Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya 150 T1 mi ? Ramzey JJ150T mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ooo7000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Özellikleri ve fiyatları birbirine çok yakın olan iki model ama hangisi daha kaliteli ve dayanıklı? Kullanıcıların fikirlerine ihtiyaç var?

ayrıca sormak istedigim, genel marka olarak asya motor, ramzey ve mondial karsılastırılırsa hangisi daha öne çıkar ?

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: olcan138 **************

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Asya T1
    Ben T1 kullanıyorum. lastiklerini Dunlop ile değiştirdim, kalanı standart. Genelde tek kişi kullanıyorum, ağırlığım 95 Kg. En çok 100 gibi yapabildim. Düz yolda gidişi çok iyi ve dengeli. Pizzacıların trafikte yaptığı şeyleri yapamazsınız. Frenleri son derece tatminkar (ön ve arkada çift silindirli kaliper, disk). Diğerlerini pek bilmiyorum ama arka frenlari (en az birinin) kampana. Bundan pek hoşlanmadım. Bugün üçünden hangisi deseniz gene T1 alırım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler