Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motora başlamaya karar verdim kararsızım yardım lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI
    asilkan_25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar öncelikle bayramınız mübarek olsun.

Uzun zaman sonra motora başlamaya karar verdim. Ehliyetim var Geçmişte scooter vs 125 vitesli tecrübelerim oldu fakat dolu dolu binmedim motora.

Motoru almak isteme sebebim hep içimde bi sevgi olması. Kendi aracım var motoru hafta sonu binmek ya da olur da gruplarla arada geziye çıkmak için istiyorum. Öncelikle isteğim SuperSport tarzı.

Aylardır yaptığım araştırmalar sonucu R25 de karar kıldım. Kendim 30 yaşındayım boy 182 kilo 100 Ayrıca Erzurum'da ikamet ediyorum.

2016 2017 temiz 24 25 bine bulunabiliyor. Yoksa uğraşmayip bayiden 38.700 e sıfırmı alsam ? Bu arada kalıbıma bu motor uyarmı yada başka bir motoramı yönelmeliyim tecrübeli arkadaşlar tavsiyeleriniz olurmu.
    Ayrıca Erzuruma en yakın yamaha bayisi Trabzon 260 kilometre. Bizim burda motor ustasıda yok gibi bişey. Tavsiyeleriniz bekliyorum dostlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    kardesim paylasimin gozden kacmis olmali uzuldum
    aradan zaman gecmis ama hala karar vermediysen umarim tavsiyeler olur buradan sana

ama amacin otoyollarda hiz yapmak degil de hafta sonlari binmek gruplarla gezmekse supersport cok uygun olmaz al bir naked

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)