Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[250cc] Keeway SuperShadow Vs. Regal Raptor

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    not yet ..!
    250 cc adına çok motor kıyaslaması var ama en kıyaslananalara göre beğenilen 2 motor bunlardı fiyat performans açısından tabiiki ,

şimdi arkadaşlar daha önce bu kıyaslamalar çok yapıldı forumları okuduğumdada görüorum ama bu kıyasların çoğunun üzerinden zaman geçmiş ve o zamandan bu zamana motorlar hakkında değişen görşler varmı , katedilen km miktarı arttıkça motorlardaki fikirler değiştimi fiyat performans yedek parça servis garanti kapmasamı gibi koşullar göz öününe alınınca hangisi ağır basıyo bi diğerine göre bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim

ayrıca ilk motor olarak alıcam bunlardan birisini , ilk motor tercihimin olmasından dolayıda tedirginim varmı tavsiyeniz gözümden kaçan modeller hakkında.

şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    murathol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Genel olarak Çin mallarından uzak dur!

Sponsor Firma NBC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam iki motor arasında super shadow çünkü motomax var arkasında hemde servisi cok yoğun. Eğer almaya karar verirsen sana yardımcı oluruz 12 ay %0 faizle veririz.
    [CENTER][B][URL="http://www.nbcmotors.com/iletisim.html"]NBC MOTORS Göztepe[/URL][/B]
    [I]Fahrettin Kerim Gökay Cad. No : 264-1 34100 Sahrayicedid KADIKÖY-İSTANBUL
    Tel: (0 216) 368 31 11 info@nbcmotors.com[/I][/CENTER]

Motosikleti
    not yet ..!
    Alıntı NBC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam iki motor arasında super shadow çünkü motomax var arkasında hemde servisi cok yoğun. Eğer almaya karar verirsen sana yardımcı oluruz 12 ay %0 faizle veririz.

başına bela aldın benden söylemesi marama uni. gözteep kampüsündeyim sana 2 adım kadar uzakta yani

ne alacağıma 1 aydır karar veremedim bide gelip seninle görüşelim beni ikna et birinden birine yoksa hiç alamıcam

ha bide mt üyelerine indirim gibi bişeylerden söz ediliyo sponsor nbc topiclerinde , nasıl bi indirim uygulayacaksınız ?

Motosikleti
    yok
    slm süpershadow 250cc tavsiye edilir bir motormudur? karar veremiyorum. yardımcı olursanız sevnirim......

Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    regal raptor şiddetle tavsiye edilir şu ana kadar kullanan arkadaşlarla konustum bir problemden bahsetmediler sağlam motordur alper_tim nickli arakdaşımızdan regalle ilgili daha fazla bilgi alabilirsin ben regal derim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler