Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Xmax400 vs Suzuki Burgman400 ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    EMREVO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650R
    Herkese selamlar. Yeni maxi scooter alacagim. Sizlere sormak istedim. Tavsiyeleriniz nedir? Hangisini tercih etmeliyim sizce?
    Yeni Yamaha Xmax 400?
    Yeni Suzuki Burgman 400?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    sym fiddle 3
    Karşılaştırılması bile doğru değil tabiiki suzuki.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    Amacın kısa süre binip hemen elden çıkarmaksa dicem ama maalesef xmax 400 de zor satılan model. Çok fazla yakar. Özellikle şehiriçi çok üzer. Konfor ortalamanın 1 tık altındadır. Ama burgman öyle mi. Kaya gibidir. konforludur. 2. el satış hemen hemen xmax le aynıdır kategorisinde. Şehirlerarası yolculuklar da daha bi aşık eder kendine yağını suyunu kontrol et bir ömür kullan. Sadece 2. el alacaksan 2007 ve sonrasını al. Kesinlikle pişman olmazsın. Sadece burgman görüntü itibariyle genç tayfaya pek hitap etmiyor. böyle bir takıntın yoksa bekleme bile
    fadiyez07 bunu beğendi.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Şu burgmani çirkinleştirmeseler bu kadar açık ara burgman derdim..Ama konfor artısı ile bir tık burgman..

Burgmanin + ları

Konfor
    Yakıt
    Sağlamlık

Xmax400ün +ları

Servis ağı
    Tipi
    Teknolojisi
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    İmkanlar varsa yeni blue core teknolojisi ile üretilen x max 300 derim ben kesinlikle

yelken_786 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza300 Abs 2017
    Uzun yol için burgman daha konforlu olacaktır xmax şehir içinde burgmana göre daha pratik. Xmax güncel modelle konfor için selesinden amörtüsörlerine kadar yeniden tasarlanmış olsada burgman konfor konusunda oturma pozisyonundan süspansiyonlarına kadar uzun yolculuklarda çok keyifli.Bir Yamaha kullanıcısı olarak uzun yolda burgman derim. Şehir içinde burgman kullanımı daha zor bir scooter.

EMREVO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650R
    Yorumlariniz icin tesekkurler.
    Iki motorda 2018 model yeni kasa yani sifiriyla ilgileniyorum. Tabiki birisine karar vermem lazim. Hayirlisi.

yelken_786 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza300 Abs 2017
    Alıntı EMREVO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorumlariniz icin tesekkurler.
    Iki motorda 2018 model yeni kasa yani sifiriyla ilgileniyorum. Tabiki birisine karar vermem lazim. Hayirlisi.
    Her ikisini de test etmeye çalışın içinize hangisi sinerse onu alın benim tercihim uzun yol için burgman ayaklarınızı ileriye uzattığınızda topladığınızda her şekilde çok çok rahat,şehir içi kullanımda xmax daha kompakt ve kıvrak uzun yolda konfor selesi ile yormasada burgman kadar konforlu değil. Tasarım olarak xmax oldukça beğenilen bir scooter.

Hangisini alırsanız alın pişman olmayacağınız modeller yamaha servisleri daha yaygın sanırım 36 bin gibi bir fiyatı var burgman ne kadar bilmiyorum. Xmax den fiyatı çok yüksekse o zaman tercih dışında da bırakılabilir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler