Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bandit 600s vs R6

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SUZUKI GSF 600 BANDIT S
    2 araçtan birini almayı düşünüyorum

R6 2001 model 09 çıkışlı 41.000 km de fotolarda temiz duruyor

Bandit 2004 model 75.000 km de fotolarda temiz duruyor yine

Sorum şu mekanikte sıkıntı yoksa 2001 model r6 alınır mı kaç bin km de motor ister kronik sıkıntısı var mı bu modelde.
    Bandite gelince bandit yağını koyup bakımını yaptıktan sonra beni üzeceğini sanmıyorum. Mantık bandit diyor fakat duygular biraz yakışıklı olsun istiyor o yüzden karar veremedim bu arada bandit şehir dışında.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    konu hakkında bilgi sahibi değilim
    meraktan girdim baktım da,
    r6'nın ilanında sigortacı başka model motosiklet bilgisi girmiş ondan öyle çıkıyor falan pek güven vermedi.
    yanlış model ile sigorta yapılabileceğini düşünmüyorum, ayrıyeten r6 1 sezon üretilip satılan bir model de değil.
    bu konulara detaylı bakın naçizane tavsiyem

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    İkisi de birbirinden alakasız motorlar. Zevk size ait karar size ait. Eski model motosiklet alıyorsanız parçaları nereden temin edebileceğinizi şimdiden baksanız iyi olur sonradan sorun yaşamamak adına. Cebinizde de 5-10 bin lira bulunsa iyi olur olası bi aksaklıkta. Çünkü r6 gibi motorlar genelde el değiştirir sürekli ve atıyorum zincir dişli değişecektir adam der ki ya zaten bi sezon binip satacağım benden geçti der sorunsuz yazıp satar.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2001 model R6'nin motorunu 30 kere açıp kapatmışlardir. 10 sene önce saatli bomba dediğimiz motorlarin hala çalışıyor olması bile mucize.
    Onun yaninda bandit daha sakin efendi adamların işi olduğu için motoru en fazla 2 kere açılmıştir.

Sans ve risk her ikisi de ama r6da risk %90, banditte %50
    fz6_fazer bunu beğendi.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    2001 model racing motor tanıdık sözüne güvendiğin birinden alınabilir , motor kısa sürede masraf açmaya başlarsa maddi açıdan üzülürsün satan adamlada papaz olursun , ha belki şansına motor çok iyi durumdadır ama memleketin racing kullanıcı kitlesine bakınca temiz motora denk gelmek piyango gibi bir şey..

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    en az 2010 model racıng alabılırsın altı çöp nokta

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler