Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

KTM 390 Adventure vs CFMOTO 650MT

Motovento
    REKLAM ALANI
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı M.Tugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletim satıldı. Yarın CB500F bakmaya gidiyorum. Hondalar ekspertiz yapmıyor. Kendimce bakıp alacağım. Nelere dikkat etmem gerekir?

Bana şans dileyin
    Maşallah 9 günde satılmışsa süper. Nk 400'ün piyasası var demek ki.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende şaşırdım şanslı arkadaş ..

Motosikleti
    NC750X-DCT
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende şaşırdım şanslı arkadaş ..
    Abi şans değil o kadar çok arayan oldu ki. Sadece satıldığı gün ve öncesi 5 kişi aradı. Satılmazsa 3 kişi haber bekliyordu. Tabi bunda fiyatı vicdanlı yazmamın da etkisi var. Alıcı da sağolsun hiç pazarlık dahi teklif etmedi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:09 ----------

CB500F satıcı vazgeçti. Hayırlısı artık...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    390 Adventure alma da hangisini alırsan al. 400 cc'den titreşim makinası başka bir 400 cc'ye geçiş büyük hayal kırıklığı olacaktır.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    390 Adventure alma da hangisini alırsan al. 400 cc'den titreşim makinası başka bir 400 cc'ye geçiş büyük hayal kırıklığı olacaktır.
    Ben bajaj 400 kullandım o kadar adamı üzecek vibrasyonu yoktu kaldı ki bu konuda hassas biriyimdir ..

Motosikleti
    NC750X-DCT
    Bugünkü satıcının da vazgeçmesinden sonra mantıklı bi fiyatta CB500F kalmadı. Piyasa zaten saçma fiyatlarda ama CB500F fiyatları daha da saçma. 150 - 160'a ilanlar var. Şöyle 20 bin km'dekilerde 130'lara bile razıydım.
    Sanırım motosikletsiz kaldım. Önce ehliyeti yükseltip sonra motosiklet bakmam gerekecek sanırım veya aklıma uyarsa Dominar 400UG bakacağım. En azından ucuz...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Bugünkü satıcının da vazgeçmesinden sonra mantıklı bi fiyatta CB500F kalmadı. Piyasa zaten saçma fiyatlarda ama CB500F fiyatları daha da saçma. 150 - 160'a ilanlar var. Şöyle 20 bin km'dekilerde 130'lara bile razıydım.
    Sanırım motosikletsiz kaldım. Önce ehliyeti yükseltip sonra motosiklet bakmam gerekecek sanırım veya aklıma uyarsa Dominar 400UG bakacağım. En azından ucuz...
    hani millet diyorya piyasa şişik hayır şişik değil malını satan yarın aynısını aynı paraya alamıyor o yüzden azcık yüksek yazıyorlar gerçi işler 10 15 günde değişik hal alıyor bu zaman da ne birşey satılır nede alınır
    arkadaşım afrika twin saatı 5 ay önce 135 şuan almak istese aynı motosiklet 235
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Motosikletim satıldı. Yarın CB500F bakmaya gidiyorum. Hondalar ekspertiz yapmıyor. Kendimce bakıp alacağım. Nelere dikkat etmem gerekir?

Bana şans dileyin
    Hayırlı olsun şimdiden ve yarın için (bugün) bol şans dilerim. Neye dikkat etmeliyim aslında yanlış bir soru neye dikkat etmemelisiniz diye değiştirelim soruyu çünkü ikinci el motorsiklet alıyorsunuz ve her şeyine dikkat etmeniz gerekir. Ekspertize sokun sokamıyorsanız da yanınızda ustanızı alıp gidin.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    O 150-160 fiyat yazanlar USD bazda motosikletin sıfır fiyatının USD enflasyonuna göre ayarlanmış bedelini yazıyorlar, satıcı değil keriz avcısı onlar:

CB500F Mart 2018 sıfır fiyatı kampanyalı 32.500₺ idi. Fiyatını sorduğum 15 Mart 2018 USD kuru 3,90₺. Buradan 32.500 ÷ 3,90 = 8.333$. 2018 - 2022 arasında USD enflasyonu %15. Onu da eklersek bugünün 9.583$'ı yapar.

150.000 ÷ 16 = 9,375$. Yani enflasyon düzeltmesi yapılmış fiyat ile hemen hemen aynı. (200$ indirmiş, Allah razı olsun...)

İttir ülem ordan derler...

Motosikleti
    250r
    Bende Ağustos gibi 250r'ı elden çıkarayım da 500-600 lük bir makine bakınayım diyordum. Hiç bulaşmayayım ben en iyisi bir sene daha. Bu fiyatlarla eldekini tutmak en mantıklısı gibi.

nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    Söylenmiş ama Tracer 7 yi listenizi almanızı önerebilirim.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    bırakma kovala derim motorları.ya pahalıdan alıcaksın yada daha pahalıdan.elinde tl ile beklersen çok ağlarsın.git 250cc de olsa motor al mal al.

Motosikleti
    NC750X-DCT
    Bütçeyi biraz daha arttırıp NC 750X veya Tracer 700 alıp ehliyeti yükseltene kadar garaja koymayı düşünüyorum. Bu motosikletlerde iyi bakıldıysa 30-40 bin km'lerde alınabilir mi sizce? Özellikle Tracer 700 agresif kullanılabilen bi motosiklet, bu kilometrelere kadar yorulmuş olur mu? NC750X yapısı gereği bu kilometrelere kadar daha az aşınmış olacaktır diye düşünüyorum. Bu yüzden NC'ye ikinci elde daha sıcak bakıyorum.

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Bütçeyi biraz daha arttırıp NC 750X veya Tracer 700 alıp ehliyeti yükseltene kadar garaja koymayı düşünüyorum. Bu motosikletlerde iyi bakıldıysa 30-40 bin km'lerde alınabilir mi sizce? Özellikle Tracer 700 agresif kullanılabilen bi motosiklet, bu kilometrelere kadar yorulmuş olur mu? NC750X yapısı gereği bu kilometrelere kadar daha az aşınmış olacaktır diye düşünüyorum. Bu yüzden NC'ye ikinci elde daha sıcak bakıyorum.
    En doğrusunu yapmışsınız,hayırlı olsun sağlıkla kullanın.
    İyi bir yol arkadaşınız varsa hiçbir yol uzak değildir.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)