Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Rx3i Evo gitti, onun yerine ??? XT660R - F650 GS - CRF 250 L

Motovento
    REKLAM ALANI
    sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Senin bütçeni tam kestiremedim ama. Bu cruiser'ımı da almadan önce araştırmıştım çok xt'leri. Dediğin gibi arıza problem yaşayan pek yoktu.
    F650'lere baktığımda internette karşılaşıyordum arıza yazıları ile. Bir de karşılaşmadığın kısmı var. Bir de genelde bmw'ciler nedense pek forumlarda takılmazlar diye düşünüyorum.
    Yerinde olsam yine bir 250'lik yerine 600 lük denerdim. Ben cruiser'da 250'den 800'e geçince dünyam değişti. Tamam yakıyor ama. Ne bileyim daha keyif alıyor insan.

xt
    kle(paralel çift silindir. )
    vstrom(bütçeni kestiremedim, denk gelirmi bilmem.)'u da bir düşünmez misin.

Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Araba kadar yakan motorlar. Bi bitmediler arkadaş, hangi devirde yaşıyoruz ?
    Dedi scooter'cı.

Alınma hocam ha. Yakıyor namussuzlar ne yapalım be.
    20

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MANKU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia & YAMAHA
    v strom u düşünmüyorum, çünkü tel jant ve biraz daha hafif motor (200 kg ve altı) olsa iyi olur. teşekkür ederim.

gitaristgkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt 600 e
    Bende xt 600 diyerek biraz daha kafa karıştırayım
    MANKU bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    eğer bütçe kısıtlı eski model alacaksan bence japondan şaşma
    git xt660 al bende tenere var gerçekten çok sağlam öyle düştüm kırıldım yan yattı cart curt yok
    bmw biraz nazlıdır ufuk tefek derdi masrafı bitmez
    her türlü büyük cc kullanan arkadaşım var bmw honda kawasaki triump bana kalırsa
    uzak durman gerek 1 bmw eski modelleri birde transalp yani makina cayır cayır yakıyor

aokuyumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF280 mod
    mt3 lerde de tenere 0 motoru var 7000 devirde kesiciye giriyor. torku güzel bir motor, aldınmı dişlileri tenere dişli gurubu ile değiştirdiğinde al sana xt660 tipi ise naket
    MANKU bunu beğendi.

Motosikleti
    Aprilia & YAMAHA
    [QUOTE=F54;4351958]eğer bütçe kısıtlı eski model alacaksan bence japondan şaşma
    git xt660 al bende tenere var gerçekten çok sağlam öyle düştüm kırıldım yan yattı cart curt yok
    bmw biraz nazlıdır ufuk tefek derdi masrafı bitmez
    her türlü büyük cc kullanan arkadaşım var bmw honda kawasaki triump bana kalırsa
    uzak durman gerek 1 bmw eski modelleri birde transalp yani makina cayır cayır yakıyor

vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederim, değerlendireceğim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:59 ----------

Syn. F54
    Vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederim, değerlendireceğim.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    al bir tane 660. ölene kadar yeter sana

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    tenere candır, gerisi heyecandır mı diyorsunuz ah boyum uzun olsa enduro severim de istanbul içi trafikte bana gelmiyor, supermoto vardı, ani olarak durup ayakları basmak gerekiyor bazen, yapamadım, zorlandım, yerde giden cruiser'lara geçtim

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Ktm 640 adventure tavsiye ederim bende. İki kişi yüklü halde baya zorladığım yolda 6 litre yakmıştı. Titreşim hariç herşeyi mükemmel. Kullanıldığı dönemde dakar şampiyonluğunu bırakmamış motor. Ktm markası ise 2001den beri şampiyon zaten.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:01 ----------

148 kg ile bu sınıfta hafiflik konusunda yanına yaklaşan yok 640ın. Torku bileğine güvenmezsen tehlikeli onuda belirteyim. Aniden gaz açıp hızlanayım dersen altından fırlar gider. Ben cgci gibi depoya yatıyorum öyle gaz açabiliyorum. 😁

Motosikleti
    Aprilia & YAMAHA
    Boy sıkıntısı(1.66 m) olmasa ne motorlar alacağım, ama boydan kaybediyoruz alçaltma kiti taksam bile yetmiyor. Çok alçalınca da altı yere çok yaklaşıyor. Hakkımızda hayırlısı, bakalım ne çıkacak karşımıza

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)