Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Kawasaki Z250SL - KTM Duke 200

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı yamtareroglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Halbu ki Bilal'e anlatır gibi anlatmıştım, garip.. Anlaşılan beyin siparişi 2 oldu. :D
    Aynen o kalın kafana 2 tane beyin uydur ki cbf150 ye kalın lastik aramayasın.1 tane kurtarmaz seni .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yamtareroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı :(
    Alıntı yamtareroglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Marka sevdam yoktur ama kalite olarak Kawasaki KTM den daha iyidir nasıl diyebiliyorsunuz pardon ? KTM özellikle Cross Enduro da (ki dayanıklılık bazında belirleyici olan kategori) Kawasakinin üstünde yer alan bir marka..
    Ben yine sorduğum soruyu bir yazayım..
    Gereksiz sataşmalara itibar etmeyelim..

MascHera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İyi geceler. Doğru yer mi bilmiyorum konuyu hortlatmak istemem lakin birşey soracağım. Motorun güvenliği adına Abus marka 120CM Zincir, Abus alarmlı disk kilidi ve branda aldım. Zinciri motor bloğunda ki demir (şase deniyor sanırım) oradan geçirip kitliyorum. Sizce bu doğru mu? Sonra da ağaca kitliyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı drejj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Z250SL alacağına git bajaj al daha iyi.Motor o kadar cılız ki,doğru dürüst yere tutunmuyor,ağırlık dağılımı berbat.En kötüsü de aç ikinci el ilanlarına bak ikinci eli yok denecek kadar az,alıp son sahibi olabilirsin.

Yeni model abs li olsun

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=drejj;4311419]90-100km üstünde agresif kullanıp iki viraj al bakayım motor yere ne kadar tutuyor görelim.Haa boş yol da gazlayıp kız gibi motor sürüyorsan o ayrı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:30 ----------

Konu uplanmışta gözüm ilişti.Konu sahibi başlık açmış demiş ki,

'z250sl'mi ve 'duke200' mü?Bu doğrultuda cevap istemiş, küba,pulsar,hyosung denmemiş.
    Kullandığım motor başka olduğu olduğu halde, gerekçeleri ile birlikte duke daha iyi olur sana demişiz.
    Marka bağımlısı olmaksızın yanıtlar verilmiş..Deneme sürüşü değil sürekli kullandığım motoru yorumlamışım

Agresif kullanırım kullanmam seni de ilgilendirmez.Son hızı 160 olan motorla 145 ile viraja girecek halimde yok,
    yine de söyliyim 130'la girdim yol tutuşta en ufak bozulma hissetmedim.Göstergesine de 155 göstermedim daha.Yaş 40,
    az devir çeviren, az yakan, şehiriçi kıvrak motor ve agresi kullanıma da birebir.Kullandıgım yerde de 100 ustü viraj yapılacak yer yok pek.Olsada aklımı yemedim henüz..Hee otoyol gazlaması demişsin tanımadığın halde gaz motorumu bu, son hız meraklısı olsam alırım bi 600rr yada r6 gazlarım..Sonuç olarak memnunum ve işimi de görüyor.

Pulsarınla erkek gibi motor kullanıp yüzelli ile virajlara girip,bol gazlamalar diliyorum sana.Sağlıcakla.

İki de video atayım görsün kimse almasın makineyi, 101 ile geniş viraja girip lowside oluyor kullananlar..Yüklemede sıkıntı oldu..

https://www.youtube.com/watch?v=O2g5W4_oXkk

https://www.youtube.com/watch?v=e_4hL4c3Wr4

MaskHera sana da hayırlı olsun bu arada..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:19 ----------

Okuyan arkadaşlar linkleri video şeklinde düzeltirse memnun olurum.Bilgisayarda problem oldu, teşekkürler.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    ..............

yamtareroglu bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)