Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ybr’den scoter ‘a

Motovento
    REKLAM ALANI

Ybr esd 125 motorsiklete sahibim,alırken fazla binenem belki belki satarım diye cbf150veybr125 arasından ilk alımda daha ucuza mâl olduğu için ybr almıştım.
    Şehir içi kullanımlarım sonucu aslında benim ihtiyacımın scoterr olduğu nu gördüm yada bana öyle geliyor.

İşten eve, çarşıya,pazara,markete vs.
    Kullanım için kullanmaktayım motoru ancak ister istemez bacakları-kolları vs saklayamamak yoruyor rüzgar ile birlikte insanı.(tabii bu rüzgar işine scoterr ne kadar derman olur orasını bilmem).

Şehir içinde dur-kalk.sürekli sol el sağl el ayaklar kullanımda ister istemez.sürekli mont giymek çıkarmak da beni yoruyor aslında.

Bu otomatik vites-rüzgar-vs şeyler beni cezbetti.
    Bu bilgiler doğrultusunda aslında motorumu satıp kafa kafaya denk gelebilecek yada çok az miktar ekleyip alınabilecek,yine honda-yamaha vs bilindik ve satımı aşırı kolay olup kolay satabileceğim,bişey arıyorum.
    Spacy alfaya veya delighta veya başka önerebileceğiniz (pcx e üste çok para vermeye değer mi)

Ybr ile 90-100 gidiyorum scoterr la böyle gidebilirmiyim.
    Pişman olurmuyum ybr yi sattığıma.

Sağolun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    sym fiddle 3
    Bende aynı durumdan dolayı honda cb125e yi satıp Sym fiddle 3 aldım çoğunlukla şehir içi kullanıyorum birşeyler getir götür de çok iyi oluyor. Şehir dışıda hiç sorun değil çok rahat.baştan yanlış almışım.ilk defa Scotter kullanıyorum memnunum.Ama insan ara sıra vitesliyide arıyor.

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    merhaba,

trafik olan yerler için scooter candır. ben 14" veya 16" tekerlerk ölçüsü olanları ve en azından 13-15 bg gücünde olan scooterları tavsiye ederim.
    ikinci eli kuvvetli olan derseniz honda yamaha tabiki daha ön plana çıkıyor.

rüzgardan korunmak istiyorsanız tek çare ön cam. çok rahat ettirir.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

Spacy alfa en çok cazip geleni.
    Bakalım artık YBRyi satabilirsek delight-spacy-pcx bişeyler bakacaz.

Baktık satamadık.lastik vs yenileyip devam.
    Ama scoterrr acayip cezbetti

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)