Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Izh Planet 3 alınır mı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SUZUKI GSF 600 BANDIT S
    Alıp biraz restorasyon ile pedere hediye etmek istiyorum zaten 2 zamanlılarla bi mazisi var sepeti de ver valideyide yanına alır fındık fıstık. Bu motorun parçası bulunur mu stop kapakları vb yoksa örnek veriyorum bi mct den alsam stopu çok sırıtır mı uyumlu bir marka mı farklı motorlarla yoksa dediğim dedik sadece kendi parçalarını mı kabul ediyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    çok detaylı teknik verilerini bilmiyorum sorduğunuz soruya yanıt olmayacak ama bizim kasabada arkasına saban bağlayıp çift sürenler vardı, özellikle dağ köylerinde yaşayanlar tercih ediyordu muhtemelen zor şartların ulaşılabilir markasıydı zamanında.

Bir tane çekme belgeli alıp restore edip 1000,2000 liraya hurda belgeli alıp parça olarak kullanmak en iyisi olur. Ama ben köyde iki kere kullanmıştım. Vitesi kamyon vitesi gibi boşluklu ve sertti. Bir de sepetli haliyle 10 litre yakıyordu. Ben olsam alman üretim mz bakardım.

GLADiUSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16'' Bajaj Pulsar 200NS & 91'' MZ ETZ 251
    bu motosikletler halen bulunmakta. ülkemizin diğer bölgelerini bilmiyorum ama biz halen ulaşabiliyoruz. ve bu motosikletleri etrafımızda görmek benim hoşuma gidiyor. her ne kadar dünya için zararlı olsalarda. güzel bir proje yapar bizimle paylaşırsanız seviniriz.

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Alıntı Hüsamettinn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıp biraz restorasyon ile pedere hediye etmek istiyorum zaten 2 zamanlılarla bi mazisi var sepeti de ver valideyide yanına alır fındık fıstık. Bu motorun parçası bulunur mu stop kapakları vb yoksa örnek veriyorum bi mct den alsam stopu çok sırıtır mı uyumlu bir marka mı farklı motorlarla yoksa dediğim dedik sadece kendi parçalarını mı kabul ediyor.
    Hocam şurayı az okuyun derim: https://www.orucmotor.com/Sayfalar/hakkimizda-3.aspx

Ülkedeki üretimi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler