Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Scooter Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba,
    Abime hediye olarak motor almak istiyorum ama bu konuda çok bir bilgim olmadığı için bilinçsiz davranmak istemiyorum. Bana göre büyük bir meblağ olan parayı verip kötü bir şey alırsam çok üzüleceğim. Bütçem en fazla 4000-4500tl, ikinci el alacağım. Almadan önce ona da danışamıyorum çünkü biliyorum ki kabul etmeyecek ama istiyor ve ihtiyacı da var. Hem gerektiğinde sipariş götürebileceği (Her zaman gerekmiyor) hem de normalde de zevkle kullanabileceği modeller var mıdır? Honda fizy gibi direkt kurye motorlarını da inceledim ama görüntü olarak kaba geldi. Öncesinde Asya-Nostalji gibi modellere bakıp çok sevmiştik ama biraz araştırınca kullanışsız olduğunu öğrendik. 2-2.5 aylık bir süre içerisinde alacağım, ona nişan hediyem olacak. O zamana kadar öğrenip sağlıklı bir karara varabilirim diye umuyorum, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Neden kimse cevap yazmamış
    Buse1 bunu beğendi.

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Aynı soru daha önce Soruldu "abiye scooter almak" hatta bende cevap yazdım 4000-4500tl ye çok güzel Tvs ve Hero Scooter var Hintli bakın inceleyin diye yazmıştım
    fenerbahceli bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    konuyu açıp gitmiş zaten

Çok teşekkür ederim,hemen inceliyorum söylediğiniz modeli.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:46 ----------

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konuyu açıp gitmiş zaten
    Aslında uzun bir süre günde birkaç kere girip kontrol ettim ama 2 hafta falan hiç cevap gelmeyince umudu kesmiştim...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    scooter almayın cub yada 5 vitesli debrıyajlı motor alın derim. Bir de abinize parayı vermenız daha ıyı olur cunku zevkıne göre bir motor tercih etmesi daha mantıklı gelıyor

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Sonuç?
    Hintlilerde bakabildiniz mi?
    Tvs Jupiter-Tvs Wego
    Hero Dash-Hero duet..

Alıntı plectrum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    scooter almayın cub yada 5 vitesli debrıyajlı motor alın derim. Bir de abinize parayı vermenız daha ıyı olur cunku zevkıne göre bir motor tercih etmesi daha mantıklı gelıyor
    Neden scooter değil dostum?

Alıntı plectrum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de öyle düşündüm ama o konuyu anlayınca kesinlikle kabul etmeyeceğini söyledi, onun için seveceği retro modellerden birine bakayım dedim... Scooter olması yük açısından daha kolay ve kullanışlı diye biliyorum bir de...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:02 ----------

Bütçeyi 5500e kadar kasmayı düşünüyorum, Yamaha Delight ve Sym fiddle 3 arasında gidip geliyorum. Var mıdır kaliteli retro modeller o civarda?

Alıntı Buse1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de öyle düşündüm ama o konuyu anlayınca kesinlikle kabul etmeyeceğini söyledi, onun için seveceği retro modellerden birine bakayım dedim... Scooter olması yük açısından daha kolay ve kullanışlı diye biliyorum bir de...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:02 ----------

Bütçeyi 5500e kadar kasmayı düşünüyorum, Yamaha Delight ve Sym fiddle 3 arasında gidip geliyorum. Var mıdır kaliteli retro modeller o civarda?
    Allah herkese senin gibi kardeş versin
    Albion bunu beğendi.

Alıntı serif abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah herkese senin gibi kardeş versin
    Haha, herkese de onun gibi bir abi versin, beni yetiştirip bugüne getirmesinin ardından çabalarım az bile

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:59 ----------

Alıntı ibo8316 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonuç?
    Hintlilerde bakabildiniz mi?
    Tvs Jupiter-Tvs Wego
    Hero Dash-Hero duet..
    Kusura bakmayın mesajınız gözümden kaçmış, söylediğiniz modelleri inceledim, TVS Jupiter dediğiniz hoşuma gitti aslında ama sym fiddle modellerini gördükten sonra kalbim onlara kaydı, sanırım biraz yakıyormuş pek kötü yorumlara rastlamadım onlar hakkında...

Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660ZA
    Yamaha Delight öncelikli önerim. Şu an ilanlarda 3500 - 5500 aralığında çok var. Alternatif seçenek olarak da Sym Fiddle II .. Bir de alırken yanınızda biraz bilen birisiyle bakmanızı tavsiye ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)