Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Yamaha Fazer 600 Mü Honda Cbf600 Abs Mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    CBF600 ne yakar yahu bir cevap.. Hic mi kullancisi yok bu aletin..
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    Alıntı Selka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBF600 ne yakar yahu bir cevap.. Hic mi kullancisi yok bu aletin..
    dostum 4.5 dan az yakmaz şehir dışı100 km de;
    şehir içi de 6 litreden fazla.
    tahminen diyorum çünki beygir güzü cc si vs kıyaslayınca akla gelen miktarlar.ama belki de yanılıyorum dur...
    bazen bir saat bir ömre bedeldir.yaşadığın anın tadını bilmek gerek.mutluluk denilen şey kolay bulunmaz ki,kaybetmemek için düşünmelisin.paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir(çok atmiim bir de bilgi).

ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    Fazer istersen yazayım.

5-6 lt 100 km de 2 kişi ile 0,5 daha ekle 130-140 dan sonra biraz daha eklemen gerekecek. Yani devamlı 180-230 arası 7-8 lt yakar.
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL, AYNI DUYGUYU PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Anladim tesekkur ederim..
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

delicoban08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX 250
    Arkadaşlar bu konuyu hortlatmışsınız bilmem taaa ne zamanın konusu adam motoru almış satmıştır gibi yorumları yapacağımız konulara lütfen dikkat edelim CBF600 & FAZER kıyaslaması gibi konular hiçbir zaman demode olmayacağı gibi herzaman birilerine yardımcı olur. Bakın 3 yıl önce açılan konuyu ben bugün araştırıyorum çünkü her motorcu bu aşamalardan geçiyor.

Neyse yorumlar için herkese teşekkür ediyorum. ben de transalp düşünürken FAZER ilgimi çekti tarzı hiç başlamadan değiştirmeye karar verdim ama açıkçası CBF 600 ü sanki uzun yolda insanı daha rahat ettirecek bir motor gibi görüyorum. şimdi
    FAZER
    CBF600
    GSF 650 BANDİT
    SV 650
    ER 6 F
    bu motorları biraz daha araştırmam gerekecek ama bunların içinde er6 fiyatıyla CBF rahat görünümü ile Fazer da gücü ile beni çekiyor ama bir yakınım fazerla şehir içinde çok rahatsız olduğunu sürekli yarım debriyaj kullanması gerektiğini söyledi. CBF ağır basıyor biraz ama sahibinden e baktığımda fazer CBF in 5 katı kadar bu da daha çok tutuldugunu gösterir. :S
    mterayes26 ve Kerem Akın bunu beğendiler.

Hakanbingol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07 ABS.!
    Arkadaşlar konuyu hortlatmak istiyorum... 6 yıl olmuş bu konu konuşulalı... Benim sormak istediğim şu... Zamanında bu makineleri tartıştınız, kıyas yaptınız, bindiniz , tecrübe edindiniz. Hatta bazıları hala kullanıyor görünüşe bakınca. Sormak istediğim; Aradan 6 yıl geçti ve makineler en az 30 -40 bin km leri gördü. Biraz yaşlanmış olmalarına karşın performans durumları nedir ? Bugün 2006 - 2007 - 2008 bir makine alsak hangisine daha sorunsuz ve daha az masraflı binebiliriz ?

manofsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Güncel. Bilgisi olan yorumlasın

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    2005 model Fz6 40k km civarinda 10 senedir kullaniyorum. (ikinci motor oldugu icin fazla kullanmiyorum) Epey saglam, daha bir 30 sene gider gibi duruyor. Tavsiye ederim. CBF'yi de hep merak etmisimdir, daha uysal ve kullanisli oldugunu okudum hep, ama hic kullanmadim.

Daha önce ne yazıldıysa bunlar halen geçerli, motorlar değişmedi ki bilgi güncellemesi gereksin

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler