Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

SYM Wolf 250 mi CF 250 NK yı beklemek mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    tahag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar

Aranıza yeni katıldım daha önce arazi motoru kullanıyordum yazın hobi olarak 125lik şimdi trafiğe çıkmak istiyorum bir başlangıç modeli ile bütçem nedeniyle ucuz markalar arasındayım yoksa aslında kawasaki z250sl ve ktm duke de sevdiğim modeller

CF 250 nk haziranda çıkacağı söyleniyor ama daha önce de tarih verilip geç gelmiş motorlar var kaça çıkacağıda belli değil bende bütçeden dolayı bu iki markayı tercih ediyorum ama bir yandanda CF 250 ye hayran kaldım fakat yaz sonu gibi gelirse ve pahalı gelirse ne anladım o işten olucam

Sizin fikirleriniz nedir beklemeye değer mi SYM almalı mıyım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    cf250 nin ucuz olucağını sanmıyorum ben 16 dan aşağı gelmez tahminim o da bu sene gelirse

Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cf250 nin ucuz olucağını sanmıyorum ben 16 dan aşağı gelmez tahminim o da bu sene gelirse
    Bu sene geliyormuş kesin sanırım, kadiköyde cf moto ile görüşmüş bir youtube da birisi, motor showroomda gösterimde fakat satış için henüz gelmemiş teste açılmamış

Fakat fiyat konusunda bende kararsızım bir de dolar euro uçtu tabi

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    2015 model sıfır Wolf.ler fuar öncesi 11.000 TL.idi. Nakit alımlarda 10-10.500 TL arasında alabiliyordunuz.Şu an 13.000 TL oldu. Cf Moto 250 Nk bence de 16.000 TL.den aşağı olmaz. Ben geçen ay 300 km.de Wolf aldım, motor 5-6 senedir Türkiye'de ve tanınıyor, forumda aktif olmasa bile Facebook'ta aktif bir kullanıcı topluluğu var. Yedek parçadan, muadil ürüne pek çok konuda bilgi alabiliyorum. İstanbul'da iyi sayabileceğim birkaç servisi var. 8000 - 10.000 TL arası 2. el temiz Wolf bulabiliyorsun, benim satın alma öncesi gördüğüm 3 Wolf de satıldı ki birinde 3700 TL hasar kaydı vardı. Lakin Wolf'ün kuru ağırlığı 175 kg, yani biraz ağır bilgin olsun. Şimdiden hayırlı olsun.

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Ben yerinizde olsam beklerdim acayip güzel çünkü ben 400lük aldım keşke bekleyip onu alsaydım diye aklımdan geçiyor fakat güç meselesi gelincede neyse diyorum.

Wolf çok güzel ve sevilen bir motor facebookta da mükemmel bir grubu var bende üyeyim herkes herkese yardımcı oluyor.

Bu arada 16-17 bandında gelirse bence çok iyi olur ki o fiyatta gelirse muhtemelen fiyatı hemen ardından artacaktır o fiyat pahalı değil piyasaya bakınca. R25 olmuş 26.200 duke 250 olmuş 24 bin honda cbr250 artık üretilmiyor ve abs de yok 19.500. pulsarlar o fiyata satılıyor nerdeyse.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Al bi pulsar. cf moto nk250 gelince satıp al. kolayca satarsın pulsarı. 2. el al tabiki sıfır alıp sonra daha düşük fiyata vermek durumunda kalabilirsin. uygun fiyata ikinci elleri var absli. aldığın fiyata verebilirsin

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı tahag adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar

Aranıza yeni katıldım daha önce arazi motoru kullanıyordum yazın hobi olarak 125lik şimdi trafiğe çıkmak istiyorum bir başlangıç modeli ile bütçem nedeniyle ucuz markalar arasındayım yoksa aslında kawasaki z250sl ve ktm duke de sevdiğim modeller

CF 250 nk haziranda çıkacağı söyleniyor ama daha önce de tarih verilip geç gelmiş motorlar var kaça çıkacağıda belli değil bende bütçeden dolayı bu iki markayı tercih ediyorum ama bir yandanda CF 250 ye hayran kaldım fakat yaz sonu gibi gelirse ve pahalı gelirse ne anladım o işten olucam

Sizin fikirleriniz nedir beklemeye değer mi SYM almalı mıyım
    CFMOTO burada fabrika açacakmış bence bekle

Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Al bi pulsar. cf moto nk250 gelince satıp al. kolayca satarsın pulsarı. 2. el al tabiki sıfır alıp sonra daha düşük fiyata vermek durumunda kalabilirsin. uygun fiyata ikinci elleri var absli. aldığın fiyata verebilirsin
    sahibindende pulsar dolu hocam o kadar satıcı arasından nasıl satacağız bir de çok nakitimde yok kartla taksitle almayı düşünüyoru

Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CFMOTO burada fabrika açacakmış bence bekle
    Onu beklersek 2 sene daha bekleriz

Motosikleti
    MT-07
    sahibindende pulsar dolu hocam o kadar satıcı arasından nasıl satacağız bir de çok nakitimde yok kartla taksitle almayı düşünüyoru
    Haha. Pulsarı çek senet yerine ver kabul ederler. Nasıl satacakmış? Çek senet almazlar ama Pulsar’ı alırlar. Emin ol. Peynir ekmekten daha çok satıyor.
    enescanatar bunu beğendi.

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haha. Pulsarı çek senet yerine ver kabul ederler. Nasıl satacakmış? Çek senet almazlar ama Pulsar’ı alırlar. Emin ol. Peynir ekmekten daha çok satıyor.
    ciddi misiniz bir ns 150 alayım o zaman cf 250 çıkınca satarım onu alırım olabilir aslında

var mı bu fikir başka kafasına yatan

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Cf çıksa bile 18 bin TL civarında olur. Çünkü dolar uçunca motor fiyatları da uçuyor. Ne alacaksan elini çabuk tut. Zam üstüne zam geliyor. Geçen sene ağustos ayında wolfü 10.500 TL ye aldım. Şuan 13000 TL olmuş. Zaten 250 cc bandında en ucuz wolf kaldı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    ciddi misiniz bir ns 150 alayım o zaman cf 250 çıkınca satarım onu alırım olabilir aslında

var mı bu fikir başka kafasına yatan
    Düşündüğün modellerden ns200abs nin fazlası var eksiği yok , ben olsam sym wolf yerine ns200 alırdım.
    enescanatar bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Valla doğru demiş arkadaş. Çek almaz kimse ama pulsarı alır sen önerimi bi değerlendir kardeşim. Habire zam geliyor. Bekledikçe sıfır fiyatları da artacak, haliyle ikinci ellere de yansıyacak bu. Bir bakmışsın elde sıfır

Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düşündüğün modellerden ns200abs nin fazlası var eksiği yok , ben olsam sym wolf yerine ns200 alırdım.
    Pulsarın tipi hoşuma gitmiyor ve kronik sorunlarından korkuyorum

Torkları beygirleri silindir hacimleri daha iyi değil mi ns 200den ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:09 ----------

Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla doğru demiş arkadaş. Çek almaz kimse ama pulsarı alır sen önerimi bi değerlendir kardeşim. Habire zam geliyor. Bekledikçe sıfır fiyatları da artacak, haliyle ikinci ellere de yansıyacak bu. Bir bakmışsın elde sıfır
    Kronik sorunlu çıkarsa patlamayayım

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sym satılması zor. yakın arkadaşıma 8500 liraya 2017 trafiğe çıkışlı 2015 model 6000 km'de wolf 250 aldık. 1 ay önce 10500'e ilana koymuştu adam 9500 lira teklif teklif ettiğimizde kabul etmemişti. satamayıp yavaş yavaş 9500'e düşürünce fiyatı 8500 teklif ettik, biraz pazarlığı da zorlayınca kabul etti. hele ki nispeten küçük şehirde yaşıyorsan satılması biraz daha zor. yerinde olsam cbr 250 alırdım ikinci el düzgün. aldığın fiyata kısa sürede satarsın rahat rahat cf250 çıktığında zaten. sym satılana kadar motora zam gelir emin ol. ya da zarar edersin.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Yazmıyım dedim ama yazayım. Şimdi sym bilinen bir marka değil. Genellikle scooterleri bilinir. Yaklaşık 1 seneye yakın wolf kullanıyorum. İyi ki almışım dedim. Parçası gayet kaliteli, yakıtı az, seramik silindir olduğu için motor kolay kolay fan açmaz. Bajaj ile kıyaslayamazsın. Bajaj çin malından bir tık daha iyi. Uzun süre kullanacaksan wolfü öneririm. Ama ben kısa sürede sıkılırım diyorsan kesinlikle yamaha, hondaya bak. Çünkü bu markalar elden çabuk çıkar. Şimdi bizim ülkede az satılan motor iyi değil gözüyle bakılıyor. Yollarda genellikle honda, yamaha, ktm, bajaj görürsün. Mesela suzuki çok sağlam bir motordur. 100.000 km yi geçmiş inazuma gördüm. Sadece normal bakımı dışında ekstradan bir masraf çıkarmamış. Zaten yabancı ülkede suzukiler 200-300 bin km civarındadır
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Arkadaşlar motoru keyif için sürmek gerek, eğer yatırım aracı olarak görürsek döviz ya da tarla almak motor almaktan inanın daha karlı. Şunu diyebilirim Wolf kullanmak çok keyifli, motorda saçma bir denge var, Mitas Mc 50'lerle hayvan gibi yatırabiliyorum motoru. Az yakıyor, çok kaçıyor. Motorun görüntüsü göze hitap ediyor. Eğer alıp 1 sene sonra satacağım dersen Pulsar daha iyidir ama alayım, dayansın uzun süre kullanırım diyorsan Wolf bence iyi bir alternatif.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:58 ----------

Buarada Pulsar bugün itibariyle 15.700 TL olmuş haberiniz olsun..

adm12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda msx 125. SYM sympony 200i
    SYM Wolf 250 den uzak dur. Motosikletin iyi yada kötü olmasından değil. 2018 Fuarina 2015 modelini getirip standa koyan bir firmadan ne kadar uzak durulursa o kadar iyi olacağı kanaatindeyim.

[QUOTE=adm12;4328271]SYM Wolf 250 den uzak dur. Motosikletin iyi yada kötü olmasından değil. 2018 Fuarina 2015 modelini getirip standa koyan bir firmadan ne kadar uzak durulursa o kadar iyi olacağı kanaatindeyim.[/QUOTE
    Çok mantıklı valla bir de seneye bir model çıkar çat diye düşer değeri

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Arkadaşlar bu iş biraz da bütçe meselesi, en son gelen Wolf'ler 2015 model olduğu için şu an 2015 sıfırlar 12-13.000 TL gibi komik rakamlara satılıyor. Ben 2018'de yeni Wolf.leri getireceklerini düşünmüyorum. Kaldı ki yeni Wolf.ler Cafe Racer görüntüsü altında Bajaj V15'in biraz irisi ve 300'lük motorla üretiliyor. Yeni Wolf gelirse fiyatı 19-20'den aşağı olmaz, o da getirebilirlerse eğer. Sözün özü bütçe kısıtlıysa Wolf kendini kanıtlamış kaliteli bir motor, hiç de öyle tu kaka uzak durulacak bir motor değil ama bütçe ve zaman sorunu yoksa Cf Moto 250 Nk.yı bekle derim. Yeni Wolf ve Bajaj V15'in resimlerini aşağıya ekliyorum.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)