Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Başlangıç Motoru - NS 200 vs Apache 200

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı TVS 26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce de TVS scooter kullandım. Gayet memnun kaldım hiç yolda bırakmadı hiçbir problem çıkarmadı. Gayet sağlam kalın bir şasesi,saç kaportasi vardı öyle leğen plastiği degil. Yani tvs nin kalitesini hiç anlatmayacağım.
    BMW bile 310 Luk motorlarini bu adamlara yaptiriyorsa kesinlikle sizden, bizden daha iyi bildikleri vardır diye düşünüyorum.
    Dünyanın en iyi bilgisayar programcıları o farelerle dans eden adamlardan çıkıyor neden sen veya ben değiliz bunu düşünün.
    tvs'nin boya, montaj ve kaynak kalitesi aynı ülkede üretilen diğer markalardan çok daha iyi.
    aynı koşullarda kullanılmış bajaj paslanırken tvs paslanmaz.
    2012 model apachem deki civatalar hepsi orijinaldi. paslanma dahi yoktu.
    2015 pulsar'ım da blok civataları paslanmış, furş takımı paslanmış. civataları değiştirip furş takımına bakım yapmak zorunda kaldım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    tvs150 kullanmıştım tvs200 bana daha sorunsuz geliyor nedense pulsarla kıyaslandığında ama piyasası daha zayıf seçimini yap

Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf SB250Nİ
    Alıp satacağım diyorsanız Pulsar, ama sağlam sorunsuz, keyifli bir makina olsun diyorsanız
    Kesinlikle Tvs apache rtr200

yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Ben uzun sure tvs apache 150 kullandim. Rtr200'ü de ciddi anlamda uzun bir süre araştırdım. Tabi bu araştırma sürecinde ns200'le de kiyasladim. Bence rtr200 pulsara göre çok fazla artıya sahip düşünmeden rtr200 derim. Bence imkan varsa biraz daha disini sık 160liga hiç bakma
    Eve geç varmak hiç varamamaktan iyidir..

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı yigozya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben uzun sure tvs apache 150 kullandim. Rtr200'ü de ciddi anlamda uzun bir süre araştırdım. Tabi bu araştırma sürecinde ns200'le de kiyasladim. Bence rtr200 pulsara göre çok fazla artıya sahip düşünmeden rtr200 derim. Bence imkan varsa biraz daha disini sık 160liga hiç bakma
    konunun üzerinden 1 yıl geçmiş.

başlangıç için alırım, 1 sezon biner satarım deniyorsa ns200,
    uzun süre biner, birinci motorum olur, motosiklet ile her işimi yaparım dersen rtr 200.
    yigozya bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)