Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Honda Ses 150 Dylan mı Yoksa SYM Joyride 200 mü?

Katılımcı sayısı
83. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Honda Dylan

51 61.45%
  • Sym Joyride

32 38.55%
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Honda Ses 150 Dylan mı Yoksa SYM Joyride 200 mü?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    piper dan sonra sölencek bişi kalmamıs bu konuda..Al bir SYM yollarda meeeleme..
    S&S

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Atlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Aldım zaten motoru ama henüz görmedim kendisini Altan motordan Tamer Bey ilgileniyor şimdilik. Ne yalan söyleyeyim iş yerinde aklım hep motorda, fabrikadan gelsede gidip görsem şunu.

zed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    runner vxr 200
    honda dylan derim çünkü honda yaparsa kötü mal yapmaz sym sanki çin motorlarına benziyor bence tabi

PIPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Majesty 400
    Çin motorlarına mı benziyor !?? Enteresan!
    Arsel Özgürdal / RC PIPER PILOT / SAMSUN

Motosikleti
    ses 150 dylan
    dylan sym ye göre oldukça seri benim arkadaşımda sym var kaç kere drag kalktık arkama baktışığmda çocuğu göremiyorum.:D ama uzun yol çok yaptı antalya/burdur/bucak arası uzun yolda beli ağrıtıyo.ama ağrıyınca yatıyorum motorun üstüne belimin ağrısı geçiyo ama yatıncada hızlandığımın farkına varıyorum bi bakıyorum ibre 140 a dayamış korkuyorum tekrar dikeliyorum onun için dylana binerken dikkatli olmak lazım

Motosikleti
    sym joyride 200
    arkadaşlar bu yorumlar benim için çok büyük bir nimet oldu artık kararımı gönül rahatlığıyla sym joyride den yana kullanabilirim ayrıca motorun 30000 km garantisi varmış ve uzun yolda 2 kişinin yaşadığı konforu duymuştum 14000 de bi motor buldum onu alacağım keseme görede baya iyi fiyatta 2500 ytl sizce bu km ye bu fiyat uygun mudur?

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Arkadaşlar SYM kötü bir motosiklet değil. Türkiyede pek tanınmamış ama kalite ve fiyat orantılı denecek şekilde iyi bir motosiklettir. 2zamanlı 100cc lik scooterini kullandım. Kötü olduğunu söyleyemem çünkü kötü değildi... Fakat burda bahsi geçen model hakkında bir bilgim yok. Hondayla karşılaştırıyorsunuz. Bu durumda Hondanın ağır basması gayet normal, ama SYM de göz ardı edilecek bir model değil bence....
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Motosikleti
    SYM JOYRİDE 200

Sym joyride 200

Benim sym joyride 200 ile dylan 150 yi yarıştıralım ne kalkışta nede uzun yolda geçsin ben 5000 km deki motorumu geçen dylana verecem...sonuna kadar varım...(not:bukadar emin konuşuyosam isterseniz söyliyeyim)ben 2 kişi olarak dylan la yarıştım geçen gün yolda kaldı puhaaaa..hemde o kaptırmış geliyodu ben sonradan bastım gaza sollayınca oda şaşırdı o son gaz ben son gaz..aman sonra uçuyodum gazı kestigimde arkama baktım yok bekle bekle bi baktım geldi adam demezmi abi bu ne ya nasıl geçtin ne bunun adı diye heheeeeee...ona göre bilmeden konuşmayın..isteyen anahtarına varımm.........200 lük 4 zaman lı bütün motorları geçer bu motor..sym engine of life.......

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Alıntı nasuhh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim sym joyride 200 ile dylan 150 yi yarıştıralım ne kalkışta nede uzun yolda geçsin ben 5000 km deki motorumu geçen dylana verecem...sonuna kadar varım...(not:bukadar emin konuşuyosam isterseniz söyliyeyim)ben 2 kişi olarak dylan la yarıştım geçen gün yolda kaldı puhaaaa..hemde o kaptırmış geliyodu ben sonradan bastım gaza sollayınca oda şaşırdı o son gaz ben son gaz..aman sonra uçuyodum gazı kestigimde arkama baktım yok bekle bekle bi baktım geldi adam demezmi abi bu ne ya nasıl geçtin ne bunun adı diye heheeeeee...ona göre bilmeden konuşmayın..isteyen anahtarına varımm.........200 lük 4 zaman lı bütün motorları geçer bu motor..sym engine of life.......
    Dostum seninle her türlü yarışabilirim, sen Dylan'ı boş bir motor sandın galiba. Sym 200 cc olmasına rağmen Dylan'dan daha ağır ve daha güçsüz.

vede sym tam 200 cc değil
    171cc olması lazım

sudabatmayanadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK
    ben olsam ikisinide almazdım zira ikisininde parçası çok aşırı pahallı
    MOTOSİKLETSİZ İNSAN ÖZGÜR DEĞİLDİR

Alıntı sudabatmayanadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben olsam ikisinide almazdım zira ikisininde parçası çok aşırı pahallı

Sen olsan kesin kymco alırdın o kesinde. Konyu açan arkadaş bu 2 motoru karşılaştırma istemiş. Sizin hangi motoru alacağınızı sormamış. Vede günler sonra böyle bi cevap için konuyu hortlatmnız ne kadar doğru acaba..

ünaltürkyazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SH 300i
    tabiki honda dylan 150cc lik enjeksiyonlu.

2006 Joyride200 aldım 3000km'de.. Bu kadar konforlu ve keyifli bir sürüş görmedim! 2 kişi eşimle bindik, ikimizin boy uzun, toplam 145 kilo ağırlıkla ve dik yokuşlar dahil mükemmel! Keyifle gezmek için ideal bir scooter. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Honda HAYAT ONDA

memoli81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda dylan 150
    arkadaslar biri HONDA birisi joyride aradaki fark ortada zaten tartışmaya gerek yok

DYLAN! Konu hortlamış mı ne?

sym dylan nı geçer bunu iddaa bile etmek yanlış olur.

Yine bu muhabbet ama bence %80 dylan önde gider.Bi abimde var sym gidişini gördüğüm için böyle düşünüyorum . Hiç kalkmadık beraber ama bence dylan geçer.

erol 62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    cem, cemal beyin sym'si ile kalkış yapalım yarışalım birgün beraber olduğumuzda ne dersin (tabi cemal bey kabul ederse)
    MUTLU OLAMIYORSAN BAHANE ÜRETME, KAFANI DEĞİŞTİRMEYİ DENE..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler