Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Lifan X polore 200 Kullanan veya duyan varmı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    victorhugo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forumda bi baslik var ondada bir kişi anlatmis. Lifanin farkli bit crossu arkadasmda var gayet güzel kullanıyor. Buda daha yeni modeli kullanan bilen duyan varmi. Lütfen bilmeyenler yorum yapmasn. Bunu begenmeyenler ayni ayarda alternatif ne onerirsiniz .

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:54 ----------

Vay be ne motormuş arkadaş ne duyan var ne bilen :D Neyse faceboktan kulananları ekledim onlardan aldığım bilgileri size aktarcağım. Bende bu ay sonu alıyorm inş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Araziye çıkmayacaksan şehiriçi kullanacaksan çok sıkıcı olur cross. Motordan yana sıkıntı olmaz Cg 200 canavar gibi motor. Balansörü olmadığından baya titrer ama.

Motosikleti
    dealim daystar 250
    merhaba arkadaşım ; 5000 km kullandım , bakımını hiç eksik etmeden, tık demedi kerata ama tarafımdan da hiç zorlanmadı. Araziye hiç girmedin o yüzden asfalt lastiği takmıştım. bence çok güzel bir alet her iki frende disk ve çelik fren hortumu var bana söylenen o idi. Tarz değişikliğine gittiğim için sattım ama satamasa idim olsun be durur her zaman garajımda dediğim bir motordu. Facebook da bolu kros gurubu var; oradan bakarsan ne şartlarda kullandıklarını çok daha iyi görürsün.

hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH

victorhugo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O basliktada takipteydim hsk yinede sagolasn. Bu lifanın diğer shalter modelinde balansör varmı acaba ? İkisi arasında kaldm ya shalter alcam yada x plore fiyat az çok aynı . Shalter özellikleri daha iyi ama x plore göstergesi felan güzel baya.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)