Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hero Hunk 150 vs TVS Apache 150 RTR vs Mondial 150 Z-one

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    -
    Hero Hunk 150 7100₺ TVS de 7550₺ gibi fiyatlara bulunabiliyor ikisi içinde arka kampanalı 2016 model
    Hobi amaçlı köy yollarında haftasonu kullanılıcak hız ile işim yok kullanım rahatlığı kalite ve uzun ömürlülük önemli
    Kışın kapalı garajda muhafaza edilicek
    Alternatif mondial 2018 model 150 z-one 6500₺ fiyat ve servis yakınlığı ( mudanya) onun disinda avantaj goremiyorum
    Nacizane fikirleriniz nelerdir
    Saygilar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kergit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250
    1 yıldır hunk kullanıyorum.
    hiç bir kronik sorunu olmayan dayanıklı bi motor.
    lastikleri anlas yapıp sıkıntısız gazlayabilirsin.
    arka diskli olan model benimki
    5 yıl garanti de cabası

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Sadece ve sadece belirttiğin motorlar için konuşuyorum;

Hunk sağlam tam senlik motor. Ancak distribitör ile ilgili sıkıntılar var. 72 saatte parça garantisi, 5 yıl garanti gibi şeyler pratikte pek uygulanmıyor. Servis harici bir ustan varsa Hunk iyidir. Yani motoru alıp distribitörle ilişkini kes.

Türkiye'nin en detaylı Hunk inceleme videosunu çektim;
    https://www.youtube.com/watch?v=NvwOfhgi-Ko
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    hocam tvs apache çok iyi tercih olur. dayanıklı, sağlam ve performanslıdır. parçaları çinliden pahalı japondan ucuzdur. hero içinde iyi şeyler konuşuyorlar. kullanmadım bilemiyorum.

bir alternatif drift 150 olabilir. parçası çoook ucuzdur, nispeten dayanıklıdır.

Motosikleti
    PULSAR 200NS
    Daha önce Hero Hunk kullandım. Rakiplerine göre çok kaliteli bir motor fakat satış sonrası hizmetleri, servis ve ikinci el piyasası berbattır. Şuan Pulsar 200NS kullanıyorum Hunk in kalitesini arıyorum.

Motosikleti
    -
    Cevaplarınız için teşekkür ederim hunk için çok olumlu yorumlar var tvs de guzel motor farkındayım driftin gösterge paneli hoşuma gitmediği için yazmadım aslında oturuş pozisyonu ve gidon açısı tvs ve z one da daha eğik bu çok istediğim bişi değil ama çokta sorun olucak mı bilmiyorum tercihim dik oturuş pozisyonu
    Ama pulsar 200ns teki abs ve enjeksiyon artıları bile bence hunka göre buyuk artı ona rağmen hunk demenizi tam anlamadım daha açabilirmisiniz hunk ve ns200 kıyaslamasını

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)