Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Daytona 675r mı? Ducati supersport S mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar uzun zamandır bakınıyorum. Bu iki motor arasında kaldım. Sizce hangisi alınır.
    Ducati supersportS mi?
    Triumph daytona 675r mı?
    Yakıt, performans, rahatlık, servis ve kronik şikayetler olarak yorum ve tecrübelerinizi paylaşırmısınız?
    Not: japon almak istemiyorum(yamaha ve hondanın piyasadaki etkisinide çok iyi bilen biriyim)Açıkçası biraz farklı olsun istiyorum, çok kullanmayan biriyim senede 3000/4000km ancak yaparım..
    şimdiden teşekkürker

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YAHYaONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS/ Yamaha tracer 700
    İki motoruda kullanma fırsatım olmadı ama daytona675 orta segment supersport tarzda çok alınabilitesi olan bir model çok araştırdım ettim, donanımları çok güzel elektronikleri falan donanım süper, ama oturuş pozisyonu bildiğin yatıyorsun. Şeklini ben çok beğenmedim, kafa grenajlar farlar falan bana pek hitap etmedi, ama japon 600lük lere göre 2 gömlek üstte.

Supersports'de ismi supersport ama oturuş konforlu hareketli camı falan daha bir konfor odaklı. Şekil şemal çok güzel, çok yakışıklı bir motor ben ducatilere bayılıyorum zaten, işletim maliyeti biraz daha tuzlu, 2. eli yok gibi sarısitede 1 tane ilan var hepitopu.

Bu ikisinden birini seçecek olsam supersports önde olurdu sanırım

Ama ikisinede binip bakmak lazım
    yamaha88vmax bunu beğendi.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    iki seçenekten hangisini alırsan al servis kısmında seni tepsi kol böreğiyle bekleyecekler. ikram etmek için tabi

benim imkanım olsa ducati alırım çünkü onun L tipi motor bloğunu seviyorum.
    ama sen biraz daha 4 silindire yakın ses istersin o zaman triumph derim.

bu arada imkanın var sanırım yada bizim gibi parasızsın canın sıkıldı öylesine soru sorayım dedin.

o kadar imkanım olsa ikisinide almazdım ama. triumph tiger 1200 xc alırdım ben

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    bildiğim kadarıyla 2 motorda başka tarz motorlar.675r bildiğimiz ss makina ama ducati supersport kısa mesafeler için hızlı seyahat etmek isteyenlere diye biliyorum.2 farklı tarz ama ben olsam hangisi daha ucuzsa temizse onu alırdım pişman olma durumu yok çünkü gönlüm supersportta heleki beyazsa off daha rahat daha torklu olmasıda cabası.hız istiyorsan 675 kesin adres

Sanırım kullanma şeklime göre supersportS daha cazip gelicek.
    Sadece 675r nin önde olduğu konu daha hafif oluşu.. ama şehir içi sürmek için üzerine yatmalık makına almaya gerek yok.. ki fiyatlarda çok yakın birbirine zaten..
    yorumlar için çok teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:10 ----------

Tarzlar farklı ama supersportS in görüntüsü racing motorları aratmıyor. Birde beyazı gerçekten çok güzel. Beyaz renk motorları itici bulurum ama supersportS te tarz durmuş baya. Bu arada buyuk motorlar sürüyorum ama raicingim olmadı hiç.. bir arkadaşın 1000 rr ı denedim aklımı almıştı. O yüzden geçmek istiyorum raicinge

bajajpulsar2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CygnusL(2015)-NS200(2015)-MT25(2020)
    Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o kadar imkanım olsa ikisinide almazdım ama. triumph tiger 1200 xc alırdım ben
    konuyu nasıl supersport/sportturing'den enduraya getirebildin? :D

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Ducati Supersport arada kalmış bir model gibi geliyor. Ne racing, ne touring.
    675r daha sportif geliyor. Yılda 4.000km bineceksen 675r derim.

sizce supersport S gazlamayı cok sevmeyen ama raıcıng goruntusunu ve tarzını seven bırı ıcın nokta atıs degıl mi
    cok seri surebılen bırı olmadıgım ıcın daytona cok ısınır gıbıme gelıyor trafıkte kalırsam yanarım onunla

mustafaat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RST1000 Futura (şu an motosikleti yok)
    Hava poz Ducati.
    Sürüş Triumph.

Senede 3000? Ayda yüz kilometre etmiyor: Ducati alın.
    "Acemisi olduğunuz tekniği önce kapalı alanda, tedirginlik geçtikten, tekniğe hakim olduktan sonra yolda deneyin ve yavaş yavaş yol sürüşüne aktarın." motorhikayesi.com | "Motosiklete Binmeyin, Motosikleti Sürün"

Alikenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RSV4 Factory, SR-GT 200
    Daytona 675R
    instagram.com/ak.kucukcaglayan

Motosikleti
    R18-H2SX-MRR-BRBS1300R
    İtalyan diyosun , sıcaklıktan korktuğunu görüyorum fakat bahsettiğin motorların ikiside yanılmıyorsam iyi ısınıyordur ) eğer trafiğe denk gelirsen menemene başlayabilirsin

Supersport S. Tasarım olarak çok daha iyi.Her türlü donanım da mevcut.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)