Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cruiser Mi Touring Mi? - Ayrica Tesekkur

Motovento
    REKLAM ALANI
    hesbup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Arkadaslar herseyden once hosgeldin dileklerinizi ilettiginiz icin sizlere tesekkur ederim.
    Esas konumuz ise aslinda cruiser seveni olarak bir motorsiklet almak icin arastırmalara giristim. Ama ulkemizde pek model goremedim, en cok hosuma giden ise honda-shadow 600 cc modeliydi, 750 cc modeli bile degil. Cunku o cok agir ve hantal gorunumluydu. Siteden sizlerin eski mesajlarinizi inceledim ve cogunuz yamaha drag star ve suzuki valousia (BU MODELI HIC GORMEDIM, BANA GORMEMI SAGLARSANIZ SEVINIRIM) modellerinden bahsediyorsunuz. Yamaha yi inceledim ve gorunumu hic hosuma gitmedi, o honda shadow 750 den bile hantal ve paspal gorunumlu geldi bana ( LUTFEN HICBIR ARKADASIM ALINMASIN BU DUSUNCELERIME, AFFINIZA SIGINARAK SOYLUYORUM). Bunun uzerine touring modellere baktim ve yamaha fazer ve mt 01 modelleri cok hosuma gitti ama onlarda touring iste, cruiser kadar rahat ve keyifli degildir herhalde, ama cok guzeller.
    Esas amacim motorsikletim ile uzun gezilere cikmak, daha once yurtdisinda yaptigim gibi ama hep cruiser ile yaptim, touring leri bilmiyorum nasildir acaba bu deneyim icin, hani arka koltuga sirt cantanizi atacaksiniz ve plansiz cikacaksiniz yola.Ama touringlerde o arka tarafdaki sırt dayama kısmı(VALLA ISMINI HATIRLAYAMADIM, CAHILLIGIME VERINIZ) yok iste, olsa da yakisacak gibi gorunmuyor.O olmadan da motorsiklet cok amacsiz ve konforsuz gorunuyor.
    Lutfen yardimci olunuz su kisirdongu dusuncelerime son vermeme,

sevgilerle,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nautilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND EAGLE 250
    Dostum motora vereceğin para yani bütçen çok önemli tabii burda..ben çocukluğumdan beri cruiser'cı olarak şu anda başlangıç oarak aldığım Grand Eagle 250 cc kullanıyorum ve çok da memnunum hem görüntüsünden hem performansından.Ama en fazla 2 ya da 3 sene içerisinde sahip olmak istediğim bir motor var tabii..Bence ona bir bak derim.Suzuki'nin sayfasına gir ve cruiser modelleri içerisinden Intruder M 800'ü bir tıkla bakalım hala bulamadım zevkime göre birşeyler diyecek misin?

rockner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    marauder
    bende bazı konularda senin gibi düşünüyorum. yamaha Vmax araştırıyorum şimdi bakalım bulabilirsem şöyle temizinden

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan taşınmıştır.»»»»»»
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: BBRR **************
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler