Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: BAŞLANGIÇ MOTORU ANKETİ 5 SANİYENİ AYIR LÜTFEN KATIL

Katılımcı sayısı
27. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Mondial MH125 Drift

2 7.41%
  • Mondial MH150 Drift

8 29.63%
  • RKS Titanic 150

8 29.63%
  • Mondial Z One 150

1 3.70%
  • Mondial Z One S 180

8 29.63%
2. sayfa BirinciBirinci 12

Başlangıç motoru tavsiyesi 5 saniyeni ayır lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI

1 hafta oldu başka cevap gelmedi hemen hortlatalım yok mu başka yorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:50 ----------

yok mu yeni yorumlar hortt

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Geçenlerde Zone 180 kullandim. Seri ve güçlüydü. Ters süspansiyonlar hava katıyor ve islevini yerine getiriyor. Eksoz orijinal ama ufak citirtilarla patlıyordu hosuma gitti yani. Bahsettiğin motorlardan mh drift 125/150 Zone 180 kullandım Zone aralarında en iyisiydi. Zaten piyasasida kendini belli ediyor. Birde kuba cr1 bak derim oda güzel, seri ve parça kalitesi nispeten daha güzel.

Alıntı RideForLife. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçenlerde Zone 180 kullandim. Seri ve güçlüydü. Ters süspansiyonlar hava katıyor ve islevini yerine getiriyor. Eksoz orijinal ama ufak citirtilarla patlıyordu hosuma gitti yani. Bahsettiğin motorlardan mh drift 125/150 Zone 180 kullandım Zone aralarında en iyisiydi. Zaten piyasasida kendini belli ediyor. Birde kuba cr1 bak derim oda güzel, seri ve parça kalitesi nispeten daha güzel.
    çok teşekkür ederim güzel yorum için

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    misonXD
    rks de çok titreşim var diyor kullanan arkadaşım,ama bilmiyorum birkaç kişiden de duymuştum öyle bişey

Alıntı Hasan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rks de çok titreşim var diyor kullanan arkadaşım,ama bilmiyorum birkaç kişiden de duymuştum öyle bişey
    rksnin titanic 150-r ında öküz gibi titreşim varken 150-s lerde hiç yok sıfır titreşim diye bilgi edindim. sizin arkadaşın r mi s mi ?

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bu motorların hepsinde titreşim olması normal, en nihayetinde tek silindir basit makineler. RKS 150-S'i ele almam gerekirse hem tipi, hem nispeten sorunsuzluğuyla başlangıç motoru olarak tatmin eder. Yüksek devirlerde elbette titriyor, bu titreşim depodan ziyade peg.lerde ve gidonda daha çok hissediliyor. Spor ayakkabı yerine kalın tabanlı bot ya da motosiklet botu giyersen peglerde daha az titreşim hissedersin. Elciklere 10-15 TL.lik sünger kılıflardan takarsan titreşimi daha az hissedersin. Orijinal aynaları söküp TVS Apache ya da yan sanayi Ybr aynası takarsan titreşimden kaynaklı aynadaki görüntü bozulması daha azalır. Listeye Tvs Apache'yi de eklemelisin kaya gibi sağlam motordur.

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorların hepsinde titreşim olması normal, en nihayetinde tek silindir basit makineler. RKS 150-S'i ele almam gerekirse hem tipi, hem nispeten sorunsuzluğuyla başlangıç motoru olarak tatmin eder. Yüksek devirlerde elbette titriyor, bu titreşim depodan ziyade peg.lerde ve gidonda daha çok hissediliyor. Spor ayakkabı yerine kalın tabanlı bot ya da motosiklet botu giyersen peglerde daha az titreşim hissedersin. Elciklere 10-15 TL.lik sünger kılıflardan takarsan titreşimi daha az hissedersin. Orijinal aynaları söküp TVS Apache ya da yan sanayi Ybr aynası takarsan titreşimden kaynaklı aynadaki görüntü bozulması daha azalır. Listeye Tvs Apache'yi de eklemelisin kaya gibi sağlam motordur.
    çok teşekkür ederim değerli önerileriniz için. tvs apache dahil hepsi aklımda olacak
    tommygun bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    yıkık dokuk dedıgın japonlarla daha gecen gordum ıkı cıft 70 bın km yol yapıp dunya turu atmıs. senın sıfır cınlılerde 70 bını goren yok muhtemelen gerı donusumle konserve olarak buzdolabına gırdı su an hepsı

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)