Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
15. sayfa BirinciBirinci ... 5131415

YAMAHA YBR 125 mi? HONDA CBF 150 mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    cbf 150,hayaldi gerçek oldu.Ne kadar şükretsek azdır Mevlaya.Allah kazasız etsin her motor dostunu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ---okn--- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Alıntı TuğrulÖzbek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBF kullanıcılarına dikkat diyorum eğer akünüz biterse kesinlikle Araba Aküsü ile bağlantı yapmayınız. yoksa Çok yüksek teknoloji CDI ünüteniz yanar.!

peki bu sadece honda cbf için mi geçerli ?

Motosikleti
    Lifan cup 100
    tvs apache de sağlam motorsiklet.

extra_serkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650 (2006)
    yenı bır forum acmayayım dedım arkadaslar yamaha cryptonumdan memnun olsamda motoru yukseltmee karar verdım sızce hangısını almalıyım ıkı motor arasında gıdıp gelmekteyım

Arkadaşlar, motor almayı düşünüyorum birazda araştırdım herkes ya CBF 150 ya YBR 125 tavsiye ediyor.Merak etmeyin klasik CBF mi? Ybr mi? sorusunu sormayacağım.Bana YBR 125 daha mantıklı geldi.Ama belki herksin bildiği ama bilmediğim şeyler var. Kullanışlı veya ideal olan Motor Hacmi,Motor Gücü,Silindir sayısı nelerdir.Bide YBR 125 ile Ybr125 ESD farkı nedir?
    İlgilendiğiniz için teşekkürler..İyi Muhabbetler

honda cbf makul gözüküyor

yns_cbn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250R, Lifan PONY
    Esd 2011 de Türk piyasasına giriş yaptı. Esd daha sportiftir, ybr daha klasik.esd de depo 13lt, ybr de yada 12 lt. Esd daha seridir. Esd kelebek sensörlü (yarı enjeksiyon diye tabir edilen) karbüratör kullanılır ybr de düz karbüratör. Ybr karburatorunden dolayı bir dolu depo ile 300-350 km, esd karbüratör avantajindan ve +1lt avantajindan dolayi 400-500 km arası yol katedebilir. (550 km gittiklerini iddaa edenler oldu ama ben gidemedim)

ARçİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha crypton/Honda cbf150
    seçenekler arasında bunuda değerlendirin Derbi ETX Enduro 150cc tüm yol yüzeylerine uyum sağlayan çok karakterli bir motosiklettir. İlk görüşte etkileyen tasarımı, arazi tarzını vurgulayan pürüzlü tekerleri ve yüksek çamurluklarıyla segmentinde fark yaratacak bu model yüksek verimli bir motora da sahiptir. Optimal performansı ve düşük yakıt tüketimi ile bütçeye uygundur. Birinci sınıf kalitedeki parçalarıyla performans / fiyat oranı çok yüksek bir araçtır: Analog & dijital gösterge paneli, led arka lamba grubu ve göstergeler, her türlü araziye uygun gövde, geniş 17'' tekerler... Derbi ETX 150 en zor yolların bile parlayan yeni yıldızı olacak. 1800 avro

Son mesaj bildiğin reklami yardirmis :D

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    ybr ve cbf için taşıma kapasiteleri kaç kilo acaba?
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

REKLAM ALANI
15. sayfa BirinciBirinci ... 5131415

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)