Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motoran spada 200 elfi mi yoksa Rks 180ns mi

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar uzun zamandır araştırıyorum.Öğrenciyim bu arada.Motor alicam fakat bu ikisi arasında kararsız kaldım.Fiyat olarak 6000 civarı bütçem var ikinci el düşünüyorum .(Pulsar 150 ns düşünmüyorum.)
    görünüş olarak rks yi beğeniyorum fakat performans olarak spada 200 elfi (196cc,15hp) daha iyi gibi geliyor bide 6 vitesli enjeksiyonlu.
    RKS (189cc, 13 hp) ise 5vites ve karbüratörlü.
    Şehir ici kullanıcam deneyimli arkadaşlardan yardim istiyorum. Motor resimlerini aşağıya attim
    Spada 200
    https://goo.gl/images/Ahgonf

Rks 180

https://goo.gl/images/Ahgonf

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:19 ----------

RKS nin linkini yanlış atmışım
    https://goo.gl/images/WJEDNj

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KUBA - RAINBOW-100 CUB
    Sapadayı ben de bir ara baya bir düşünmüştüm, cesaret edebilirsen bizimle de paylaş motor hakkındaki görüşlerini. Pek fazla bilgi ve kullanıcısı yok bu spadanın.

Aslında ikinci el piyasası var bayağı ama yok mı yardımcı olabilecek kimse

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Risk büyük bu motorlarda. Spada arkadaşımda vardı. Gidişi kullanışı çok iyi motorun. Ama bozulursa parçası ne durumda iyi araştır. 164ü görmüştü eğimli yolda. Düz yolda 130la stabil gidebiliyordu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:24 ----------

154de olabilir gördüğü hız. Tam emin olamadım

Aynen bende spada 150 lere çıkabilir yor diye duydum.ön veya arka dişlilerle oynanirsa.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Motorun icinden gecmeyeceksen RKS iyi secim.Gorunusu guzel,sehir ici eglendirir.Anirttiricam zorlayacagim dersen kendine yazik edersin

T3Z - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '16 Yamaha YZF-R6
    Tipine bakıp aldanma derim ikiside çöp RKS Titanic 150 (2015) çok sıkıntılar çıkartmıştı bana bütçeni arttırmaya bak. Ucuz ürün zenginler içindir, sıkıntı çıkardığı zaman toparlanamıyorlar başka yerlerden de patlıyor motorun fiyatı kadar masraf ediyorsun.

Eğer tercihim bunlar olmazsa tek seçenek pulsar 200 ns kaliyo .onunda fiyatı malum tuzlu biraz.Ama spada 200 elfi'de fazla sorunla karşılaşilmamış diye okudum forumlarda.Dogru mudur bilemiyorum.Kullanan arkadaş varsa yazabilir.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    tvs 200 alabilirsen kafan daha rahat olur mayıs sonu gibi gelicek sanırım 3-4 bin daha at kenara bence bekleyip

Baktım şimdi motora(21hp) oldukça şık ve güçlü bir motara benziyor.Bide iki farklı şekilde satilacakmis .isteyene enjeksiyon isteyene karbüratörlü.Ama fiyatı beni asar büyük ihtimal.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler