Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

HONDA VF 750 C Magna yı nasıl bilirsiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor sonuçta honda, ama sizin tarzınıza uygun bi motosiklet mi bu bir ?
    İki, bilen biriyle gidip iyice görün derim ben, fakat,,

Vatandaş biraz fazla sıkmış gibi

DipNot; Bir topikte Cbr 125 düşündüğünüzü söylemişsiniz (eski ama) .. Hiç tecrübe sahibi değilseniz, baştan yatar bu iş...
    Yok sıkmamış gayet doğru söylemiş. Bir Magna bunları yapabilir. Fakat dediğiniz gibi tecrübesiz adamı sütünden tükürür atar.

Aboovvv.. Hortlattığınızı neden söylemiyorsunuz :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Hortlatmak gibi olsun, bu Japonlar ne cruiser, spor cruiserlar yapmış be zamanında. Az önce çeyrek asırlık bir tanesinin yanına park ettim, hala inanılmaz dikkat çekiyor alet. Gece gece sesini merak ettirdi. Kalmadı böyle şeyler. gv250, superlight200, daystar arasında sekip duruyor yeni bir cruiser kullanmak isteyen adam.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Magna 750C, daha eski V65 Magna'nin izi bile değil. V65 Magna zamanının en hızlı motosikletlerinden biriydi, hatta ilk çıktığında en hızlı bile olabilir.

Bir de böyle motosikletlerin SS'lerle karşılaştırılması abartı geliyor olabilir size ama güncel 300+ kilo VMAX bile 1000cc SS'lerden iyi hizlanabiliyor. Çünkü güç eksiği yok, wheelbase uzun, gücü yere aktarma sorunu yok.

SS'ler öyle değil. Ama virajlara gelince durum tam tersi. Çünkü SS'ler düz yolda hızlı gitmek için değil, virajlı yolda hızlı gitmek için tasarlanmışlar.
    retox70 bunu beğendi.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Magna 750C, daha eski V65 Magna'nin izi bile değil. V65 Magna zamanının en hızlı motosikletlerinden biriydi, hatta ilk çıktığında en hızlı bile olabilir.

Bir de böyle motosikletlerin SS'lerle karşılaştırılması abartı geliyor olabilir size ama güncel 300+ kilo VMAX bile 1000cc SS'lerden iyi hizlanabiliyor. Çünkü güç eksiği yok, wheelbase uzun, gücü yere aktarma sorunu yok.

SS'ler öyle değil. Ama virajlara gelince durum tam tersi. Çünkü SS'ler düz yolda hızlı gitmek için değil, virajlı yolda hızlı gitmek için tasarlanmışlar.
    Sahibinden'de falan bulamadım, oralarda piyasası nasıl bunların Haşmet? Koleksiyona mı düştü yoksa hala ortalıklarda geziniyorlar mı?
    retox70 bunu beğendi.

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    99 model magnam vardı siyah renkli , severek kullanırdım.
    2004 yılıydı galiba istemeye istemeye satmıştım.
    Bir kaç ay sonra da Honda X11 almıştım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibinden'de falan bulamadım, oralarda piyasası nasıl bunların Haşmet? Koleksiyona mı düştü yoksa hala ortalıklarda geziniyorlar mı?

83-86 yillari arasinda uretilmis. Dayanikli olduklari icin halen goruyorum arada. 1100cc V4. Taa o zamanki motosiklette dijital vites gostergesi var.
    fazil bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)