Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Jet 200 mü Honda Pcx 125 mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba,bu iki model arasında kararsız kaldım,Sym Jet 200'ün nakit fiyatı 15000,Pcx 125 ise 17200 lira.Yaşadığım ilçede Sym bayi ve servisi olması,şık tasarımı,abs li olması,motor hacminin büyüklüğü Jet 200'ü benim için öne çıkarıyor,Pcx ise yumuşak ve sessiz sürüşü ile kendini kanıtlamış bir model,ancak fiyatı oldukça yüksek ve abs yok,bu da dezavantaj.İkinci el satış kolaylığında Pcx önde.Sizce abs bir scooter için çok elzem bir özellik mi?Hangi modeli almalıyım?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı kutay86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,bu iki model arasında kararsız kaldım,Sym Jet 200'ün nakit fiyatı 15000,Pcx 125 ise 17200 lira.Yaşadığım ilçede Sym bayi ve servisi olması,şık tasarımı,abs li olması,motor hacminin büyüklüğü Jet 200'ü benim için öne çıkarıyor,Pcx ise yumuşak ve sessiz sürüşü ile kendini kanıtlamış bir model,ancak fiyatı oldukça yüksek ve abs yok,bu da dezavantaj.İkinci el satış kolaylığında Pcx önde.Sizce abs bir scooter için çok elzem bir özellik mi?Hangi modeli almalıyım?
    ikisini kıyasladığımda pcx artıları fazla kağıt üzerinde ben olsam hangisini alırım dersen pcx alırım bayileri gezip en iyi pazarlıkla en iyi fiyata almaya çalışırım
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Sym hakkında bilgim yok ama abs motosiklet turu farketmeksizin hepsinde şart bana göre ,gecenki kaza sonucu 450 TL masraf çıktı eğer ABS olsa hiçbir sıkıntı olmayacaktı pcxte bir kaza yaşamanız durumunda çıkacak masraf benimkinden kat kat fazla olacaktır umarım konuyu dagitmamisimdir ..

mc-hot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba dostum iki motorunda 12 hp olduğunu söylesem kararın değişirmi.

PCX satılırken peynir ekmek gibi sym ise sıkıntı.

Pcx de abs olsa düşünmeden alacağım ama olmaması büyük eksiklik.

Motosikleti
    honda cb500f
    Abs olmasi onemli. Teker kitlemez frenleme esnasinda. Frenlemde manevra imkani tanir eger yapabiirsen kazadan kurtarir. Micirda suda ise yarar. Sym diyorum ben.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)