Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

125 cc ve 250 cc arası motor almak istiyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba rks titanium 220 alıp başıma dert almıştım mahkeme falan derken motoru geri verdim. Tekrar böyle sorunla karşılaşmamak için sizin fikirlerinize ihtiyacım var.
    5000km tecrübem var. 31 yaşındayım 1.86 boy. Bir kaç motor hoşuma gitti sizinde fikrinizi almak istedim.
    Benelli tnt 125-s
    Benelli Bn 251
    Pulsar Ns200
    Kawasaki 250sl
    Cf moto 250 nk
    Şuanda nakit 17 bin TL nakitim var. Maximum 20 bin TL ye çıkabilirim. Ona göre sıfır yada 2.el motor almak istiyorum. Bu seçeneklerin hangisini tercih edeyim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    pulsar ns200 = 2 sene önce arkadaşım 170 bin km de sattı bi ara 200 bin km deyken haberini almıştı hala kullanılıyordu.

cf moto 250 nk = deneme tahtası erkin abi kendi segmentinde fiyatına oranla en sağlam 250 lik demişti kendisi için. yurt dışına gidip geldi bu motorla. sayfasına bakarsan görebilirsin

kawasaki 250sl = pek piyasası yok. kullananların çoğu diğer 250 lik motorlara göre nispeten daha temiz kullanıyorlar.

benelli bn 251 = uzun süre kullanan tanıdığım olmadı ama şekil şükül olarak şekil şükül bi motosiklet

benelli tnt 125-s = bunun hakkında hiç bişey bilmiyorum

Motosikleti
    Bn125
    125cc almanı tavsiye etmem zaten 220kullanmışsın. Buradaki en makul seçenek cf moto 250nk fakat o fiyatlara 2. El 400nk bulabilirsin diye düşünüyorum. Benelli bn 251 güzel bir motor bende 125 olan modeli var fakat benelli bn251in birwz sorunları fazla. Halledilebilen ve garanti ile halledilen sorunlar fakat zaten 220 de yeterince sorun yaşamışsınız. Aralarındaki en sorunsuz motor cf moto. 2. Eli de gelişiyor bence fazla beklemeden acilen içinize sineni alın.

400nk ya baktım şuanda kampanya var fiyatı 28bine inmiş fakat radyatör ve 3.cü vites sorunu varmış. Garanti ile sorun hallediliyormuş fakat uzun vadede güven vermedi.Hafta içi nk250 ye bakacağım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)