Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2021-2022 Yamaha MT07 mi Honda CB650R mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    KILINC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Hornet
    Arkadaşlar merhaba,

CB650R'ın teknolojik olarak MT07'den daha üstün özellikleri olduğunun farkındayım. Tek tekerci değilim ama MT07'nin şehir içindeki ivmelenmesine de hayranım. Naked olsun, 600cc üstü olsun, parçası kolay bulunabilen ve 2. el satışı daha kolay olsun diye bu iki model arasında kaldım ama gönlüm bi parça CB650R'dan yana. Bu iki model arasında kalmamın esas sebebi aslında aralarında 2. elde bile (zaten sıfırı yok) 20-30bin TL fark olması. CB650R için o farkı ödemeye değer mi sizce az buz para değil çünkü?

Ek bilgi:
    Honda CB650R 2. el fiyatları: 290-330bin TL arası
    Yamaha MT07 2. e fiyatları: 265-300bin TL arası

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    cb650 daha güzel dizayn,daha çok elektronik teknoloji,kaliteli amortisörler vs,4silindir,dfaha çok beygir.muhtemelen daha çok sürüş zevki.aradaki farka değer.
    ben hondayı alırdım.illa m707 diyorsan muadili cfmoto 700 sport var 220bine.
    cb650r a alternatif olarak da duke90 vs street triple serisi var r ve rs olarak.
    hepsi birbirinden güzel modeller.ben şahsen mt7 ve mt25 i yüksek fiyat buluyorum almam.daha ucuza yada aynı paraya farklı motorlar var ancak bu kişisel bişey.mt7ye bayılan çok kişi var.
    demem o ki ikisi arasında hondayı alırdım.
    fiyat çok geliyorsa cfmoto 700 sporta bakmanı tavsiye ederim
    KILINC bunu beğendi.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    İkisi ap ayrı motosikletler en basitinden biri 4 silindir biri 2 silindir, her iki motoruda kullanmadım ama Honda'nın daha iyi olduğunu düşünüyorum sebepleri ise; daha güçlü olması, amortisörlerinin Mt-07'ye göre daha iyi olması (Cb650r Ters amortisöre sahipken Mt07 teleskopik amortisöre sahip) ve tasarımı. Bahsettiğiniz fiyat bantlarında Ducati Monster 937, Triumph Street Triple 765 R(S), Ktm 890 Duke GP ve Kawasaki Z-900 gibi modellerde mevcut, Mt-07'nin fiyatı 220.000 tl civarı, sıfırı bu para olan motosiklete 2. el 300.000 tl vermek akıl karı değil bence.

KILINC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Hornet
    Sıfırı yok dostum olsa keşke ))

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı KILINC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfırı yok dostum olsa keşke ))
    O kadar para vermektense daha iyi giden, daha iyi dönen ve daha iyi duran 0 motosikletlere yönelebilirsiniz .
    KILINC, Atincozkan ve fancydriver bunu beğendiler.

fancydriver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Ns200 - Honda Cb250R - CfMoto Mt650
    300 bin civarı verebiliyorsanız bence Triumph modellerine bakınız. Honda için bir şey diyemem ama Mt07 kütüğünden iyi olduğu kesin. Mt07 bu paraları hak eden bir alet değil. Bizim toplumun model takıntısından kaynaklanıyor bence. Arabacılar için Golf ya da Megane neyse, Mt07'de oymuş gibi geliyor bana.
    KILINC ve Atincozkan bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler