... ;)

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    600rr ve 1000rr kalksada tarih olsada bu başlık silinmesin ben faydalanıp iffetiyle oynamak istiyorum başlığın
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

Motosikleti
    Alıntı morrigan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600rr ve 1000rr kalksada tarih olsada bu başlık silinmesin ben faydalanıp iffetiyle oynamak istiyorum başlığın
    millet hepsini perte çıkarmazsa problem olmaz merak etme...
    ama bence sen gene de bir kopsayısını al ilerde üzülme...

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler