Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

125Cc lideri kim?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Furka.n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında
    Öncelikle selamlar forumda yeniyim önceden bir iki kereden fazla mıtor sürmedim.şimdi ehliyetimi almama 1.5 ay var bu sürenin sonrasında ne motor almamı önerirsiniz.

SUPERSPORT yada NAKED bakıyorum

Zamanında hyosung gt250r denemiştim çok iyidi bunun gt 125r larıda varmış sanırım trde yok trye geldimi veya getirilebiliyormu

Olmuyorsa ne öneririsiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    cbr al tertemiz

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    125 cc den fazla beklentiniz olmasın yeni başlayana uygun

GLADiUSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16'' Bajaj Pulsar 200NS & 91'' MZ ETZ 251
    Masrafına katlanabileceksen aprilia rs 125 derim hepsini yer bitirir

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Alıntı GLADiUSS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Masrafına katlanabileceksen aprilia rs 125 derim hepsini yer bitirir
    2T Olan mı hocam ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:30 ----------

Fiyat/Performans olarak st125 de listeye girebilir.

YAHYaONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS/ Yamaha tracer 700
    Eğer gittiğin yerlerde ekipman taşımak/saklamak sıkıntın yoksa ne bileyim iş yerinde dolabın falan varsa ekipmanı koycak yer sıkıntın yoksa cbr 125 den şaşma. 125cc nin kralı cbr 125 dir. Şehir içi(araçların hızlı gittiği otoyollar hariç) bütün ihtiyaçlara karşılık verecek bir motor. Eğer böyle bir imkanın yoksa arka çantası koyabileceğin comnuterlara bak kaskını montunu eldivenini kitler işine bakarsın, inan çok işini görür. İkinci el temiz bir Cbf 150 bakabilirsin ybr-125 bakabilirsin. Kolay satarsın alırsın bir tane 250cc kafana göre ona daha uzun süre binersin.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    125 cc'nin babası, ağası,genelkurmay başbakanı mt-125'tir.Fiyat haricinde kıyas kabul etmem bu konuda...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    125 lik motormu olur? Ne alirsan al farketmez yurumez 125 lik 2 zamanlilar haric.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Alıntı Keoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125 cc'nin babası, ağası,genelkurmay başbakanı mt-125'tir.Fiyat haricinde kıyas kabul etmem bu konuda...
    Neye göre biraz açar mısınız? Fiyat olarak 2017 Duke 125 ABS ile aralarında 350 tl fiyat farkı var. Neye göre babası, ağası, genelkurmay başkanı kabul ettiniz merak ediyorum? Görüntüsü hoşuma gidiyor derseniz anlarım lakin geri kalan tüm parametrelerde Duke 125 boy boy fark atacak şekilde daha ileride(kaydırmalı debriyaj, telefon ile bağlanılabilen ekran, WP ters teleskopik amortisör, Metzeller M5 lastik, Bosch ABS, 4 pistonlu ByBre fren kaliperleri, ride by wire, led ön arka ve sinyaller vsvs).

Lider arıyordun dostum paran varsa 125cc lideri belli, ikinci kim?

SRDR KTM 390 bunu beğendi.

Bence bu listeye KTM RC 125'in de girmesi lazım.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Keoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katılıyorum.Abs olmasa da malzeme kalitesi,duruşu gercekten rakipsiz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Belki Fenerbahçeli arkadaşlar kızacaktır ama veriler ortadayken Yamaha fanboyluk yapan arkadaşları, Galatasaray futbol takımının şampiyonluk sayısında, Türkiye kupası sayısında, avrupa kupası sayısında Fenerbahçe futbol takımının bir hayli önünde olmasına karşılık bazı fanatiklerin "Fenerbahçenin büyüklüğü başka bir büyüklüktür, tarif edilemez." demesine benzettim. Sportif başarının spor klübü büyüklüğüne hiçbir etkisi olmazmış bu arkadaşlara göre, büyüklük anlatılmaz yaşanır büyüklükmüş. Aynı burada yapılan fanboyluk bence hiçbir farkı yok. Anlat dersin anlatmaz susar.
    blk_pasa bunu beğendi.

TUTITO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enduro
    Yamaha DT 125
    Benim zamanimin lideri budur.
    Namussuzu ruyamda gorurdum!

matrax33 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Bence budur quick shifter debriyajsız vites dahi var

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    bence budur, hızlı değil ama şehir içinde iğne deliğine girip, sırt çantana bile koyabilirsin, yakıt desen uranyumla çalışıyor resmen

xealous bunu beğendi.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    aprilla rs 125 veya gilera gfr 125

diğer 125 cc motorlar kendini super sport zanneden mobiletlerdir. hatta aynı cc mobiletler ( çift silindirliler ) bunlardan ( yzf 125, cbr 125 vs..) daha performanslıdır.

YAHYaONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS/ Yamaha tracer 700
    Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aprilla rs 125 veya gilera gfr 125

diğer 125 cc motorlar kendini super sport zanneden mobiletlerdir. hatta aynı cc mobiletler ( çift silindirliler ) bunlardan ( yzf 125, cbr 125 vs..) daha performanslıdır.
    Bu 2 motoru ilk başta elerdim malum sitede toplam 4 tane ilanı var 3'ü 2008-2009 model hoşaf olmuş makinalar sıfırı 5600 euro. Gilera ondan beter
    ha bu motorlar şahane motordur bilemem ama piyasası ortada.
    Msx 125 ilk ya da tek motor olabilecek bir motor değil. Ktm duke 125 belki listede olabilir ama oda kolay satılacak bir alet değil. Evet bana göre 125 lik bir başlangıç motorunun sahip olması gereken en önemli özellik çok kolay satılabilir olmasıdır. Güç istiyorsan, tork istiyorsan zaten 125 liğe binmessin.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    2 zamanlı motorları kıyaslama diğerleri ile. Kıyaslayacaksanda onların 250 cc olanı ile kıyasla. Youtubeden aç izle aprilia 125liği. Anlarsın iki zamanlının farkını.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Alıntı YAHYaONUR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu 2 motoru ilk başta elerdim malum sitede toplam 4 tane ilanı var 3'ü 2008-2009 model hoşaf olmuş makinalar sıfırı 5600 euro. Gilera ondan beter
    ha bu motorlar şahane motordur bilemem ama piyasası ortada.
    Msx 125 ilk ya da tek motor olabilecek bir motor değil. Ktm duke 125 belki listede olabilir ama oda kolay satılacak bir alet değil. Evet bana göre 125 lik bir başlangıç motorunun sahip olması gereken en önemli özellik çok kolay satılabilir olmasıdır. Güç istiyorsan, tork istiyorsan zaten 125 liğe binmessin.
    adam başlangıç motoru veya alım satım motoru değil lider sormuş.

Performansta lider motor bu modeller. Diğerleri mobilet kalıyor yanlarında. Temizini kirlisini bulur bulamaz ben bilmem. 125 cc gerçek super sport arayan bunlara biner. Diğerleri amatör eğlendirir.

Motosikleti
    Ktm Duke 390 2017,Honda NC 750X 2019
    Kesinlikle ve açık ara KTM Duke 125cc.. Koyun teknik verilerini yan yana ve karşısına geçip seyrediniz...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)