Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mondial 150 hs ile ilgili görüşlerinizi bekliyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

henüz bir hafta oldu mondial 150 hs aldım.açıkçası şu ana kadar herhangi bir problem yok ve memnun sayılırım.sadece arka frenin kampana olması biraz canımı sıkıyor ama arkadaslar tecrübelerimizi burda paylasalım istiyorum...
    "yaşatmak sanattır"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bicak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SİLEMİYORSAN KARALAYACAKSIN!!!

efsane88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    asrın hatası dostum zamanla san işkence cektirmeye baslıyacaktır bende var as 150t cogu mondiali geciyor gecse ne olur eksilerni söyliyem sana 1 hava flitresi cok sorun cıkartıyor zamanla yaglaması sıklasıyor 2 ufak teker olması yolu cok belli ediyor her an her yerde kilo verebilirsin 3 normal 125lik bi motor senin motorunu geciyor yokus yukarı yokus asgı farketmez vites varya ondan 4 scotur oldugu için normallerinden benznii cok cekiyor 5 plastik parcaları pahalı ve dandik dandik sasisini görmek istemezsen toplasan 3 metre boru yok ha dikkat et cok gördüm göbeginden kopup ta kaynak ettirenleri ve göstergeleri tam dogru göstermiyor balatası cok cabuk bitiyor keske biraz daha paran olsatdı da ybr 125 alsaydın bu gidişle sen de benim gibi scotura devam diyeceksin hiç forumları ıkumadın galiba bas bas bagırıyorlar cin motoru almayın diye kimisi maddiyat tan kimisi birinin doldurusa geliyor 150cc olması motorun hakkını vermiyor simdi sen diyeceksin senin motor dandik falan degil sehrimizde kendi kategorisindeki scooturları geciyor ama nafile o bir scootur bi keresinde arkadsımda as 150 t1 vardı gemi gibi falan motor dedim ki ben iki kişi sen tek kişi kapısalım ve gectim biraz fark attı tabi bundan sonrakş motorum vitesli güçlü bir sey olacak

ben de monero angel 150 var bence mondial le bir fark yok kampana firen bence daha iyi benim motorumda kampana fren arka walla disk den daha rahat bir kere h- sun motor vardı arakdaşla takas etmiştik bi haftalığını arka disk di giderken parçalandı düşüyodum az daha kampana süper bence

arkadaslar mondialin yedek parcası çok pahalı

yeni aldığım motorla bi talihsiz ufak bi kaza yaptım.mondial 150 hs bi egsoz patlağı yan plastik parcalar birde ön plastik koruma değşti 1400 e aldığım motorun plastik ve egsozuna işçilikle beraber 500 ytl ödedim.işçilikte pahalı valla ne yalan söliim içime oturdu.arkadaslar bu insafsızlık yaa.uğur mondial servisten yedek parcadanyükünü tutuo bence
    ama biras insaf yaa
    "yaşatmak sanattır"

bendede arka fren kampana ama henüz bi sorun çıkarmadı. genelde arka freni kullanmıyorum taki gözümün kesmediği yokuşlarda inerken lazım oluyor birde acil frenlemede. maşallahı var .

ilhandogru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150 ZAT
    Yahu arkadaşlar bir türlü anlamıyorum tamam servis problemleri yaşanıyor ama ben 2,5 yıldır 150 zat kullanıyorum hergün sefaköy beyazıt arası şimdiye kadar sadece aküyü değiştirdim bakımlarını hiç aksatmadım.Problem yaşamıyorum.
    Maşallah deyin

Motosikleti
    Mondial HS
    arkadaşlar bu paraya ne bekliyorsunuz ki? cin malı türk malı ne fark eder adam parasını vermiş almış neden böyle konuşup tedirgin ediyosunuz. kvc59 kardeşim motorun hayırlı olsun bende senden bir hafta önce aldım hs 150 ve çok memnunum sadece çok yakıyor daha 800 km. deyim. bakıma sokacağım. 2 sene güzel bakıcam daha sonra değiştircem. bu motorların ölüsüde diriside para ediyor. önemli olan güzel bakmak. bakıcaksın ki motorda seni üzmeyecek ve ilerde para edecek. neyse görüşmek üzere...

Alıntı kvc59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni aldığım motorla bi talihsiz ufak bi kaza yaptım.mondial 150 hs bi egsoz patlağı yan plastik parcalar birde ön plastik koruma değşti 1400 e aldığım motorun plastik ve egsozuna işçilikle beraber 500 ytl ödedim.işçilikte pahalı valla ne yalan söliim içime oturdu.arkadaslar bu insafsızlık yaa.uğur mondial servisten yedek parcadanyükünü tutuo bence
    ama biras insaf yaa
    geçmiş olsun arkadaşım burayı yeni farkettimde. 500 ytl ne bu ya? her parçanın fiyatı vardır mondial in sitesinde kaç parça değiştirdiki? ben genel fiyatlara baktım hepsi cüzii miktarda. işçilik olarak çok almışlar. bence ayıp günah... neyse tekrar geçmiş olsun kardeş...
    [CENTER][B][COLOR="Navy"]Powered By SaNSaR[/COLOR][/B][/CENTER]

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Ark..lar 7200 km de 150 hs kullanıcısıyım, 2000 km de bir periyodik bakımlarını, 700-800 km de bir motor yağını değiştirmeyi aksatmadığınız sürece hiç bir sorun yok. ben bu 7200 km yi 6 ayda yaptım. Çok yakma ve atak olmama olayı ile ilgili şunu yazmak istiyorum, 130x60x13 ebatlarında olan orjinal arka lastiği 130x70x13 ile değiştirin, hem % 20 benzin tasarrufu sağlayın, hem motorunuz yükselsin, hem sarsıntınız azalsın, hem motor 20 km/h hızlansın birde performans eksoz taktınızmı motor gücüde kısmen artıyor. ben bu dediklerimi yaptım, performans eksozun da belki 1-2 beygir de olsa çekişi arttırdığını gördüm. Lastik modifiye il ilgili yazımı (mondial 150 hs hakkındaki görüşler, test ve düşünceler) kısmında okuyabilirsiniz. bu paraya alınabilecek en iyi motor.

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Parasının Motoru............

Motosikleti
    MONDİAL 150 KN
    emin ol güzel motor yanlız sürekli bakımını düzgün ve başarılı yaparsan sana sorun çıkaracağını sanmıyorum bana göre mondial ın en iyi scooter ı diye bilirim 17000 km devirdim çok şükür bir sorun yok ve yakıt yönündende çok iyi tabi ilk 1000 km iyi tamamladım fazla basmadım ve yakıtını aynı petrolden aldım anlıyacağın hs ye yap bakımı yarı yolda bırakmaz seni saygılar

Kardeş ya çin motor almak büyük cesaret işi seni cesaretinden dolayı tebrik ediyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler