Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

piaggio fly 100 mü? honda beat mi??

Motovento
    REKLAM ALANI

merhabalar,aranıza yeni katıldım.eskiden honda beat kullanıcısıydım.artan trafik ve benzin fiyatları nedeniyle kısa mesafelerde kullanmak icin yine bir scooter almayı düşünüyorum.honda beatden oldukca memnundum.hiç sorun cıkartmadı ve kolay satılmıstı.internette araştırıken piaggio fly 100 gördüm.acıkcası fiyatının uygun olması ve vergi avantajı nedeniyle ikisi arasında kaldım.satışının zor olucağını tahmin edebiliyorum ama cok uzun süre satmıcam.malum trafik ve benzin fiyatları ıstesemde satmama engel olucaktır.sizce iki markadan hangisi tercih etmeliyim.birde piaggionun disk fren olmasının sizce beat gore bir üstünlük saglar mı??yardımlarınız için şimdiden cok tşkler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Piaggio fly çok kaliteli bir scooter'dır. Beat'te alacağın performansı, fly'da da rahatlıkla alabilirsin. Yalnız Piaggio'nun yedek parçası, Honda'ya göre biraz daha pahalı olmalı..

1000 km ilk servisi varmıs 60ytl,6000 kmde perıyodık bakımlaı varmıs 150 ytl civarı.yedek parcaları bana soylenen hondayla aynımıs.benı cezbeden vergiden muaf olması,disk fren ve piaggio adı.plaka masrafları dahıl 3200ytl.

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Fly bence

Beat'te 2 cc için vergi ödüyoruz..

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    piaggio fly 100 cc den düşükmü silindir hacmi
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

Alıntı karayılan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    piaggio fly 100 cc den düşükmü silindir hacmi
    96 cc vergiden muaf

Bu makineyi aldın mı zaten kolay kolay satmazsın. Güzel bir ikinci el bulursan satın al bence..

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    fly 100,

motor perf. nerdeyse aynı, fly daha şık, 12" olduğu için jantından direğe zincirleyebilirsin., beat'da bu işler zordur.
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Fly'ı yakından gördün mü hiç. Çoook şekeer..! Kırmızısı alev alev yanıyor. Geçenlerde galeride gördüğümde içimde ona sarılma, sağını solunu mıncıklama hissi uyandı..!
    Üç boyoz bir kola

Alıntı kalidor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu makineyi aldın mı zaten kolay kolay satmazsın. Güzel bir ikinci el bulursan satın al bence..
    ikinci ellerine baktım.sıfır almak daha avantajlı gibi.

Alıntı alfa&piaggio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikinci ellerine baktım.sıfır almak daha avantajlı gibi.
    Aslında doğru ikinci ellerde 2000 ytl'den falan başlıyor. Taksit seçenekli yerler var mı ? araştır derim.

Motosikleti
    piaggio zip 100
    ben de bir piaggio kullanıcısıyım. zip 100 var. gayet memnunum. 6000 bakımını yeni yaptırdım 80 ytl ye. kesinlikle piaggio yu tavsiye ederim.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı böcek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de bir piaggio kullanıcısıyım. zip 100 var. gayet memnunum. 6000 bakımını yeni yaptırdım 80 ytl ye. kesinlikle piaggio yu tavsiye ederim.
    6 bin kmde içinden hangi parcalar degiştide 80 ytl aldilar biraz fazla degilmi 6 bindeki bi motor için
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    piaggio zip 100
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6 bin kmde içinden hangi parcalar degiştide 80 ytl aldilar biraz fazla degilmi 6 bindeki bi motor için
    buji değişti. yağ, bakım + işçilik

lewo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym vs 150
    beat bıraz daha ser ama arkadaşlarında dedıgı gıbı fly onu aratmıyor. bir beat kullanıcısı olarak fly al derım. hem benzın hemde kalıte bakımından hemde fıyat.suan fıyatları ck dustu 3.250 antalya da. beat saglam motor ama 3.600 ytl edıcek bır motor degıl.

Alıntı kalidor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında doğru ikinci ellerde 2000 ytl'den falan başlıyor. Taksit seçenekli yerler var mı ? araştır derim.
    3000 ytl +plaka masrafları....pesın fıyatına 12 taksıt oluyo sanırım.

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yag+yag fitresine 60 ytl alıyolarmıs.honda varken servise gittigimde oda hemen hemen aynıydı.

bence en büyük avantajıda disk freni ve vergiden muaf olusu.ben siyahını cok begeniyorum...

Motosikleti
    HONDA BEAT _ 2006
    piaggio fly 100 kasasına ufak gelıo motoru arkadasımda var ekonomı olarak beat derım cunku beatın kasası kucuk motor tam kasaya gore;)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)