Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: 250 cc Cruiser olarak hangisi daha iyi?

Katılımcı sayısı
433. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Hyosung GV 250

157 36.26%
  • Kymco Venox 250

191 44.11%
  • Suzuki Intruder 250

85 19.63%
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

Kymco Venox & Hyosung GV 250 Müsabakası

Motovento
    REKLAM ALANI
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Bugün bindim ikisine de..Hyosung'da değil vites değiştirmeyi vites pedalına bile zor ulaştı ayağım..bacaklarım kalın ve uzun olduğu için depoyu saramadım ve ayaklarım açıkta kalır gibi bi tuhaf oldu..kısaca beğenmedim..Benim gibi dombili insanlara göre değil bence gv 250..

venoxa bindiğimde ise oturuşu ve sağ - sol pedallara ulaşmam daha kolay gibiydi..ama bana göre en büyük eksisi gidonu..o ne öyle yav racing motor gibi bir tutuşu var..öne doğru eğilme hissi veriyordu..
    haa hyo nun gidonu alıp venox a takarsak mesele kalmaz gibi geliyor..birde aayak peglerini biraz ileri aldırmak lazım sanırım..
    satıcı adam ise ısrarla orjinalitesini bozmamak gerekir deyip durdu..

birde virago 535 e bindim..o hyo nun yanında küçük geldi gözüme yav..
    son olarak VL 1500 Intruder a bindim ahhh ah...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emir27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende hyosungun üzerine bindim

motor çok dolgun duruyor.ayrıca güç,buna bağlı olarak performans ve fiyat hyosungta daha iyi.hyosungun crusier tarzındaki motorlara göre daha kıvrak olduğunu bir forumda okumuştum.kymco da çok güzel bir marka ama fiyatıda parça fiyatlarıda yüksek.ikisininde yakıtları hakkında bir bilgim yok.ben fiyatından dolayı hyosungtan yanayım ama karar sizin.
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur.

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC
    Venox kullanıcılarının yorumlarını görmek mutlu eder.
    Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    KV 250 AGUİLİA
    Alıntı fedos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    venox sahibiyim. her ne kadar aksesuar taşımasa da, koruma demiri ve ccbar yaptırmak zorundayım.bu hafta bu işlerle ilgilenen çağlayan tarafında bir ustaya bıraktım.
    Motoru bırakmana hiç gerek yoktu dostum. ss bar ve koruma demirini elinde bulunduran ve anında taktırabileceğin bir KYMCO servisi var!
    ÖNEMLİ OLAN ZAMANA BIRAKMAK DEĞİL; ZAMANLA BIRAKMAMAK !!!

desert3737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    kymco 252 cc yazıyo.. bildiğim kadarıyla 250 ve üstü ccnin vergisi 249 ve altına göre daha fazla yanlış mıyım?????????? eğer öyleyse bu da bi etken...
    "cemalsafi.org"=> şiirden daha ötesi Üstad Cemal SAFİ...

hilost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Venox-Saphira
    kymco 250cc o kadar vergi alıyorlar dert etmeyin bu vergi işini..
    genç motonun servisinde koruma demiri ve sisy bar yaptırdım hatta onu ölçü alarak fazladan yaptılar ihtiyacı olan oradan sorup alabilir. sanırım kymco venox ile ilgili bir başlıkta fotograflarını da koydum isteyen oradan bakabilir.
    Eğer fark edilmek istiyorsanız... kendinizi gösterin, trafikte arabalar nasıl ilerliyorsa öyle ilerleyin. aralardan makaslar atarak değil...
    kazasız belasız sürüşler.

Motosikleti
    2010 gv 250
    kymco aslında 252 cc ama 249 diye gösteriliyor vergiden kurtulmak için diye biliyorum.
    HİLOST koruma demiri ve ssybarı ne kadara taktırdın resim ekleyebilirsende sevinirim.

Motosikleti
    BURGMAN AN-400
    Yaw arkadaşlar, kimse bu venoxun yakıtını ölçmedi mi???

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:32 ----------

Ms-3'ümü venoxla takaslamak istiyorum.

hilost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Venox-Saphira
    Alıntı Fegunes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw arkadaşlar, kimse bu venoxun yakıtını ölçmedi mi???
    sıfır oldugundan ilk zamanlarda 100km de 4 litre yakıyordu, uzun yolda 3.6litreydi, şimdi son bir bakayım dedim hesapladım 3.5-3.6lt arası bir şey yakıyor. sanırım motor açıldıkça daha az yakmaya başladı...

sissy bar ve koruma demiri için:
    http://www.motosiklet.net/forum/2047635-post131.html

ayrıca fiyat konusunda bir fikrim yok, modeli ölçüleri benim motosikletten çıkarttıkları için uyguna yapıldı, kaça sattıklarını ögrenmek için genç moto yu arayabilirsiniz. ya da servisini...
    Eğer fark edilmek istiyorsanız... kendinizi gösterin, trafikte arabalar nasıl ilerliyorsa öyle ilerleyin. aralardan makaslar atarak değil...
    kazasız belasız sürüşler.

furkan_kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kendi imkanlarımla bogusuyorum :)
    Bu Venoxların Türkiyeye ithalatı durduysa gelecekte yedek parca konusunda tamamen sıkıntı yaratmaz mı konu hakkında bılıgısı olan arkadas var mı

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı furkan_kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu Venoxların Türkiyeye ithalatı durduysa gelecekte yedek parca konusunda tamamen sıkıntı yaratmaz mı konu hakkında bılıgısı olan arkadas var mı
    Firmalar son sattıkları motorun satıldığı yıldan itibaren 10 yıl sonrasına kadar yedek parça getirmek zorundalar..
    Dolayısıyla sıkıntı yok..

furkan_kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kendi imkanlarımla bogusuyorum :)
    o zaman su zamanlarda venox almak ıcın hıc bır engel yok teşekkurler

leon99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R-İnazuma-Mt25-Fazer8
    venox enjeksiyonlu mu acaba? km' ye ne kadar yakıt yakıyor acaba? artıları eksileri nelerdir .

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    4 yıllık konuyu neden hortlattın diyecektimki...Aradığın şey burda olsa gerek,

http://www.motosiklet.net/forum/moto...t&daysprune=-1

alperkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio fly 100
    Arkadaşlar ben yeni intruder 250 aldım. Bende çok araştırdım sonunda japonda karar kıldım 6750 tlye 2006 model bir cihaz. venox ve hyodan farkı bence chooper tarzını hem torkuyla hemde görüntüsüyle daha çok veriyor. venox ve hyo yüksek devirde çalışan makinalar suzuki ise daha az devirde daha çok torkla çalışıyor diye söylenmişti. Diğer motorlara binmediğim için net birşey söyleyemem ama 185 boyum ve 85 kilom ve motor hiç de küçük değil. Ayrıca satarken de çok daha az zararla ve çok daha kolay elden çıkacaktır. Nede olsa 250lik makina çabuk sıkılıp büyütmek isterseniz diğer aletler sıkıntı yaratabilir.
    Ömür biter yol bitmez

rosewoodd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco venox 250
    venox zamanında hyosung tan cok cok pahalı olabilir...ancak su an 1000 tl fazla verip venox alabiliyorsun ki ben de aldım..venox un cok daha iyi bir motor olduğunu düşünüyorum..arada 30 40 kg ye yakın ağırlık farkı var sizce bu fark nereden geliyor..parca kalitesi olarak venox bu sınıfta en iyisi.. üst cıtayı tutmus goturuyor..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:32 ----------

ben satmayı düşünmeyeceğim bir motor almak istedim tum isteklerimi karsılayan tek makina venox tu..guc..konfor..gorsellik..sağlamlık..su soğutma..yol tutus kalın lastikler...uzerine oturduğum gibi demek iyi bir motor boyle oluyormus dedim ve aldım daha 10 bin de.. 28 beygir 190 kiloluk bir agır abi..ustam kaza yapmazsan sadece yag ve buji değişimiyle 50 60 bin yaparsın dedi..allah kaza bela vermez insallah..zaten kymco da venox un motoruna 100 000 km garanti veriyor...pıt diye bosa gecen bir motora binmenin mutluluğunu yasamaktayım halen

rosewoodd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco venox 250
    1 senedir venox kullanıyorum..şimdiye kadar keeway supershadow..land cruiser..kuba superligt..yamaha virago gibi 250 cc cruiser modellerini kullandım..venox bunların icinde en iyisi..hyosung a henuz binmedim..ancak bir gun venox tan inecek olsam hyosung tercih etmem kesinlikle..vitese bosa gecmeme..vs gibi sorunları da bulunmuyor..190 kilo 27 beygir silindir bası 4 subap su soğutma ruzgarda vs kesinlikle savrulmuyor..saat gibi alet.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Tamam memnunsun da, ondan inersen Hyosung tercih etmeyip neyi tercih edeceksin ? Venox çok kaliteli bir motor, umarım seneye enjeksiyonlusunu getirmeyi akı ederler. Hoş, gelse de 15 bin TL fiyat koyarlar o ayrı...

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)