Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Suzuki BURGAMAN 200 mü XMAX 250 imi

Motovento
    REKLAM ALANI
    retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir zamanların mt07 si gibi, tofaş şahin gibi nereye gitsen bir tane xmax çıkıyor karşına. Sevmiyorum bu motoru.
    Hiçbir motosikletimi nasıl satarım diye almadım. 2004 yılında Türkiye de en fazla 10 tane olan Honda x11 kullandım. Can yakmayacak kadar daha ucuza sattım ama sattım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Konuyu açan arkadaş satacağı ile ilgili bilgi almak istememiş zaten ortalığı karıştıran malum ark. :D Sadece bilgi almak istemiş hepsi bu ! Don lastiği gibi uzatmanın bir alemi yok ! Çocukların küçükken benim motorum seninkini döver gibi saçma sapan yerlere gitmiş. Konuyu açan ark. ikisini de gider yerinde inceler hangisine içi ısınırsa onu alır. Olayı farklı yere atan ark. b.k atmanın kimseye faydası olmaz.

Arkadaşlar öncelikle gerçekten verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim ben XMAX almaya karar verdim ve aldım 2014 27000km de 14000 TL ye temizlik boyası yapılmış tramerin de bir şey çıkmadı guvenemedim Yamaha yetkili servise gittim herhangi bir sıkıntısı çıkmadı umarım hayırlısı olur iyimi yaptık kötumu yaptık kullanıp göreceğiz hayırlısı olsun inşallah tekrardan vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)