Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

YAMAHA YBR 125 mi? HONDA CBF 150 mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı dincer59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HONDA CBF 150 tabiki
    YAMAHA YBR 125 TABİKİ.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Ybr eşekse cbf attır.hiç cbf kullanmadım ama 108 kg ağırlık yandan esen rüzgarlarla birlikte rüzgarla dans ettiriyor.Ama eşek daha dayanıklı hayvandır.At gibi nazlı değildir.

Motosikleti
    ewt beklenen motor geldi honda cbf 150 siyah
    Honda cbf 150 tabiki inşallahh

Motosikleti
    Kymco CK125 / honda cbf 150
    kymco ck 125 den bir yıl sonra benm de bir CBF 150im var, eralp bey'in test topiğni ve bu topiği baştan sona okudum.şimdi iyi ki de cbf 150 almışım diyorum. kymco dan sonra titreşimsizlik nasıl birşey onu gördüm cbf 150 ile...

topikte yazılanlar gibi hem boyum 180 cm üstünde hem arasıra ardçım olur, hem yokuşlarda bayılan motoru sevmem, hem kalkışlarda hep acele ederim, hem arasıra uzun yol da yaparım, hem de konfor benm için önemlidir. İyi ki cbf 150 almışım değil mi?

Motosikleti
    Honda CBF 150 2011 Black
    Cbf 150 tabiki....

Ybr 125 bisiklet gibi kalıyor.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    hortlatmasaydınız keşke ya iç savas cıkıyor sonra:D cbf 150
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    slm arkadaşlar benim kafamın almadıgı bişey yok ybr daha çok sattı cbf az ya akıl var mantık var ybr 2003 2004 yılından beri türküyede satışta cbf ise2007 yılında başladı bu biraz haksızlık oluyor arada 3 yıl var ayrıca cbf satışı patladı adamlar motor yetiştitemiyor alacam desen 2 ay sonra tesdlim alıyon sıraya koyuyorlar ondan sonra yok 50.000 km yapmış ybr ya biraz mantık be kardeşim cbf inde biraz googlede araştırısanız dünyanın nerelerini gezdiğini göreceksiniz sorunsuz hemde 120.000 km satılık kurye motoru vardı sitelerde anahtar degmemiş ama bu ybr tayfası acayip bir ybr fanatiği ybr den cbf egeçse ozamnda cbf derler ama neyse

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    sana cevap yazınca zoruna gidiyor şikayet ediyorsun hemen120000 km de bi cbf görmek heralde imkansız hele kurye de çalışmış güldürme insanları kendine.. mt metehan abi var cbf kullanıyor uzun yolda yapar ama her zaman şehir içi takılır kaç km de motor yaptırmış ara bulursun yani
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana cevap yazınca zoruna gidiyor şikayet ediyorsun hemen120000 km de bi cbf görmek heralde imkansız hele kurye de çalışmış güldürme insanları kendine.. mt metehan abi var cbf kullanıyor uzun yolda yapar ama her zaman şehir içi takılır kaç km de motor yaptırmış ara bulursun yani
    sizler kendi motorunuzu gözünüzde baya bir yüceltmişsinizki cbf bişey benzetemiyorsunuz biraz internetten araştırsananlarsın ikinci el motorsiklet sitelerine bak çok var 80.000km olsun 100.000km olsun dikkatlica okuduysan adam motorunu emant vermiş emanet alan nasıl yaptıysa motoru eline aldırmış birde farkındaysan adam zevkine motor yaptırdım diyor sen bana yakın olsan varya sana 40.000 km motoru bitik ybr gösterecem istediğin ustayada götürecen motoruna anhtar degmedi ama bitti ayrıca sıkıştırmadan dolayı sübab kesen ybr esd var şuan parça beklıyor serviste ama şimdi sen bunada inanmazsın olamaz dersinkesinyani kullanıcıdan kullanıcıyada degişiyor biri 100.000km biner biri 50.000 km motor bitirir bakımları çok önemli hele yağı sende iyi bilirsin 120.000 km sitenin adanı veriyom ama form yöneticileri kaldırıyor onun için veremiyom cbf dağdan taşa vuruyorsun şayet tekrar söylüyom sorunlu bir motor alsaydı inan 2.kez almazdım kardaşime ybr alacaktık ama niyeti cbf çevirdim çünkü benim komşuda var begenmedi satacam diyor sana iyidir bir başkasına kötüdür sen bunu anlayamıyon ybr de ybr diye tutturuyon inan cbf kullansaydın honda diye başlardın kesino ybr alan komşumda cbf sıfırı bir ara yoktu gelmesi uzun sürdü onun için gitti ybr esd aldı mecburıyetten yani eski titancılardan nedir bu ybr fanatikliği anlamadım sendeki sen diyon yok ybr şugadar gider e bende sana inanmıyom ben 2 yıl 2006 ybr kullandım nasıl oldugunu biliyom kullanmiyanlar inanır ama büyük fark var cbf de aradıgımı ben bulamadım ybr de ama yine iyi motor çok motorun agzını kırar şuan cbf olmasın yemın ederim alırım bukadarda açık söylüyom sana en güzeli alacak kişi mümkünse 2 sinide denicek artılarını eksilerini öğrenecek seçimini yapsın hangisini seçerse pişman atmez

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı okyanus_126 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar benim kafamın almadıgı bişey yok ybr daha çok sattı cbf az ya akıl var mantık var ybr 2003 2004 yılından beri türküyede satışta cbf ise2007 yılında başladı bu biraz haksızlık oluyor arada 3 yıl var ayrıca cbf satışı patladı adamlar motor yetiştitemiyor alacam desen 2 ay sonra tesdlim alıyon sıraya koyuyorlar ondan sonra yok 50.000 km yapmış ybr ya biraz mantık be kardeşim cbf inde biraz googlede araştırısanız dünyanın nerelerini gezdiğini göreceksiniz sorunsuz hemde 120.000 km satılık kurye motoru vardı sitelerde anahtar degmemiş ama bu ybr tayfası acayip bir ybr fanatiği ybr den cbf egeçse ozamnda cbf derler ama neyse
    3 yıl ybr kullanıp(35000 km) 1 yıldırda cbf kullanan birisi olarak tekrar tekrar her yerde söylüyorum...

ybr yi sağlamlık dayanıklılık olarak tek geçerim.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    arkadaş aklın yolu bir ben ybr daha sağlam diyorum da her kullanan yaramaz mı diyor sadece ben mi iii diyorum yani... mete bi de yazmış 50000km gitse şükür diyor okuduysan bilirsin sen honda ya fazla güvenme arada da yağını kontrol ettir benen demesi...
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    sizler kendi motorunuzu gözünüzde baya bir yüceltmişsinizki cbf bişey benzetemiyorsunuz biraz internetten araştırsananlarsın ikinci el motorsiklet sitelerine bak çok var 80.000km olsun 100.000km olsun dikkatlica okuduysan adam motorunu emant vermiş emanet alan nasıl yaptıysa motoru eline aldırmış birde farkındaysan adam zevkine motor yaptırdım diyor sen bana yakın olsan varya sana 40.000 km motoru bitik ybr gösterecem istediğin ustayada götürecen motoruna anhtar degmedi ama bitti ayrıca sıkıştırmadan dolayı sübab kesen ybr esd var şuan parça beklıyor serviste ama şimdi sen bunada inanmazsın olamaz dersinkesinyani kullanıcıdan kullanıcıyada degişiyor biri 100.000km biner biri 50.000 km motor bitirir bakımları çok önemli hele yağı sende iyi bilirsin 120.000 km sitenin adanı veriyom ama form yöneticileri kaldırıyor onun için veremiyom cbf dağdan taşa vuruyorsun şayet tekrar söylüyom sorunlu bir motor alsaydı inan 2.kez almazdım kardaşime ybr alacaktık ama niyeti cbf çevirdim çünkü benim komşuda var begenmedi satacam diyor sana iyidir bir başkasına kötüdür sen bunu anlayamıyon ybr de ybr diye tutturuyon inan cbf kullansaydın honda diye başlardın kesino ybr alan komşumda cbf sıfırı bir ara yoktu gelmesi uzun sürdü onun için gitti ybr esd aldı mecburıyetten yani eski titancılardan nedir bu ybr fanatikliği anlamadım sendeki sen diyon yok ybr şugadar gider e bende sana inanmıyom ben 2 yıl 2006 ybr kullandım nasıl oldugunu biliyom kullanmiyanlar inanır ama büyük fark var cbf de aradıgımı ben bulamadım ybr de ama yine iyi motor çok motorun agzını kırar şuan cbf olmasın yemın ederim alırım bukadarda açık söylüyom sana en güzeli alacak kişi mümkünse 2 sinide denicek artılarını eksilerini öğrenecek seçimini yapsın hangisini seçerse pişman atmez
    okyonus sende cbf i iyice büyüttün bu arada tamam 120 bin yapan var diyelim ama şuda var 1000 cbf den 1 i 120 bin km yapar ama 1000 ybr den 900 ü 120 bin yapar geri kalan 100 üde çok acemi ve bakımlarını zamanında yapmamasından yapamaz
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    varya atışıcaksınız diye 2007 deki konuyu hortlaşmısınız :D
    Mustafa Kemal Atatürk

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okyonus sende cbf i iyice büyüttün bu arada tamam 120 bin yapan var diyelim ama şuda var 1000 cbf den 1 i 120 bin km yapar ama 1000 ybr den 900 ü 120 bin yapar geri kalan 100 üde çok acemi ve bakımlarını zamanında yapmamasından yapamaz
    sende ybr kullanıcısı olmadıgın halde ybr iyi büyütüyon bu gidişle boyunuda geçecek altında kalmadahem ybr kullanmıyon ybr övüyon hem cbf kullanmıyon cbf karalıyon bana bunu anlatsana nerden varıyon bu kanıya ha gerçi arkadaşların kullanmıştı ya
    hem cbf in kendisi büyük benim büyütmeme gerek yok
    ---------- Post added at 00:03 ---------- Previous post was at 00:01 ----------

sen bir ybr kullanıcısı olupta hondayı karalasan ok diyecemde bu ne periz bu ne lahana

Motosikleti
    sende ybr kullanıcısı olmadıgın halde ybr iyi büyütüyon bu gidişle boyunuda geçecek altında kalmadahem ybr kullanmıyon ybr övüyon hem cbf kullanmıyon cbf karalıyon bana bunu anlatsana nerden varıyon bu kanıya ha gerçi arkadaşların kullanmıştı ya

---------- Post added at 00:03 ---------- Previous post was at 00:01 ----------

sen bir ybr kullanıcısı olupta hondayı karalasan ok diyecemde bu ne periz bu ne lahana
    abi benim motoru araştırısan motor kısmı elcikler aynalar amortisörler hava filtresi ve daha bir çok yerinin ybr olduğu göreceksin onun için ben ybr topicinde duruyorum ok

bu arada alanya motor cenneti diyebiliriz ayın 12 ayı nerdeyse motor sürülür burada ne kadar ybr ne kadar cbf kullanıldığını ben bilirim motor sürenleride sen değil

Motosikleti
    adamı harcadınız be
    forumda anladığım kadarıyla önce kim şikayet ederse o banlanıyo
    Mustafa Kemal Atatürk

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    ikisinide bindim ikisinede taraflı gözle bakmadım.kayırmadım ama cbf 150 bi başka.rahat 2 kişi. 120 yapıp. sakata geleceğime 100 yaparım gayet kontrol altında.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Motosikleti
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikisinide bindim ikisinede taraflı gözle bakmadım.kayırmadım ama cbf 150 bi başka.rahat 2 kişi. 120 yapıp. sakata geleceğime 100 yaparım gayet kontrol altında.
    aynen ikisininde artısı eksisi var
    biri öbürküne göre sağlamlığını daha ıspat ettmiş ama gene bisiklet yapılı gene güçsüz kalması bi türlü tamamiyle egoların tatminkarsızlığından ve diğerinindeninde aynı şekilde ezilme duygusundan bu kavga daha çok sürüceğe benziyor xD
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adamı harcadınız be
    forumda anladığım kadarıyla önce kim şikayet ederse o banlanıyo
    ben şahsen üzüldüm banlanmasına küfürlü bir yazısınıda görmedim aslında başka bir sebep mi var ki

Motosikleti
    fazla fanatiklikten olabilir kardeş
    Mustafa Kemal Atatürk

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)