Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha CYGNUS L, Honda FİZY 125, Honda Spacy110, Sym FİDDLE2 125 Hangisi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YAMAHA x-max 250 2011
    Merhaba arkadaşlar.
    3000-4000 Bin arası scooter arayışındayım. İlk başlarda Honda beat bakıyordum. Ama araştırdıkça daha yeni modeller olduğunu gördüm. Şuanda yamaha cygnus l üzerinde duruyorum. Neden derseniz, tipi hoşuma gidiyor. En azından honda dan güzel. Aslında ön çamurluk olması motora ayrı bir hava katıyor. Honda da ön çamurluk olsa ilk tercihim olurdu tabi.
    Maksat şu...
    Şehir içi dolaşım tek veya hanımla, oğlumu okuldan alıp getirmek, ufak tefek sağa sola gidip birşeyler alıp getirmek. Hızla alakalı bir derdimiz yok aslında. Getirsin götürsün. Bakımdan bakıma servise girsin. Sonuçta kafam ağrımasın diye çin markalarına bakmıyorum bile.
    Bunların dışında şu da var diyebilceğiniz marka model varsa onu da düşünürüm. Daha önce Honda Cbf 150 kullandım. Motorda tecrübem var yani.
    Şimdiden çok teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Dominar 400
    al abi bi tane pcx125 150 bak keyfine bütçe yoksa delight oda yoksa tvs jupitere bi göz at derim
    KarabeY bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA x-max 250 2011
    Alıntı Mlhbl07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    al abi bi tane pcx125 150 bak keyfine bütçe yoksa delight oda yoksa tvs jupitere bi göz at derim
    Kardeşim, pcx 125 aslında niyetim var. Çok güzel. Ama 6-7bin lere çıkmam da zor. Şimdilik en fazla 4bin verebilirim.
    Bunun dışında tvs jüpiter de fena değilmiş. Sen söyleyince fark ettim. Buda olabilir. Görünüş gayet güzel. Bakıyorum buna da.
    Bir yerden başlamak lazım...

Motosikleti
    YAMAHA x-max 250 2011
    Arkadaşlar, süpriz bir kararla çıtayı yükselttim. Honda PCX almaya karar verdim. İnşallah kafamıza göre bir pcx buluruz.

neobirzenci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar ns 200
    Konuyu biraz baltalamis gibi olucam ama 3-4 k arasindaki en hizli scooter hangisi acaba ( en kotu duz yolda 80-90 gidebilen) pulsarla kaza yaptim ve motorum perte cikti. Araba dusunuyorum ama motordanda kopmak istemiyorum o yuzden sag sola gidebilecegim bir scooter dusunuyorum. Gidecegim yol ortalama 15 km gidis 15 km gelis.
    KarabeY bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Açık ara Spacy 110i. Kim ne derse desin. O motorun ölüsü diğer 3ünü çeker. Yağını benzinini eksik etme kolay kolay bırakmaz hatta hiç bırakmaz yolda. Tabi zamanı gelince kayışını falan değiştirip ağır bakımını da yaptığın sürece
    KarabeY ve neobirzenci bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)