Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

YAMAHA YBR 125 mi? HONDA CBF 150 mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Alıntı bart1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşlanmaktan bahsetmiyorum.cbf 700 ytl pahalı diyorum.iş hoşlanmaya kalsa harley görünüşlü bir ton çin malı 2500 ytl den satılıyor.
    fiat performas anlamında 700 ytl fiat farkını vermek cbf için değer mi değmez mi?(bence değmez ama size de danışmak istedim.)yani 700 ytl ye full aksesuar yapıldığını düşünürsek hondayı anlayamıyorum.
    ha bir de unutmadan ankarada il genelinde tek hondacı varken 6 tane yamahacı var bunu da fiat faktörünün başına eklemek şart.
    düşüncen bu ise ybr almanda fayda var, daha önce dediğim gibi seni pişman etmeyecek 1 2 makineden biridir ybr.
    ama en büyük tavsiyem git 2sininde üstüne bir otur, hangisi içine siniyorsa onu al...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    Alıntı Luxor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    düşüncen bu ise ybr almanda fayda var, daha önce dediğim gibi seni pişman etmeyecek 1 2 makineden biridir ybr.
    ama en büyük tavsiyem git 2sininde üstüne bir otur, hangisi içine siniyorsa onu al...
    neden herkes dolambaçlı cevap veriyor?(özür dilerim yanlış anlamayın kimse cevap vermeye mecbur değil verilen cevaplara saygısızlık etmeye çalışmıyorum?)
    benim sorum direkt ve kesin:cfb ybr den 700 ytl pahalı.
    fark bence ankarada bayi sayısı çokluğu nedeniyle ve cfb nin de tek bayisi olduğundan(üstelik onlarda sadece motor satmıyor araba olayını da unutmamak şart)hondanın tuzu kuru ve cfb 700 ytl pahalı.
    lütfen birisi bana direkt şunu diyebilir mi?:
    diyelim hondaya oturdum o anda bana hoş geldi.bu aramızdaki elektriklenme 700 ytl ediyor mu etmiyor mu?

Motosikleti
    ybr 125
    ben ikisinide denedim.bu elektriklenme kesinlikle 700 ytl etmiyor.sen de benim gibi yap, bi ybr al ve rahat et.sorunsuz motosiklet keyfini yaşa(hem sürüş hem deyedek parça fiatları vebakım giderleri olarak)

Motosikleti
    Alıntı mata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben ikisinide denedim.bu elektriklenme kesinlikle 700 ytl etmiyor.sen de benim gibi yap, bi ybr al ve rahat et.sorunsuz motosiklet keyfini yaşa(hem sürüş hem deyedek parça fiatları vebakım giderleri olarak)
    teşekkürler.aslında bence bu konu iki motorun da fiyatları eşitleninceye kadar
    yada ikisinden biri piyasadan çekilinceye kadar kapanmıştır.
    tabii piyasadan kalkmaları bir yana fiyatlar aynı olursa sıkıntı büyük olur.

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    arkdaşlar benım arkadaşım cbf almayı dusunuyor motoru MZ ETZ 150 ona boyu rahat yetiyor(1.70 boyu war) sizce cbf ye yetermı

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkdaşlar benım arkadaşım cbf almayı dusunuyor motoru MZ ETZ 150 ona boyu rahat yetiyor(1.70 boyu war) sizce cbf ye yetermı
    Yeter kardeşim ben 165 boyla cbf yi uçuruyorum

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı mata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    az önce bir tamirhaneye gittim.parçası en bol ve ucuz olan yamahadır dedi
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

xmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Arkadaşlar ben ikisinide kullanma fırsatım oldu.yeni başlayan biri olarak,iki seneden beri motosiklet kullanıyorum ve ilk moturum ybr idi.herşeyi onda öğrendim.ama sattım, sattıgıma pişman olmuşken dah büyük cc'li motosikletmi yoksa scotermı alayım derken 2 el temiz bir cbf 150 buldum ve üç gündür cbf 150 kullanıyorum ban göre cbf 150 daha seri ve atak bir motosiklet.ben 105 kiloyum ybr biraz cılız kalıyordu ama görünüş olarak cbf ybr'den daha kalıplı gösteriyor. ama ikiside sınıflarında iyi motosikletler. saygılar.

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    bende bu soruyu çok sordum...cbf 4 milyarken ybr almak daha mantıklı gibiydi ama honda fiyatları aşağı çekince arada 190 ytl fark kaldı...ki 190 ytl fark 2 ybr arasında bile olabilir, yani bayiler arasındaki fiyat farkından peşin indiriminden veya iyi bir pazarlıktan sonra aynı motoru bile 190 ytl farkla alabilirsin...e aynı paraya tabiiki cbf alınır bende öyle yaptım yanlı bir yazı gibi olsada biraz düşününce gerçek böyle ybr ciler kızmasın bi aralar en çok ybr almak istiyodum şimdi iyiki cbf almışım diyorum....
    sevgiyle kalın

bugün şehrimizde BMW 1200 serisi motorlar vardı enaz 15 kadar tek kelimeyle süper fiyatını sordum 47000 ytl dediler... edermi yada değermi selamlar.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı banaz1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün şehrimizde BMW 1200 serisi motorlar vardı enaz 15 kadar tek kelimeyle süper fiyatını sordum 47000 ytl dediler... edermi yada değermi selamlar.
    sen o motoru bi kullan o zaman edermi etmezmi anlarsın
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeter kardeşim ben 165 boyla cbf yi uçuruyorum
    sagolasın arkadaşım

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Az önce başlığınızı okurken satış-servis ilişkisinden yola cıkarak bir karşılaştırma yaptım ve Beldeyamanın açık ara farkla servis ağının daha büyük olduğunu gördüm.Neredeyse ilçeler de bile servisleri var.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Motosikleti
    yamaha ybr
    walla ben ybr den memnunum beton gibiymiş walla bana dayandı o kadar manyak kullanmışken iyi ki ybr almışım diom baskada bisey demiyom

Motosikleti
    cbf 150 sırf türkiyeye mi has.avrupada nette araştırdım hiç fiyatı ;özelliği felan vs görmedim.ybr yurt dışındada var.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Alıntı bart1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf 150 sırf türkiyeye mi has.avrupada nette araştırdım hiç fiyatı ;özelliği felan vs görmedim.ybr yurt dışındada var.

Fark etmen güzel.....Sevindim....

Bir ara sana anlatırım..... Ybr den şaşma.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    CBF 150 bu hali ile bize özel. bizim dışımızdaki ülkelerde Unicorn olarak satılıyor ve şu an satılanlarda eksik olan devir saati gibi bazı farkları var
    imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz

honda fıyat dusuruyor sadece cbf nın fıyatı dusuyor nedense cbf 250 nın bıle fıyatı dusmedı sonra arkadas gıbı arastırıyosun sadece turkıyede var unıcorn la karsılastırıyosun fark var turkıyeye gelende devır saatı yok kı malıyet dusecek dıye sıka sıka kemerı ıyıce kucultmus honda. farların dırek akuyemı bıyere baglantısı yokmus cogu yerde sıkayetlerını duyuyorum.gazı bırakınca farlar sonuyor bı anda cok salak huyları var cbf nın. turklerı bastan cıkartmak ıcın ybr ıle basedebılmek ıcın hondanın cıkarttıgı ılk ve son şişirme motor bana kalırsa zaten ısı bılen almıyo cbf 150 yı

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    özellikle devir saati ve far nedeni ile çok kafa karıştırıcı. honda türkiye ayak marşını çıkarmak için farları direk startore bağlamış. aküden neredeyse sadece marş motoru besleniyor.
    bir zamanlar bir dikiz aynası eksik olan otomobiller gibi. dikkatimi çeken honda 250 cc ye kadar olan modellerde devir saatini lüks aksesuar olarak görmesi ve hemen hemen düşük hacimli CBR 125 hariç Türkiye deki güncel modellerde kullanmaması. biri sinekten yağ mı çıkarıyor?
    imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz

tugrul +1000 bıde fıyatını dusurup ybr ıle kapısmasınıda sagladılar ohh honda bı tas attı ve ıyı yere attı o tası. ılk baskarda cok sattı ama su anda satısları cok ıyı degıl. galıba mıllet ınce ayrıntıları ve yapılan oyunların farkına varmaya basladı. devır saatını koymadı 150 cc yaptı ne anladım ben o ısten. ybr 250 de yamaha nasıl kafayı sıyırdıysa honda da cbf 150 de bunu yaptı ama malzemeden calarak fıyat arttırarak degıl

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)