Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

zealsun cross 200

Motovento
    REKLAM ALANI
    Holy Sinner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun 200 gy cross
    Arkadaşlar herkese selam benim hiç motorum olmadı ama zealsun 200 cross motoru almak üzereym ama tanıdıklarm yedek parçada ve 1 2ay sonra civatalarda filan sorunlar başlıcağını söyledi beni kaç sene götürür bu motor ve yedek parça yada zealsun garanti servisi yada fabrikası istanbulda warmıdır yoksa ramzey 200 cross modelini alıym onun garanti servisleri daha mı iyi çok muallakta kaldım bi yardımcı olursanız çok sewinirm çünkü motoru almak üzerym sonra pişman olmak istemyrm cvp yazanlara şimdiden teşşekkür edyiyrm yazmayanlarnda canları sağolsn

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    http://www.motosiklet.net/forum/show...hlight=200GY-A

Hayırlı olsun.
    yukarıdaki linklere tıklayıp, tümünü okursan, sorularına cevaplar bulabilirsin.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

arkdas ben olsam almam ya bu çin motorlarına birsey dediğim yok ama problem yasıyorsun hepsinde kanuni al derim ben fiyatını su an hatırlamıyorum ama bunların arızası bitmiyor cidden bide sinrili bir adamsan vay haline

userneym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    locktite 243 gibi ürünlerle sabitlersin gevşeyen vidaları...
    yedek parça her yerde sorun ne alırsan al....

Holy Sinner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun 200 gy cross

sağ oln

çok sağ oln arkadşlar çok yardmcı olsn zealsun 200 gy almaya karar verdm sağlam bi motor oldğunu anladm sizin sayenzde genel de cross tipi motorlarn kalitesi birbirlerine çok yaknmş bi sorun olursa hepsinde olymş zealsun gy birazda ağır görnşlü çok sert bi cross motoruu bide siah olncabaya ii duruoo

clawman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 siyah
    ikiside kötüde ramzeye göre zealsun cok daha ıyı hatta cınmalı croos ların en ıyısı

userneym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla bende var, sürüyle ufak tefek problem çıkardı ama çok memnunum...
    cadde lastikleri de taktım, hatta gecen gün bi tane BMW K 1200 S 'i takip ederken virajda yatarak döndüm, aman Allahım ne kadar iyi viraj alıyor nekadar yatabiliyormuş bu motor hayran kaldım resmen....

egzostu bağlayan en son vida ve arka dişlilerdeki 4 somun düşme eğiliminde onları sabitlemek lazım...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler