Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sıfır CL-X 700 Sport mu yoksa 2013-2014 model Düşük KM Ducati Monster 696 mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar siz olsanız sıfır olarak CLX mi tercih edersiniz yoksa biraz eski ama temiz Ducati Monster 696 veya benzeri bilindik markaları mı?

Örnek Ducati:
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-ducati-ducati-monster-20-yil-ozel-seri-696-abs-dusuk-kilometre-1099685182/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    Açık ara 0 km clx alırdım ben.200k altına satılan en hızlı en güçlü motor olma ihtimali yuksek.şu an bu paraya çok iyi motor kaçırma derim.
    dark200 bunu beğendi.

Bu ikisi arasından CLX700 tercih ederim. Bayide inceledim malzeme kalitesi, bir Japon olmasa da fena değil. 10 yaşında İtalyandansa CF Moto alırdım sanırım.
    dark200 bunu beğendi.

Khaira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Husky’den vazgeçtiniz sanırım?

Ben hala bahsedilen motorlar arasında Husky taraftarıyım, ancak illa bu iki modelden biri olacaksa wing41’e katılıyorum. 10 yaşında İtalyan yerine 0km CL-X mantıklı olacaktır diye düşünüyorum.
    dark200 bunu beğendi.

Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açık ara 0 km clx alırdım ben.200k altına satılan en hızlı en güçlü motor olma ihtimali yuksek.şu an bu paraya çok iyi motor kaçırma derim.
    Peki sizce Heritage ve Sport modeli arasındaki fark kayda değer mi? Ne tür farklar var tam olarak anlayamadım ama sanırım sadece görünüş ve frenlerden ibaret.

Alıntı Khaira adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Husky’den vazgeçtiniz sanırım?

Ben hala bahsedilen motorlar arasında Husky taraftarıyım, ancak illa bu iki modelden biri olacaksa wing41’e katılıyorum. 10 yaşında İtalyan yerine 0km CL-X mantıklı olacaktır diye düşünüyorum.
    Husky'i de beğeniyorum fakat iki silindir alma isteğim ağır basıyor sanırım :(

Alıntı wing41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ikisi arasından CLX700 tercih ederim. Bayide inceledim malzeme kalitesi, bir Japon olmasa da fena değil. 10 yaşında İtalyandansa CF Moto alırdım sanırım.
    Heritage ve Sport modeli arasında tam olarak ne tür farklar var acaba? Bilginiz var mı?

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    O paralara japondan/avrupalıdan şaşmazdım şahsen
    espresso bunu beğendi.

okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    benzer bir ikilemdeyim.
    heritage önler tek kaliper sportda çift.
    frenler heritage için j juan, sport için brembo.
    egzos kaplamaları farklı.
    sportun yolcu koltuğu kısmı daha küçük, herita için çok iyi bir sele var.
    gidonlar farklı.

ben heritage modelini daha beğenmiştim ama hala 2.el ducati almak konusunda kararsızım.
    cf nin malzeme kalitesi ve hacimli görüntüsü oldukça güzel.

Alıntı okican adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benzer bir ikilemdeyim.
    heritage önler tek kaliper sportda çift.
    frenler heritage için j juan, sport için brembo.
    egzos kaplamaları farklı.
    sportun yolcu koltuğu kısmı daha küçük, herita için çok iyi bir sele var.
    gidonlar farklı.

ben heritage modelini daha beğenmiştim ama hala 2.el ducati almak konusunda kararsızım.
    cf nin malzeme kalitesi ve hacimli görüntüsü oldukça güzel.
    Sport'un arka koltuğuna oturulabiliyor mu gerçekten ? :D Çıtı pıtı biri otursa tamam da 75 80 kg civarı biri için uygun olur mu bilemedim. Anladığım kadarıyla tam bir koltuk ta yok arkada, kuyruk grenajıyla karışık gibi.

Motosikleti
    MT25 2016
    monster muhtemelen desmo bakımı isteyecektir. 20 bin lira cebinizdeyse alınabilir.
    okican, dark200 ve zihnigonen bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı dark200 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sport'un arka koltuğuna oturulabiliyor mu gerçekten ? :D Çıtı pıtı biri otursa tamam da 75 80 kg civarı biri için uygun olur mu bilemedim. Anladığım kadarıyla tam bir koltuk ta yok arkada, kuyruk grenajıyla karışık gibi.
    küçük minik bir süngerli bölüm var, mecbur kalırsa oturur ama ne hisseder bilemedim :D

2 modelde ayna yerleşimleri de farklı

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:47 ----------

lastik tipleri farklı

aklıma geldikçe ekliyorum :D
    dark200 bunu beğendi.

Psyduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Alıntı dark200 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Heritage ve Sport modeli arasında tam olarak ne tür farklar var acaba? Bilginiz var mı?
    Heritage daha touring tadında. Dik oturuşlu ve gidon yüksek. Sele daha rahat ve artçı kullanımına uygun. Sportta gidon düşük. SS tarzında bir gidonu var ve oturma pozisyonu da oldukça yatık. Artçı kullanımına uygun değil. Motor tek kişilik desek yeridir. O arka grenaj üzerine ben kimseyi oturtmazdım. Zaten parça sıkıntısı var. Tırnak falan kırılsa bekler durursun muhtemelen. Uzun süreler motor üzerinde olunacaksa şahsen dik oturumu tercih ederim.
    dark200 bunu beğendi.

Kesinlikle sıfır cf moto alın cl-x 700 çok güzel bir motosiklet, yanlış bilmiyorsam Kawasaki bloğu vardı, her türlü 10 yaşında feleğin çemberinden geçmiş bir motordan çok daha iyidir, Ducati olsa bile

Motosikleti
    cb250r
    Simdi o paralara CF alinir mi, alinir neden alinmasin. Kesin muhtesem bir motosiklettir.

Yalniz olasi problemler Benim almama engel olurdu. Kronik varmi? parcasi var mi? parca fiyatlari nasil? Dahasi servis var mi?

Istanbulda hadi oktay motor var sorun olmaz diyelim. Peki oktay motordan baska adam akilli servis var mi?

Oktay motor ile sorum yasarsam nereye gidecegim? Yada yarin oktay motor ben tükkani kapatiyorum araba isine gircem, yada köfteci acacam derse ben nere gidicem?

Yukardaki riskleri es gecersek, illa CF almam gereken bir durum varsa, ben sahsen 650nk alirdim. Yada mt650 de olabilir. Cantali falan cok guzel.

650nk nin motoru kawasaki klonu idi sanirim.
    espresso ve dark200 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    Evet sport modeli daha güzel zevk meselesi tabi ama sport almazdım muhtemelen.20k extra para vermezdim bu sefer 220 veren 230 240 verir demeye başlıyorsun.para cepte kalsin düz versiyonu al.650 nk da var evet daha uygun ama ben almazdım tutmamış bir motor eski bir motor ve kalite olarak 1 tık daha altta kalıyor.700 daha kaliteli belli oluyor extradanda yeni nesil motoru var.servis işi iyiye dogru gidiyor gibi sorun yaşıcanı sanmıyorum.bu paralara alternatif motor varsa heleki bu hacimlerde bakalım

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Monster 696 alacak arkadaşlar ne alacaklarını tam bilmiyorlar sanırım.
    CF'ye o para verilir m verilmez mi kısmı bambaşka bir konu ama 696 alıp binecekseniz yıllık kaç para ayıracağınızı bir kontrol edin. Tipini çok beğenirim, ama biraz acıtır kendisi.

Motosikleti
    bugün +30 bin tl zam yapmışlar.
    eski fiyatıyla bile soru işaretiydi artık iyice seçenek dışıdır bence.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben motorun orasıyla burasıyla uğraşmaktan keyif alan, metresim varmış da ona harcıyormuş gibi para saçmayı seven biriyim. Benim tercihim 696 olurdu. Emin olun Bitlis'te bile olsa o Desmo'yu yarı fiyatına yapan iyi bir yer arar bulurdum. Her ne kadar bir 695 kadar güzel gözükmese de 696 da tip olarak fena değildir. Evet, Cl-X daha yeni, muhtemelen ilk 20.000 km daha sorunsuz ama 696 kadar sexy bir motor değil.
    espresso ve killingroad bunu beğendiler.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motorun orasıyla burasıyla uğraşmaktan keyif alan, metresim varmış da ona harcıyormuş gibi para saçmayı seven biriyim. Benim tercihim 696 olurdu. Emin olun Bitlis'te bile olsa o Desmo'yu yarı fiyatına yapan iyi bir yer arar bulurdum. Her ne kadar bir 695 kadar güzel gözükmese de 696 da tip olarak fena değildir. Evet, Cl-X daha yeni, muhtemelen ilk 20.000 km daha sorunsuz ama 696 kadar sexy bir motor değil.
    Mesela böyle farkında olarak almak güzel.
    Ben daha bugün bi arkadaşıma böyle böyle edeceksen al valla güzel dedim.
    tommygun bunu beğendi.
    senin fikrinin ne önemi var vasat herif

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)