Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: ULKEMIZDE EN IYI CRUISER MAKINEYI SECELIM

Katılımcı sayısı
64. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • HONDA - SHADOW 600 VLX

2 3.13%
  • HONDA - SHADOW VT 750 C

15 23.44%
  • SUZUKI - VZ 800 INTRUDER M800

13 20.31%
  • SUZUKI - VZR 1800

2 3.13%
  • KAWASAKI - VN 800

4 6.25%
  • KAWASAKI - VN 1600

1 1.56%
  • KAWASAKI - VN 2000

4 6.25%
  • YAMAHA - XVS 650 A DRAGSTAR

11 17.19%
  • YAMAHA - XVS 1100 A DRAGSTAR

8 12.50%
  • HYOSUNG GV 650

13 20.31%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

ülkemizde En Iyi Cruiser Makineyi Seçelim!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

honda shadow 600 cc artık sıfırı yok ülkemizde satılmıyo
    dışarıda durum nedir bilemiyorum anlamsız bi şekilde satışı durdu
    halbuki güzel motosikletti ne alaka ise....
    tüm motorcu dostlara Allah hata kaza vermesin
    [

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Hyosung gv650

bandit07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM MIO
    Suzuki 1800

Max PAYNE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu ne ya kimse shadow 750 den bahsetmemiş, olurmu böle bişey. fiyat performans görünüm yakıt tüketimi su soğutması digital gösterge tek birleşim egsoz konfor. daha ne olsun. shadow 750 dir olay başka bişey değil. suzuki c 800 ün debriyajı çok sert, dragstrda su soğutma yok, gösterge analog, egsoz görünüm düz o kadar estetik değil. shadow 750 nin hakkını verelim arkadaşlar ayıp oluyo ama

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150

Ben hala dragstar diyorum sizde resimlerden karar verin aşa yukarı özellikler aynı

Hysoung GV 650

Honda VT 750 C SHADOW

Yamaha Dragstar 650

Suzuki VL 800

büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    bence dragstar

HYOSUNG gv 650 78 beygir bi alet dragstar 49 beygir ama üzerine binince gv650 üzerinde insan kelebek konmuş gibi küçücük kalıyor bu motor hem çok uzun hemde şehir içi kullanım için uygun değil, dragstar daha hoş bi alet
    birde bakalım hyosung bu piyasada nekadar tutacak yamaha herkesin bildiği ve yıllardır güvendiği bi marka hyosung nedir
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Aslında Suzuki VL 800 daha güzel duruyor ama fiyat/performans olarak değerlendiriyorum ben
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

bandit07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM MIO
    Suzuki 1800

Ralf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mulhacén 659
    HYOSUNG GV 650 tüm tartışmaları bitirdi; kalite, estetik, güç, performans, digital gösterge, su soğutma, ekonomi onda. Cruzier makinada raceing performansı var ve Harley Davidson VRSC serisinden daha kolay kullanıma sahip.

dou147 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer

Bence SAF güzellik budur...

SUZUKI VZR 1800

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Hyosung Fiyat performans açısından tercihim. Param varsa Suzuki VZR1800 tek geçerim.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

fiyat/performans olarak Hyosung 14000/15000 arası
    fiyat/kalite olarak honda shadow 750 14.750ytl

param var diyosan işte makina yamaha xv1900

Motosikleti
    Suzuki DL 650 V Strom 06

En güzel cruiser

Alıntı hesbup adlı üyeden alıntı
    Kriter belirtmek gerekirse, bence su an icin uretimi yapılan makineler arasında secim yapılmalı, zaten su an icin yapılanların cogu onceki modellerin gelistirilmis kopyalarıdır. Gecmise bakarsak isin icinden cıkamayız.
    CC olarak ise cruiser denilince akla uzun yol, konfor ve güc gelir, o zaman 500 cc ve uzerine bakmakta fayda var diye dusunuyorum. Cunku 500 cc nin altı uzun yolculuklar icin pek tavsiye edilmez. Ben de bu konudaki tecrubemden soyluyorum, 500 cc nin altındakilerle uzun yola cıkılmaz demiyorum ama zevk vermeyecegi konusunda suphem yok.
    Ben hala HONDA-Shadow 600 diyorum, ama bayilerde satılık goremedim hic, acaba artık satısı yapılmıyor mu? Bilgisi olan var mı? En azından honda nın sitesinde goremedim, sadece ust cc leri var.
    Sevgili dostum ;

Sizin bahsettiğiniz Honda shadow 600 VLX modelidir.Ben 3 hafta önce İzmir de Honda bayisinden tesadüfen 990 km de 2005 model olanını alma şansına sahip oldum.Bu makina Amerikan versiyonudur.Avrupa ve Türkiye de 750 CC ler satıştadır.Honda nın Amerika sitesinde görebilirsiniz ordaki fiyatı yaklaşık 5600 $ dır.Benim aldığım motora gelince, bu zaten cruiser değil chopper dır.Diğerlerine göre daha hafif ve kıvrak ve seri bir motor.Tek dezavantajı deposu biraz küçük(11 lt).Ama benim için başlangıç motoru olduğu için eşim ve ben de çok seviyoruz.

memin1857 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer
    Alıntı Max PAYNE adlı üyeden alıntı
    bu ne ya kimse shadow 750 den bahsetmemiş, olurmu böle bişey. fiyat performans görünüm yakıt tüketimi su soğutması digital gösterge tek birleşim egsoz konfor. daha ne olsun. shadow 750 dir olay başka bişey değil. suzuki c 800 ün debriyajı çok sert, dragstrda su soğutma yok, gösterge analog, egsoz görünüm düz o kadar estetik değil. shadow 750 nin hakkını verelim arkadaşlar ayıp oluyo ama
    Shadow 750'de dijital gösterge yok. Sadece toplam kilometreyi dijital gösteriyor. Hız göstergesi yine normal analog. Toplam km göstergesi dijital olsa ne olur, matah bi olay değil.
    Fiyat/performans derseniz Shadow 750dir en iyisi. Diğer tüm alternatifleri kişiye göre daha güzelde olsalar çok daha pahalılar. Fiyat farkı çok fazla. Bende o yüzden seçimimi Honda'dan yapmıştım zaten. Shadow'unda debriyajı sert bu arada, ayrıca debriyaj kolunun boyası parmaklarıma çıkıyor.
    Bu arada performans deyince sadece motor gücü olarak algılanmamalı. Performansın buradaki anlamında, motorundan, parça kalitesine, görünüşünden servisine vs tümünü düşünmek gerekli.

Alıntı obkavi adlı üyeden alıntı
    HYOSUNG gv 650 78 beygir bi alet dragstar 49 beygir ama üzerine binince gv650 üzerinde insan kelebek konmuş gibi küçücük kalıyor bu motor hem çok uzun hemde şehir içi kullanım için uygun değil, dragstar daha hoş bi alet
    birde bakalım hyosung bu piyasada nekadar tutacak yamaha herkesin bildiği ve yıllardır güvendiği bi marka hyosung nedir
    Dragstar 49 değil 40 beygir. Hyosung 79 beygir ama çok yüksek devir yapıyor. Kullanımı Cruiser tarzına uygun değil. Maksimum torkunu 7500 devirde veriyor. Çoğunluk cruiser 3000 devir civarında verir.

Eyüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSXR 600 K7-CBF 150
    bence yılların eskitemediği bir motor var: Intruder VS 800

Intruder VS 800 ü çok beğendim hakikatten. ama deposu küçük gibi sanki.

Eyüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSXR 600 K7-CBF 150
    Intruder'in deposu 12 lt.Motorun özelliği kibar ve dar yapıda olmasıdır.Zati anlamı "Yarıcı"dır.Depoyu büyütürsen çok sırtarır.

Ralf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mulhacén 659
    Aslında biri bu başlığa anket modulü eklese ne iyi olur, oyları sayabiliriz; yönetim yardımınızı bekliyoruz

ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    1.Yamaha Dragstar 650 Clasic
    2.Suzuki İntruider 800 M
    GEL DEDİN, GELDİM, ABDURRAMAN ÇAVUŞ

kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    Suzukiiii 800
    Kıvanç Tüfekçioğlu - İzmir Dikili

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler